Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTF - Slike

    Noga je odlicna, ali za motivaciju cu reci da je jako loša i da ti je list veci od natkoljenice!
    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

    Comment


    • Re: WTF - Slike

      Originally posted by WTF View Post
      Aj se uvijek zalim nesto, bit ce to dobro, pun sam motivacije, želje i uvjerenja da ce to biti kako sam zacrtao
      Ljuta borba... Vidimo se u 2 mjesecu
      Sretno!
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: WTF - Slike

        Haha hardy pa kud list?! Motivacije ne nedostaje sto god rekao

        Hvala kelly

        Comment


        • Re: WTF - Slike

          Ej..dala sam si truda pa sam pročitala tvoju temu od početka..zanimalo me kako si došao do ovog znanja što ga svakodnevno dijeliš s nama ..volim kad netko dijeli savjete koje je isprobao na sebi, za razliku od onih koji su tek počeli s ovim i došli na forum pa se odmah prave pametnima i savjetuju ljude (a ima ih) ..iako, mislila sam da si duže na ovom forumu, ali koliko vidim tek od ove godine..očito brzo učiš
          Dojmila me se ona tvoja slika pri početku gdje imaš usporedbu sebe kao debeljuce i nakon što si počeo trenirati..Sve što mogu napisati: . Htjela sam te pitati što reći da si se odlučio na ovakav stil života, što je bilo okidač? Naravno, ako nije tajna

          I da ne zaboravim, sretno..iako baš sreća nema veze s ovim već trud i znanje, al tako se kaže, Lazare
          Simplify.

          There are no shortcuts to any place worth going.

          ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
          HARDER.


          Comment


          • Re: WTF - Slike

            Originally posted by gavranka View Post
            Ej..dala sam si truda pa sam pročitala tvoju temu od početka..zanimalo me kako si došao do ovog znanja što ga svakodnevno dijeliš s nama
            ma on se tu samo pravi važan

            p.s sad sam išla i ja gledati te fotka sa početka... bome SVAKA ČAST!
            Last edited by Slavonka23; 30-09-12, 19:20.
            I know i can be what i wanna be,
            if i work hard at it,
            i'll be where i wanna be
            i know i can, i know i can <3

            Comment


            • Re: WTF - Slike

              Originally posted by gavranka View Post
              Ej..dala sam si truda pa sam pročitala tvoju temu od početka..zanimalo me kako si došao do ovog znanja što ga svakodnevno dijeliš s nama ..volim kad netko dijeli savjete koje je isprobao na sebi, za razliku od onih koji su tek počeli s ovim i došli na forum pa se odmah prave pametnima i savjetuju ljude (a ima ih) ..iako, mislila sam da si duže na ovom forumu, ali koliko vidim tek od ove godine..očito brzo učiš
              Dojmila me se ona tvoja slika pri početku gdje imaš usporedbu sebe kao debeljuce i nakon što si počeo trenirati..Sve što mogu napisati: . Htjela sam te pitati što reći da si se odlučio na ovakav stil života, što je bilo okidač? Naravno, ako nije tajna

              I da ne zaboravim, sretno..iako baš sreća nema veze s ovim već trud i znanje, al tako se kaže, Lazare

              Ooooooo gavranušo bas lijepo od tebe, zahvaljujem na kompimentima za pocetak
              Pa za pocetak ovako...ja ti iskreno nisam uopce nekakav znalac, sve sto pisem, pisem manje vise iz osobnog iskustva, jako sam loš pri upotrebljavanju strucnih rijeci i nemam pojma o cemu Iggy i Boris piskaraju kad piskaraju, meni su sve to šifre koje treba odkodirati hehe... Ja vise kuzim kad mi se '' na seljački '' objasni pa tako i sam znam objašnjavati...
              Okidač? Pa... neko vrijeme sam razmisljao kako trebam poceti malo vise brinuti o sebi, nisam zelio s 30 godina imati tijelo u objesenom i raspadajucem stanju a tocno to sam imao, a opet nisam zelio krenuti pa stati, malo sam se bojao krenuti jer sam znao da me ceka paklen put... I onda sam taj dan 12.09.11 napunio torbu i otisao na privatni trening. Povratio sam nakon 15 minuta jer sam morao duze od minute raditi trbusnjake - to ti govori kako sam jadan bio....I to je u biti bio najveci okidač...mislim se pic*ka ti materina maknut ne mozes a kad treba jesti prvi si u redu...
              I vec nakon mjesec dana sam dobio odlicne rezultate one pocetnicke koje su me strahovito motivirale i vise nije ni jedan sekund bilo mjesta razmisljanju da prestanem...
              Trbusne sam klao i klao i klao jer sam se zakunio sam sebi da necu stati dok ne dobijem 6 pack, nisam toliko patio da ih imam vidljive vec sam patio za uspjehom da ih dobijem, da pobjedim sam sebe u toj borbi
              I onda sam upoznao Marka Barića koji je svoje znanje prenosio na mene i omogucio mi da ostvarujem zacrtane ciljeve.
              Na kraju sad, jednostavno ne mogu zamisliti zivot koji ne ukljucuje treninge i sređenu prehranu, navikao sam se na ubijanje u teretani i na ogromna odricanja, i sve sam veci sadista, uzivam u svakoj minuti u teretani, i kad imam off day zelim ici na trening... i znam sto sam si zacrtao i znam da cu to i ostvariti.
              Ja sad sam sebi izgledam katastrofalno loše, ali to je žrtva koju moram podnijeti da bi izgledao bolje...
              to je to u globalu...

              Comment


              • Re: WTF - Slike

                Originally posted by Slavonka23 View Post
                ma on se tu samo pravi važan

                p.s sad sam išla i ja gledati te fotka sa početka... bome SVAKA ČAST!
                hehe, cuj na krivom sam mjestu da bi se pravio važan, važan se mogu eventualno praviti kad treniram pokraj nekih ultra žgoljavaca u teretani, ali onda opet... doleti neka manga izbencha 200 kila i baci me u sjenu hehe

                Hvala

                Comment


                • Re: WTF - Slike

                  ma znaš ti da se ja zezam
                  I know i can be what i wanna be,
                  if i work hard at it,
                  i'll be where i wanna be
                  i know i can, i know i can <3

                  Comment


                  • Re: WTF - Slike

                    ma znam, ja se volim na svoj racun saliti, a jos vise na tuđi

                    Comment


                    • Re: WTF - Slike

                      Originally posted by WTF View Post
                      ma znam, ja se volim na svoj racun saliti, a jos vise na tuđi
                      to smo davno zaključili

                      I know i can be what i wanna be,
                      if i work hard at it,
                      i'll be where i wanna be
                      i know i can, i know i can <3

                      Comment


                      • Re: WTF - Slike

                        Oni koje me duze znaju su sigurno primjetili kako sam dobar, kulturan, pristojan i druzeljubiv od kad jedem kao krme hehe, a na defkici visim na rubu baniranja
                        Sljedeca defka - gasim se

                        Comment


                        • Re: WTF - Slike

                          Originally posted by WTF View Post
                          Oni koje me duze znaju su sigurno primjetili kako sam dobar, kulturan, pristojan i druzeljubiv
                          ...samozatajan i uopće se ne voliš hvaliti..

                          jooj...još neki dan sam ti ovo htjela staviti, al' sam zaboravila
                          čim sam ga vidjela, sjetila sam se tebe

                          I know i can be what i wanna be,
                          if i work hard at it,
                          i'll be where i wanna be
                          i know i can, i know i can <3

                          Comment


                          • Re: WTF - Slike

                            hahahahahahahaha, ja nesto brže žvačem hranu, on je spor kao puž za mene

                            Comment


                            • Re: WTF - Slike

                              Jel ti Marko trener i sada kad si na masi ili se sam "toviš", a njega čuvaš za definiciju?

                              I da dodam, pristojan si ti, bar većinu vremena ..Stvarno ima nekih preglupih pitanja, na to probaj malo zažmiriti..Iako je teško, znam.. mislim da bi svatko trebao proći jedan period u kojem će samo čitati, čitati, još malo čitati i tek onda početi s ovim i pitati što ga zanima..ali to je boljka današnjeg društva..kako doći do super rezultata u što kraćem roku..ne ide to tako..
                              Simplify.

                              There are no shortcuts to any place worth going.

                              ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                              HARDER.


                              Comment


                              • Re: WTF - Slike

                                Originally posted by gavranka View Post
                                Jel ti Marko trener i sada kad si na masi ili se sam "toviš", a njega čuvaš za definiciju?
                                je, je, naravno da je, voditi ce me dok god ne ostvarim zacrtano
                                Marko mi slaze treninge koji su promjenjivi, od sutra recimo ide 3 po redu razliciti trening svih skupina... Prehranu također određuje Marko, sto i kad jedem, međutim moram priznati da sve sto se ukrmim ukrmit cu se mojom krivicom, jer nutele s kojom cu sad malo podmazati želudac sigurno nema u njegovom programu hehe ... Pazi masa je masa, sve krive korake koje radim cu platiti kad se budem cijedio
                                Na definiciji nisam imao niti jedan krivi korak, niti cu imati kad budem opet, jer na defki sve sje*bes kad pogrijesis.

                                Comment

                                Working...
                                X