Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTF - Slike

    Originally posted by staragarda;916419[B
    ]vec masa po ovom vremenu[/B]... pretpostavljam uvod u masu ce biti s manje UH?
    kakve veze ima vrijeme s masom???




    OT: stari samo peglaj
    Originally posted by darios
    pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

    Comment


    • Re: WTF - Slike

      Originally posted by Trace_4 View Post
      kakve veze ima vrijeme s masom???




      OT: stari samo peglaj
      Velike vrućine- smanjen apetit
      Plaža- salo
      ...
      "What the mind believes the body achieves."

      Comment


      • Re: WTF - Slike

        Originally posted by Trace_4 View Post
        kakve veze ima vrijeme s masom???




        OT: stari samo peglaj
        otezano jedenje UH. pogotovo ako smo aktivni. a ljeto je,.. trenira se pliva se krece se...


        treba bit u suficitu...
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • Re: WTF - Slike

          Dakle, ocito ja spadam u neku drugu kategoriju, jer pola stvari sto ja mogu i sto sam napravio krse se sa nekim teorijama?
          jedem 7 obroka dnevno, bez ikakvih problema, UH je pun kufer u obrocima, zagrijavao sam se cijeli 7 mjesec da bi 01.08 mogli opako krenuti... Pricate gluposti, vama se neda i tocka... Ja bi pored ovih 7 obroka mogao ubaciti i 8 i 9 obrok bez problema.
          Treniram 5x tjedno po sat vremena paklenog treninga, i da, u suficitu sam... nikakav problem. Treba 200g rize u obrok? Moze! Treba 400g rize po obroku? Moze! Treba cijeli kilo krumpira u obroku? Moze...
          Ajmo sad razviti teoriju kako je nemoguce ljeti jesti 7x dnevno? Hocemo tvrditi da sam u deficitu jer se krecem po vrucini i treniram...
          Sve je stvar volje i organizacije obroka, znam tocno kad sto i koliko cega jedem, i vjerovali ili ne, veselim se sve jednom obroku u danu...
          A za plaza look me boli ona stvar, ne treniram ja radi ljudi na plazi vec radi sebe.
          Totalno bespredmetna rasprava u krivoj temi, jer nismo svi isti....

          Comment


          • Re: WTF - Slike

            Originally posted by WTF View Post
            Dakle, ocito ja spadam u neku drugu kategoriju, jer pola stvari sto ja mogu i sto sam napravio krse se sa nekim teorijama?
            jedem 7 obroka dnevno, bez ikakvih problema, UH je pun kufer u obrocima, zagrijavao sam se cijeli 7 mjesec da bi 01.08 mogli opako krenuti... Pricate gluposti, vama se neda i tocka... Ja bi pored ovih 7 obroka mogao ubaciti i 8 i 9 obrok bez problema.
            Treniram 5x tjedno po sat vremena paklenog treninga, i da, u suficitu sam... nikakav problem. Treba 200g rize u obrok? Moze! Treba 400g rize po obroku? Moze! Treba cijeli kilo krumpira u obroku? Moze...
            Ajmo sad razviti teoriju kako je nemoguce ljeti jesti 7x dnevno? Hocemo tvrditi da sam u deficitu jer se krecem po vrucini i treniram...
            Sve je stvar volje i organizacije obroka, znam tocno kad sto i koliko cega jedem, i vjerovali ili ne, veselim se sve jednom obroku u danu...
            A za plaza look me boli ona stvar, ne treniram ja radi ljudi na plazi vec radi sebe.
            Totalno bespredmetna rasprava u krivoj temi, jer nismo svi isti....
            Potpisujem svaku riječ i ja sam sad na 6 obroka dnevno od kojih je 3 brdo ugljikohidrata i nema problema jer što se mora nije teško

            Comment


            • Re: WTF - Slike

              Nemoj se sad ljutit al malo si "burno" reagira

              A i sam si reka da ne bi tia rano na masu da ti salo ispada po plaži
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment


              • Re: WTF - Slike

                Originally posted by staragarda View Post
                otezano jedenje UH. pogotovo ako smo aktivni. a ljeto je,.. trenira se pliva se krece se...
                treba bit u suficitu...
                Originally posted by bot1950 View Post
                Velike vrućine- smanjen apetit
                Plaža- salo
                ...
                meni je ovdje vrijeme samo jedan od izgovora, totalno nebitna stvar nekima, bilo 15 ili 45 stupnjeva, uvjek se sjetim dok ja preskaćem trening radi nekih izgovora, neko drugi trenira.. sve je u glavi, ako je tebi vruće kažeš mozgu da nije, ako ne možeš jesti kažeš mozgu da je gladan i da vidiš
                Originally posted by darios
                pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                Comment


                • Re: WTF - Slike

                  ok..bravo
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • Re: WTF - Slike

                    Originally posted by bot1950 View Post
                    Nemoj se sad ljutit al malo si "burno" reagira

                    A i sam si reka da ne bi tia rano na masu da ti salo ispada po plaži
                    Nisam ja jazo burno reagirao, ja tako razgovaram
                    Samo sam lijepo pojasnio stvari onakvima kakve zapravo jesu. Da, rekao sam da mi je rano na masu da mi salo ne ispada na plaži = IZGOVOR samom sebi da ne idem na masu jer nisam bio psihicki, financijski a ni fizicki spreman na nju.
                    Pazi, stvari su u principu vrlo jednostavne, nema granica za onog tko zeli, za okog tko zeli i tko je spreman nista ne stoji na putu, sve prepreke se zaobilaze...tako da su ciste gluposti "godisnje doba" ...
                    Kako god, htio sam da pratimo moj napredak na masi, suvisno se razglaba o stvarima koje su individualne prirode, odo ja papati i trenkati i izlazim iz daljnjih diskusija jer treba stedjeti kortizol

                    Comment


                    • Re: WTF - Slike

                      e wtf..moreš provjerit e-poštu

                      Comment


                      • Re: WTF - Slike

                        trace dobar si ti dečko i sve, al taj ti je primjer bia malo glupast
                        "What the mind believes the body achieves."

                        Comment


                        • Re: WTF - Slike

                          WTF sve pohvale za trud,rezultat se naravno vidi,stvarno jako dobro napreduješ nastavi tako .
                          Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

                          Comment


                          • Re: WTF - Slike

                            Hvala kolega
                            Naravno da nastavljam, paklen put ispred mene ali nema zime, bit ce to b.o

                            Comment


                            • Re: WTF - Slike

                              Dvije onako bezveze ... trenutno 100.3 kg

                              97.4 kg

                              IMG_5937.JPG

                              100.3 kg

                              IMG_5987.JPG

                              Comment


                              • Re: WTF - Slike

                                znam da ćete reći da sam luda... ali meni je ovo bolje nego ova na avataru... pogotovo ova prva

                                (znaaam...znam..evo posipam se pepelom )
                                I know i can be what i wanna be,
                                if i work hard at it,
                                i'll be where i wanna be
                                i know i can, i know i can <3

                                Comment

                                Working...
                                X