Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTF - Slike

    E pa ja necu reci niti da sam natural niti da sam na kemiji
    Akne? Prištevi mater im je-bem....

    Comment


    • Re: WTF - Slike

      Originally posted by staragarda View Post
      jes ti to malo zakemijo wtf a sutis nam o tome :P
      iz aviona se vidi da si natural.nekužim te koji te nazivaju da si na kemiji,možda si tek krenio uzimati,(on dva tjedna testa)pa se ne vidi,ali čim objesiš slike vidjet će se ne brini,drugačiji je izgled i tvrdoča mišića.

      Comment


      • Re: WTF - Slike

        Originally posted by T.A.T.A. View Post
        iz aviona se vidi da si natural.nekužim te koji te nazivaju da si na kemiji,možda si tek krenio uzimati,(on dva tjedna testa)pa se ne vidi,ali čim objesiš slike vidjet će se ne brini,drugačiji je izgled i tvrdoča mišića.
        nemora bit...solo depo i nije toliko jak koliko se misli.pogtoovo kad je prva kura u pitanju...samo iskusno oko moze vidit razliku prije tokom i poslje odredenog derivata
        Pocivao u miru Bozjem

        22.12.1984 - 20.12.2012

        __________________________________________________ ___________________________

        mentor: Sasa Draskovic

        Comment


        • Re: WTF - Slike

          hehe, vidi staragarda sve; sve vidi..
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • Re: WTF - Slike

            Na njemu kad se rokne vjeruj mi svi će vidjeti,poznavajući njega i njegov pristup ka prehrani treninzima on će biti avion i svi će primjetiti makar išao on solo depo,receptori čisti i da vidiš kako radi depo

            Comment


            • Re: WTF - Slike

              Originally posted by T.A.T.A. View Post
              Na njemu kad se rokne vjeruj mi svi će vidjeti,poznavajući njega i njegov pristup ka prehrani treninzima on će biti avion i svi će primjetiti makar išao on solo depo,receptori čisti i da vidiš kako radi depo
              ja mislim da si u krivu... necu da serem nit krivim covjeka jer je na njemu sta rec ili ne a ono sto ja mislim je da je on vec odradio klasicni balkanski prvi tour, znaci solo depo i mozda neki oral za kick. ili je u ili je vec zavrsio pct...IMO

              zato ti kazem nije depo toliko jak,iako je bog i batina. jer je i on poddoziran po efaultu
              Pocivao u miru Bozjem

              22.12.1984 - 20.12.2012

              __________________________________________________ ___________________________

              mentor: Sasa Draskovic

              Comment


              • Re: WTF - Slike

                Originally posted by remode View Post
                ja mislim da si u krivu... necu da serem nit krivim covjeka jer je na njemu sta rec ili ne a ono sto ja mislim je da je on vec odradio klasicni balkanski prvi tour, znaci solo depo i mozda neki oral za kick. ili je u ili je vec zavrsio pct...IMO

                zato ti kazem nije depo toliko jak,iako je bog i batina. jer je i on poddoziran po efaultu
                Može biti da si u pravu,to ostavljamo da nam on kaže ako želi,ali ako je točno što ti kažeš onda sam duboko razočaran jer mislim da je mogao on to bolje od ovoga na slici.

                Comment


                • Re: WTF - Slike

                  mislim da su slike nezahvalne i mal otkrivaju. uz pravi pozing mozda bi bilo bolje....mozda ne...tesko je rec kako ko reagira.probaj i ti,mozda se razocaras..ipak galenika na 1ml nema 250mg cistog enanthata nego i medu 170-190mg. ostalo je druga supstanca tako da je dosta toga li-la
                  Pocivao u miru Bozjem

                  22.12.1984 - 20.12.2012

                  __________________________________________________ ___________________________

                  mentor: Sasa Draskovic

                  Comment


                  • Re: WTF - Slike

                    Gledajte decki....
                    Ja sam i ovako i onako svakodnevno suocen s dobacivanjima '' na kemiji je'' ... prije 6 mjeseci kad sam prvu defku odradio ''bio sam na kemiji'' ... pa sam se uprasio '' odjednom nisam nikad bio na kemiji'', pa sam opet odradio defku '' i bio na kemiji'', i sad kad se trudim jesti cisto i postivati red rad i disciplinu '' opet sam na kemiji'' ... e pa mozda i jesam.
                    Vise ne ne zamaram s tim, za nekog sam na kemiji, za nekog nisam... Ako sam na kemiji - to necu reci ovdje, niti isto savjetujem ostalim ''amaterima u BB-u'' , a ako nisam, svejedno je...za nekog cu opet biti....
                    Smeta me osobno omalovazavanje necije discipline, ako netko radi kao konj u teretani i posvetio se kuhinji tip top, sve zasluge idu kemiji ( i kad i ako je nema)... tu ne mislim na sebe, jer ja sam na kemiji
                    Na kraju a zakljucim, sto ljudi = sto cudi.... svatko ima pravo misliti sto hoce...
                    I mi koji sad pricamo o tome, znamo o cemu pricamo, ostalih 95% vide '' OMG STEROIDI, UMRIJETI CE I NIKAD DJECU NECE IMATI!!!!!!''
                    Zato predlazem kemicarima amaterima da sute....

                    Comment


                    • Re: WTF - Slike

                      Originally posted by T.A.T.A. View Post
                      Može biti da si u pravu,to ostavljamo da nam on kaže ako želi,ali ako je točno što ti kažeš onda sam duboko razočaran jer mislim da je mogao on to bolje od ovoga na slici.
                      Infa radi, imas i lose respondere na kemiju.... Neki buknu kao velebit a neki li-la... cvrstoca+ suhoca + nesto malo mase i to je to...

                      Comment


                      • Re: WTF - Slike

                        neznam koji dio se odnosi na mene nit zasto,srao nisam po tebi...

                        ljudi koji nekuze neke stvari moraju znati da kemija necini cuda ako tu nema karakter koji stoji iza. na ciklusu se mora radit ko nikad,hrana,trening i odmori na vrhuncu.i tu na kraju nije zagarantiran izgled bildera. onaj ko misli da se ubodom raste i chilla se vara. zato se izgled neprepisuje kemiji nego karakteru.

                        bb je nacin zivota a ne hobi.7obroka dnevno se nemoze fuserit svaki dan,kalorija nije kalorija i nemoze se jest sve. i onaj ko izgleda dobro je sam zasluzan za to niko drugi. kakav si bio sad si odlican,samo nauci druge poze i prava kamera ce dat bolji dojam...na kraju treniras za sebe a ne druge.

                        toliko od mene
                        Pocivao u miru Bozjem

                        22.12.1984 - 20.12.2012

                        __________________________________________________ ___________________________

                        mentor: Sasa Draskovic

                        Comment


                        • Re: WTF - Slike

                          Nism u nijednom trenutku pikirao na tebe remode... nisam na nikoga, pricao sam opcenito

                          Comment


                          • Re: WTF - Slike

                            WTF lijepo tece masa , sad upri jos ova 4 mjeseca i izvuci to do kraja

                            da se nadovezem na ovo za kemiju : pa mislim da mu nema smisla nista od "suplementacije" jos , jer nije dotakao svoj naturalni plato , a da li si responder na kemiji je vrlo lako ustvridit : ugledaj se na svoja natural postignuca , koliko si brzo i kvalitetno "buknuo" natural tako ces i na kemiji , pogotovo kad su receptori cisti test radi cuda kod takvih.

                            Slazem se takodjer za ovo iznosenje da li je neko natural ili nije , to je vlastiti izbor , da li ce se neko izasjniti ili ne , a za sve ostalo tu je PM , a i na kraju krajeva netko tko iole poznaje ovaj sport moze ustvrditi tko je natural , a tko ne , pogotovo kada se dolazi u formu i spusta ispod 9-8%BF-a
                            There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                            - Aldous Huxley

                            Comment


                            • Re: WTF - Slike

                              garda inbox ti je pun i nemoze ti se slat pm

                              Comment


                              • Re: WTF - Slike

                                Na koliko si kcal trenutno?
                                Originally posted by Songoku
                                najbolji pwm je burek

                                Comment

                                Working...
                                X