Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • remode
    replied
    Re: WTF - Slike

    odlican poso,svaka cast..

    vidim da imas slican problem kao ja sto se tice nogu tj.unutarnja strana bedre, ja ih nikako popunit ma koliko mi separacije rasle i kvad

    Leave a comment:


  • dinori
    replied
    Re: WTF - Slike

    baa... kolega svaka cast! sad svi mogu vidjeti cijeli journey od početka do kraja (sumnje u sebe i konačnog USPJEHA) svaka čast još jednom!

    Leave a comment:


  • HADEN1337
    replied
    Re: WTF - Slike

    Svaka cast! samo naprijed.

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by hardstyle91 View Post
    Kad krenes s masom, fokusiraj se na zadnje rame, gornji dio prsa, triceps, ostalo je dobro, definicija cist ok za tako kratak period, da si isao nize s BF-om bio bi veci omjer gubitka misica, sad ces na odrzavanju izgledati gusce i tvrđe uz kvalitetne izvore UH-a, sretno s daljnjim radom
    Hvala hardy
    I sve si rekao sto trebam popraviti, svjestan sam nedostataka, zato je defka dobro dosla, da ih detaljno otkrije.

    Leave a comment:


  • hardstyle91
    replied
    Re: WTF - Slike

    Kad krenes s masom, fokusiraj se na zadnje rame, gornji dio prsa, triceps, ostalo je dobro, definicija cist ok za tako kratak period, da si isao nize s BF-om bio bi veci omjer gubitka misica, sad ces na odrzavanju izgledati gusce i tvrđe uz kvalitetne izvore UH-a, sretno s daljnjim radom

    Leave a comment:


  • DENIŽURESPLIT
    replied
    Re: WTF - Slike

    vrhunski odradena definicija

    Leave a comment:


  • Aquila_hr
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by WTF View Post
    Pa ja se iskreno nadam da se nitko ne osjeca posramljeno, vec probuđeno. Jer činjenica je da se stvarno uz pravi rad, strogi režim može puno napraviti u kratko vrijeme, nije lako, ali je lakše od defke koja traje par mjeseci, ovdje stisneš jaja, potegneš malo jače i riješiš se u kratko vrijeme, hvala puno na komplimentima, puno znače kad znas koliko si muke prošao ^_^
    Ne "tako" posramljeno, ali probuđeno sigurno. Ja osobno, bavim se ovim skoro 2 godine, napravio sam puno kad vidim kakav sam bia prije i sta se tiče defke, puno pažnje obraćam onome da ona mora ići pažljivo, sporo i kvalitetno, da nebi doslo do gubitka mišića tj da sve mase ne odu u zaborav. Ja sam na defki već mjesec i nesto, izgubio sam 5 kila, uz podosta sala, ošlo je i mišića nešto dakako, mlad sam, uči se dok se živi, al nisam znao da se može tako kvalitetan posao napraviti u mjesec dana!

    još jednom, same pohvale, sad bogovsku masu napravi i zvijer si

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by Aquila_hr View Post
    Stvarno kako si i rekao, 90% ljudi ne zna odraditi pravu defku. Ti, zajedno sa tvojin mentorom, u 4 tjedna ste nas ostale posramili i napravili nesto sta drugi nemogu u par mjeseci, i svaka čast, kapa do poda majstore.
    Pa ja se iskreno nadam da se nitko ne osjeca posramljeno, vec probuđeno. Jer činjenica je da se stvarno uz pravi rad, strogi režim može puno napraviti u kratko vrijeme, nije lako, ali je lakše od defke koja traje par mjeseci, ovdje stisneš jaja, potegneš malo jače i riješiš se u kratko vrijeme, hvala puno na komplimentima, puno znače kad znas koliko si muke prošao ^_^

    Originally posted by Dalibor View Post
    Super, odlično.
    Hvala Dalibore, mišljenja starosijedioca puno znače

    Leave a comment:


  • Dalibor
    replied
    Re: WTF - Slike

    Super, odlično.

    Leave a comment:


  • Aquila_hr
    replied
    Re: WTF - Slike

    Stvarno kako si i rekao, 90% ljudi ne zna odraditi pravu defku. Ti, zajedno sa tvojin mentorom, u 4 tjedna ste nas ostale posramili i napravili nesto sta drugi nemogu u par mjeseci, i svaka čast, kapa do poda majstore.

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by DARICA View Post
    Super!!
    Hvala kolega ^_^

    Originally posted by vea View Post
    Išla sam malo pogledati temu i naišla na ovo:

    Vidiš da ipak nije trebalo tol'ko

    Svaka čast na rezultatima! Jako lijepo!
    Hvala vea ^_^ Srecom na vrijeme sam shvatio kojim putem ici ^_^

    Leave a comment:


  • vea
    replied
    Re: WTF - Slike

    Išla sam malo pogledati temu i naišla na ovo:

    Originally posted by WTF View Post
    imam feeling da cu se ocistiti svugdje osim sa stomaka, mislim da ni za 6 mjeseci defke nebi dosao do donjih trbušnih
    Vidiš da ipak nije trebalo tol'ko

    Svaka čast na rezultatima! Jako lijepo!

    Leave a comment:


  • DARICA
    replied
    Re: WTF - Slike

    Super!!

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by Aronnax View Post
    Bravo, sada pretpostavljam odrzavanje do kraja ljeta i onda na masu! Ako imas neke natjecateljske planove, napakiraj jos mase i mrvicu prsa i kvadove dotjerat. Mozda je samo do slika no cine mi se da mrvicu zaostaju...
    Hvala frend ^_^
    Pa iskreno, kvadovima sam zadovoljan i ne zelim balvane vec pristojno definirane noge, prsa zaostaju, ali jbg, defka je defka, sad ce masa da ih sredi

    Originally posted by MONSTAA View Post
    Svaka cast, keep going.
    Will do, will do! ^_^

    Originally posted by darill View Post
    Dobar,dobar...
    Kakav sam bio... nego što nego dobar! ^_^

    Originally posted by robertost View Post
    Bravo za volju i napredak .Šta žena kaže ?
    Hvala kolega, žena je podrška bila iako nije shvacala cemu sve to... uredno mi je vagala sve sto je trebala spremati i skidam joj kapu za zalaganje ^_^
    Ona je bila zadovoljna samnom i prije. (tako kaze)

    Originally posted by KLEME View Post
    super... ovo mi daje još više motiva... znam da se može... bravo
    Sve se moze kad se hoce, i ti mozes i hoces i uspjeti ces ^_^

    Leave a comment:


  • KLEME
    replied
    Re: WTF - Slike

    super... ovo mi daje još više motiva... znam da se može... bravo

    Leave a comment:

Working...
X