Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PatrickStar
    replied
    Re: WTF - Slike

    Veći na svim područjima, možda prsa još malo popraviti... Biceps i rame jako dobro izgledaju.

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Hvala stari, valjda ce ispasti nesto od ove mase :P jos dosta vremena ima za rad

    Leave a comment:


  • Aquila_hr
    replied
    Re: WTF - Slike

    Ima vrimena dotad, bit ce ebeno, pogotovo nakon defke. Struk nece ni znat sta ga je spopalo,a latovi ti ovakvi moraju bit hehe

    Samo naprid

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Da, je*be me struk, ali i ja cu njega na defki
    Masa ide do 2 mjeseca.

    Leave a comment:


  • Aquila_hr
    replied
    Re: WTF - Slike

    Tebe struk hebe, jelda? Zato se latovi čine "manji".

    Stari dobro je ovo, dokad ide masa?

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    haha, ma ne drzim, sve je normalno pozing me ne ide posebno kad leđa treba uslikati, ali jbg kako je tako je, nauciti cu jednom.
    anyway tnx

    @stbiker hvala stari

    Leave a comment:


  • ScuderiaBull
    replied
    Re: WTF - Slike

    Hebena masa! Furaj dalje i smanji nutellu!

    P.S

    Se ti možda pogrbljeno držiš?


    Izbaci prsa van, pripazi na luk u križima, ramena u iza. (mislim, sigurno ti ja to ne moram govoriti, ali iz slika mi se čini da ti činiš upravo suprotno, a to ti nije dobro za zdravlje.... a čak ni za estetiku)

    Ili se varam?

    Leave a comment:


  • stbiker
    replied
    Re: WTF - Slike

    super samo naprid

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by kelly View Post
    Dobar si, samo latovi bi mogli biti širi.
    los mi je pozing, s latovima sam jos i zadovoljan... evo jedna druga slikica

    IMG_6155.JPG

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: WTF - Slike

    Dobar si, samo latovi bi mogli biti širi.

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Jedan mali update nakon 7 dana ciscenja (no pump) , nekih 97.5 kg...idem žestoko dalje svjestan nedostataka, jos puno rada ispred ali ide pomalo.

    1.png

    Leave a comment:


  • PatrickStar
    replied
    Re: WTF - Slike

    Kužim te, zato ja nikada ne junkam, jer da jednom krenem, he, he! To je bilo samo neko moje razmišljanje, jer ponekad baš taj jedan junk obrok svaka 3 - 4 dana pomogne da se psihološki lakše izdrži period definicije, pogotovo kada je dulji, 2 - 3 mjeseca. No, zaboravio sam da je onda moguć potpun slom!

    Leave a comment:


  • Slavonka23
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by WTF View Post
    Ja sam govorio nekako po sebi sto znaci da ako za vrijeme defke cheatam ( kao samo malo cu ) onda otvaram vrata cheatanju svaki dan,
    to je i meni bio problem.. svi kažu opusti se, nećeš moći tako na duge staze, neće ti ništa biti ako jedan dan pojedeš nešto što voliš, a ne smiješ... ali ja znam sebe i ako npr. danas pojedem pizzu, sutra će biti "ma ako sam mogla jučer cijelu pizzu, mogu i danas ovu sitnicu" i tako iz dana u dan i ode sve u mp3

    Na sreću, kroz ovih par mjeseci sam naučila stati, dopustim si tu i tamo neku glupost, ali samo u jednom obroku..i već sljedeći obrok je kako treba. Valjda se, konačno, i meni dogodio taj slavni klik u glavi

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Pa dobro, sve sto kazes je vjerovatno tocno ali...
    Ja sam govorio nekako po sebi sto znaci da ako za vrijeme defke cheatam ( kao samo malo cu ) onda otvaram vrata cheatanju svaki dan, automatski jeb*em ritam defke, rezultat i konstantan napredak, ovako to cisto odradim jer sam na rezanju i ne dajem mjesta greskama...
    A masa... Jedes brate, treniras, malo se usališ...i ovako i onako postajes ogroman, tonus mišića se gubi, jednostavno prihvatim to tako kako je jet znam da ce sve to nestati cim pozelim na defku.
    Na kraju krajeva nemas sto pogrijesiti, od osobe do osobe je... Meni ne smeta da se usalim na masi, da defki bi mi itekako smetalo
    Zato na defki nema gresaka, na masi si dajem pravo sa malo skrenem s puta, to je opet samo moje viđenje nacina odrađivanja posla mase/defke

    Leave a comment:


  • PatrickStar
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by WTF View Post
    Na definiciji nisam imao niti jedan krivi korak, niti cu imati kad budem opet, jer na defki sve sje*bes kad pogrijesis.
    Zapravo ne, samo ti defka traje dva dana dulje, ali realno, nema štete, jer i onako sve ide dolje. Npr., ulovi te kriza i tjedan dana junkaš. Kakvu si štetu napravio? Nikakvu, samo si si produljio defku. Ono gdje se greške rade je masa - jer upravo količina nepotrebno nakupljenog salo - npr. iz junka ostaju uz tebe neko vrijeme, odnosno do definicije, a samim time je i produljuju. Poanta je da junk nikada nije dobar, ali da realno više štete nanosi u periodu mase, nego u periodu definicije.

    Leave a comment:

Working...
X