Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTF - Slike

    Originally posted by WTF View Post
    P.s otišlo je 12kg wheya, 5 kg caseina uz prehranu u ova dva i nešto sitno mjeseca
    Svaka cast na rezultatu, impresivno.
    Ovo mi nije jasno dva i nesto sitno mjeseca je cca 70 dana sto ispada da si 17kg praha pojeo za 70 dana ili ti 250g dnevno ??
    Ne mislis da je to friki ??
    Pa koliko si ti kalorija unosio i proteina po tome dnevno ?

    Comment


    • Re: WTF - Slike

      Originally posted by Newbie View Post
      Svaka cast na rezultatu, impresivno.
      Ovo mi nije jasno dva i nesto sitno mjeseca je cca 70 dana sto ispada da si 17kg praha pojeo za 70 dana ili ti 250g dnevno ??
      Ne mislis da je to friki ??
      Pa koliko si ti kalorija unosio i proteina po tome dnevno ?
      tnx
      hihi, puno proteina punooo
      Iskreno, MyProtein je jeftin i koristio sam ga kao glavni izvor proteina uz oslica i piletinu ali u manjoj mjeri da si dijetu ucinim sto je moguce pristupacnijom financijski, shvacas?
      Ne mogu, tj ne zelim, tj nisam zelio dnevno bacati lovu na kilo piletine i slicno...
      Tako da sam relativno povoljno odradio ovo...

      Comment


      • Re: WTF - Slike

        Odlično odrađeno!
        Originally posted by Songoku
        najbolji pwm je burek

        Comment


        • Re: WTF - Slike

          Wtf ovo je po mojoj nekoj filozofiji savršeno muško tijelo. Mogu samo hvaliti do sutra, ali treba jebačka volja i rad, svaka čast na ustrajnosti !

          Comment


          • Re: WTF - Slike

            Hvala zyzz1993 sa malim zakasnjenjem, nekako sam preskocio tvoj post
            Hvala david22

            @Ilusion
            Hvala kolega, neznam sto reci osim hvala i da m je drago da ti se svidja
            Pa da... Trebalo je puno ustrajnosti i discipline.
            Last edited by WTF; 10-06-13, 22:52.

            Comment


            • Re: WTF - Slike

              Odlican posao. Puno ulozenog truda se isplatilo na kraju. Kapa dolje na ustrajnosti.
              Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

              Comment


              • Re: WTF - Slike

                Originally posted by IgyBoy View Post
                Odlican posao. Puno ulozenog truda se isplatilo na kraju. Kapa dolje na ustrajnosti.
                Hvala kolega, tvoje misljenje duplo uvazavam i cijenim
                Mada ovo ''na kraju'' bio ispravio jer nisam jos dosao do kraja kako sam zamislio hehe, jos bar 6 kila živog mesa, od toga 3kg u ložu, 2 u kvadriceps i 1 kg u prsa (kad bi to tako išlo bilo bi lijepo ). Ali nema žurbe, budem ja to postigao sooner or later

                Comment


                • Re: WTF - Slike

                  Daj mi reci ako nije tajna nemogu ti poslat privatnu poruku jasno mi je i zasto . Pitanje je samo jesi koritstio koncetrat ili čisti whey ??? Mjenjao sam mnogo proteina ljepo je vidjet da su neki na nekog djelovali jer kao i svi uvijek imamo dubiozu da li dobijemo u kutiji ono što piše vidim kod tebe je uspjelo pa sorry opet na pitanju o više detalja može odogovor i u privatnoj poruci. Pozdrav
                  "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                  Comment


                  • Re: WTF - Slike

                    koncentrat ili cisti whey? sta je to cisti whey.

                    postoji ti koncentrat, izolat i hidroizolat. koncentrat je najbolji omjer dobiveno-ulozeno
                    Originally posted by Bilderčić
                    Originally posted by Dehydronator
                    sve do grama tjedno je natural
                    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                    Comment


                    • Re: WTF - Slike

                      Originally posted by Draven View Post
                      Daj mi reci ako nije tajna nemogu ti poslat privatnu poruku jasno mi je i zasto . Pitanje je samo jesi koritstio koncetrat ili čisti whey ??? Mjenjao sam mnogo proteina ljepo je vidjet da su neki na nekog djelovali jer kao i svi uvijek imamo dubiozu da li dobijemo u kutiji ono što piše vidim kod tebe je uspjelo pa sorry opet na pitanju o više detalja može odogovor i u privatnoj poruci. Pozdrav
                      meni je malo smiješan dio gdje kažeš da je lijepo vidjet da je whey na nekoga djelovao ? na razumijem to, po čemu ti vidiš konkretno da je na njega whey djelovao. pa čovjek je imao sređenu prehranu i toga se držao, naravno da mu je malo whey pomogao jer je koristan u nekim situacijama (npr.ujutro, trening...), al baš da se može sve pripisat wheyu, nema šanse
                      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                      Fak me, right?

                      Comment


                      • Re: WTF - Slike

                        Ne želim se objašnjavat tko je želio shvatit pitanje shvatio je i ok. A što je na čovjeka djelovalo i s čim je zadovoljan napisao je pa tako i moje pitanje ima smisla .
                        A što se tiče myproteina i pitanja koje si postavio kontra ovog što sam napisao da se vidjet da i nisi baš upucen koliko oni imaju vrsti proteina i sa kojim omjerima udjela proteina tako i razlike u cijeni. I znam da češ sad napisat kupi najskuplje i nečeš pogrješiti ali uzalud se objašnjavat kad ne shvačaš bit.
                        Drugo što se tiče moje prehrane i upučenosti u to dovoljno da kažem da sam već skinuo 32 kg i održao solidnu masu bez viška kože i ostalih zdravstvenih problema tako da ne treba mi poduka nadji nekog drugog.

                        Treba mi samo točan naziv proteina koje je koristio i to je sve . Pozdrav
                        "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                        Comment


                        • Re: WTF - Slike

                          Originally posted by Draven View Post
                          Ne želim se objašnjavat tko je želio shvatit pitanje shvatio je i ok. A što je na čovjeka djelovalo i s čim je zadovoljan napisao je pa tako i moje pitanje ima smisla .
                          A što se tiče myproteina i pitanja koje si postavio kontra ovog što sam napisao da se vidjet da i nisi baš upucen koliko oni imaju vrsti proteina i sa kojim omjerima udjela proteina tako i razlike u cijeni. I znam da češ sad napisat kupi najskuplje i nečeš pogrješiti ali uzalud se objašnjavat kad ne shvačaš bit.
                          Drugo što se tiče moje prehrane i upučenosti u to dovoljno da kažem da sam već skinuo 32 kg i održao solidnu masu bez viška kože i ostalih zdravstvenih problema tako da ne treba mi poduka nadji nekog drugog.

                          Treba mi samo točan naziv proteina koje je koristio i to je sve . Pozdrav
                          Evo ti točan naziv protejina. Pozdrav

                          Originally posted by WTF View Post
                          tnx
                          hihi, puno proteina punooo
                          Iskreno, MyProtein je jeftin i koristio sam ga kao glavni izvor proteina uz oslica i piletinu ali u manjoj mjeri da si dijetu ucinim sto je moguce pristupacnijom financijski, shvacas?
                          Ne mogu, tj ne zelim, tj nisam zelio dnevno bacati lovu na kilo piletine i slicno...
                          Tako da sam relativno povoljno odradio ovo...
                          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                          Comment


                          • Re: WTF - Slike

                            Originally posted by Draven View Post
                            Daj mi reci ako nije tajna nemogu ti poslat privatnu poruku jasno mi je i zasto . Pitanje je samo jesi koritstio koncetrat ili čisti whey ??? Mjenjao sam mnogo proteina ljepo je vidjet da su neki na nekog djelovali jer kao i svi uvijek imamo dubiozu da li dobijemo u kutiji ono što piše vidim kod tebe je uspjelo pa sorry opet na pitanju o više detalja može odogovor i u privatnoj poruci. Pozdrav
                            Originally posted by Draven View Post
                            Ne želim se objašnjavat tko je želio shvatit pitanje shvatio je i ok. A što je na čovjeka djelovalo i s čim je zadovoljan napisao je pa tako i moje pitanje ima smisla .
                            A što se tiče myproteina i pitanja koje si postavio kontra ovog što sam napisao da se vidjet da i nisi baš upucen koliko oni imaju vrsti proteina i sa kojim omjerima udjela proteina tako i razlike u cijeni. I znam da češ sad napisat kupi najskuplje i nečeš pogrješiti ali uzalud se objašnjavat kad ne shvačaš bit.
                            Drugo što se tiče moje prehrane i upučenosti u to dovoljno da kažem da sam već skinuo 32 kg i održao solidnu masu bez viška kože i ostalih zdravstvenih problema tako da ne treba mi poduka nadji nekog drugog.

                            Treba mi samo točan naziv proteina koje je koristio i to je sve . Pozdrav
                            Myprotein Impact Whey.... a sada molim te, ne piši više
                            Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                            http://www.facebook.com/adoni.costo
                            http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                            http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                            Comment


                            • Re: WTF - Slike

                              Originally posted by ScuderiaBull View Post
                              Myprotein Impact Whey
                              Tocno taj.

                              Comment


                              • Re: WTF - Slike

                                Evo ostao sam duzan par slika od defkice pa da nadopunim postojece...


                                1.JPG
                                2.JPG
                                3.JPG
                                4.JPG
                                5.JPG
                                6.JPG
                                7.JPG
                                8.JPG
                                9.JPG

                                Comment

                                Working...
                                X