Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTF - Slike

    Bradavica? Od muke se uznemirila a055.gif
    Vidiš da sam se patio s ovim utegom da ga nisam ni podignuo kako treba heheh (nemam pojma od koliko je kg) ali bio je svakako cisto za potrebe slikanja

    Comment


    • Re: WTF - Slike


      "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

      Comment


      • Re: WTF - Slike

        Pa ti imaš genetsku predispoziciju da budeš najbolji narkoman, ikad!
        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

        http://www.facebook.com/adoni.costo
        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

        Comment


        • Re: WTF - Slike

          Nice!! )))
          https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
          https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

          Instagram: @shredded_dario

          Comment


          • Re: WTF - Slike

            4 tjedan defke na izmaku. Trenutna kilaža 95.5 kg. Još 50-tak dana do kraja. Paprenih 50-tak dana.


            IMG_7578.JPG

            IMG_7579.JPG

            IMG_7580.JPG

            Comment


            • Re: WTF - Slike

              dobro je to, svaka čast!

              gonjaš neku natjecateljsku defku ili ? jer je i ovo dosta dobro, mislim, po meni koji nemam trbušne i to, i koji će se defkat dok ne dođem do njih, bar za ovu sezonu
              ili je to ono, uvijek želim više?

              uglavno, sretno!!
              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

              Fak me, right?

              Comment


              • Re: WTF - Slike

                Primjetno si popravio ramena, pogotovo srednju glavu, bic. je uvijek bio tu, triceps nisi ni pokusao uslikati , jesi sta njega napakovao? Prsa jos izgledaju zaliveno, tek trebaju isplivat, eto, barem sta se da zakljucit s ovih slika, a ova koža sto se malo vidi kad cropiras sliku, to se i sam sebi smijem, ispadaju podbradci, obrazi napireni pa ostanu kod kuta usana izrasline koda su te obadi uboli, uvijek se na to sam sebi smijem
                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                Comment


                • Re: WTF - Slike

                  WTF luda glava ja bi tu stao s defkom haha i bio bi prezadovoljan da sam ovakav

                  ti stvarno imas natjecateljske ambicije?
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • Re: WTF - Slike

                    Mislim da tek sad pocinje brutalno spaljivanje

                    sretno
                    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                    Comment


                    • Re: WTF - Slike

                      Originally posted by hardstyle91 View Post
                      Primjetno si popravio ramena, pogotovo srednju glavu, bic. je uvijek bio tu, triceps nisi ni pokusao uslikati , jesi sta njega napakovao? Prsa jos izgledaju zaliveno, tek trebaju isplivat, eto, barem sta se da zakljucit s ovih slika, a ova koža sto se malo vidi kad cropiras sliku, to se i sam sebi smijem, ispadaju podbradci, obrazi napireni pa ostanu kod kuta usana izrasline koda su te obadi uboli, uvijek se na to sam sebi smijem
                      jesam reko da se sam sebi smijem, evo i sad se sam sebi smijem sto sam nebrojeno puta napisao kako se uvijek smijem sam sebi, al eto sad nije tako pa cu se kasnije smijati sam sebi <3
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • Re: WTF - Slike

                        odlicno to ide, napreduje se dobro. baci koju sliku leda.
                        kako odradujes defku, keto ili ?
                        Originally posted by Bilderčić
                        Originally posted by Dehydronator
                        sve do grama tjedno je natural
                        gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                        48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                        Comment


                        • Re: WTF - Slike

                          dobar u skladištu se slikaš.. a mušterije nek čekaju.. jaoooo :P
                          Originally posted by darios
                          pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                          Comment


                          • Re: WTF - Slike

                            Originally posted by domagoj View Post
                            dobro je to, svaka čast!

                            gonjaš neku natjecateljsku defku ili ? jer je i ovo dosta dobro, mislim, po meni koji nemam trbušne i to, i koji će se defkat dok ne dođem do njih, bar za ovu sezonu
                            ili je to ono, uvijek želim više?

                            uglavno, sretno!!
                            Gonjan gonjan, valjda cu je odgonjati nekako...
                            Trbusne imam da srezem kalorije 7 dana, sad bi ipak malo vise od samo trbusnih
                            Hvala



                            Originally posted by hardstyle91 View Post
                            Primjetno si popravio ramena, pogotovo srednju glavu, bic. je uvijek bio tu, triceps nisi ni pokusao uslikati , jesi sta njega napakovao? Prsa jos izgledaju zaliveno, tek trebaju isplivat, eto, barem sta se da zakljucit s ovih slika, a ova koža sto se malo vidi kad cropiras sliku, to se i sam sebi smijem, ispadaju podbradci, obrazi napireni pa ostanu kod kuta usana izrasline koda su te obadi uboli, uvijek se na to sam sebi smijem
                            Ma ovo sam cisto bezveze nabacio slike cisto da se vidi da se radi. Sve si dobro rekao, prsa ce isplivati zadnja, ramenima zadovoljan, tricepsom također s obzirom kako loš je bio.
                            Ovaj dio s cropiranjem ne kuzim hehe, ja cropiram glavu jer se nikad ni nisam predstavio cijeli niti planiram jos pa je to jedini razlog cropa



                            Originally posted by staragarda View Post
                            WTF luda glava ja bi tu stao s defkom haha i bio bi prezadovoljan da sam ovakav

                            ti stvarno imas natjecateljske ambicije?
                            Imam i nemam da budem iskren. Trenutna ambicija mi je okusiti tu natjecateljsku pripremu cisto da znam kako se natjecatelji osjecaju kad to rade. Vjerujem jako loše
                            A sto ce s vremenom biti, ovisi o puno faktora. Ali na binu bi izasao samo da znam da sam toliko spreman da budem u TOP 3. Inace hvala

                            Originally posted by SemaMare View Post
                            Mislim da tek sad pocinje brutalno spaljivanje

                            sretno
                            Tocno... ovo je predigra hehe, zagrijavanje pred brutalno maltretiranje ^_^


                            Originally posted by Archiv3r View Post
                            odlicno to ide, napreduje se dobro. baci koju sliku leda.
                            kako odradujes defku, keto ili ?
                            cikliranje UH, kad budem gotov onda cu se profi poslikati (ako bude vrijedilo ) pa cu objaviti.
                            Hvala ^_^

                            Originally posted by Trace_4 View Post
                            dobar u skladištu se slikaš.. a mušterije nek čekaju.. jaoooo :P
                            hehe hvala. Musterije moraju cekati, razmazio sam ih previse

                            Comment


                            • Re: WTF - Slike

                              Dobar, dobar...

                              Obim ruke, noge?
                              Igla je tvoj prijatelj

                              Comment


                              • Re: WTF - Slike

                                na koliko si uh sada, 180-250 ?
                                Originally posted by Bilderčić
                                Originally posted by Dehydronator
                                sve do grama tjedno je natural
                                gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                                48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                                Comment

                                Working...
                                X