Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTF - Slike

    Originally posted by Aquila_hr View Post
    Dobro talijani zarade na tebi hehe (nutella je talijanska za one koji ne znaju)

    Nebo je granica, samo deri
    E da su samo Talijani...Poljaci, Česi, Njemci,..i odakle sve ne uvozimo nutellu.

    Comment


    • Re: WTF - Slike

      Originally posted by WTF View Post
      90.5 ... sad se lagano dizu kalorije..., tnx
      zadnja je stala na 86.5 ako se ne varam. nisi išao do kraja ovaj put?
      Znoj štedi krv

      Comment


      • Re: WTF - Slike

        Pa valjda sam nesto i zaradio od onda?!
        Ne.. Do kraja je ostalo mozda 1 kg ali ionako nije bio cilj da se izrezem brutalno vec da spustim bf na pristojnu razinu tako da masa koja slijedi bude ljepsa i kvalitetnija.

        Comment


        • Re: WTF - Slike

          uzeo sam u obzir zaradu, ali računam nije mogla biti 4 kg u 2 mj... osim ako nam nešto prešućuješ

          šalim se malo, pitam zato jer ne znam koliko bi bilo prihvatljivo da se čovjek umasti tokom zime (mase) a da poslje nije problem sa tim. ja sam krenuo na masu s još jedno 2 % više nego ti imaš sada pa me strah kako će to izgledat na proljeće.
          Last edited by kingpin; 03-12-12, 19:07.
          Znoj štedi krv

          Comment


          • Re: WTF - Slike

            Hmmmm, nutellu sam priznao, omegol sam priznao... Hmmmm... A nema trece za sad
            Pa imao sam 7,8,9 i 10 mjesec mase... Dobro se treniralo i dobro jelo ( +sranja ) tako da sad kad sam pocistio otpad ostalo je vise nego zadnji put... Imam jos dosta vode ali ne zamaram se s njom... Nema smisla dehidraciju raditi.

            Comment


            • Re: WTF - Slike

              @kingpin, ako znas odradit postenu defku onda neka te ne brine koliko ces se umastit. Mislim, nemoj me doslovno shvatit, sve u nekim granicama normale i racunas da sto sad napucas to ces kasnije morat skidat... Iako, iskreno meni to i je najzabavniji dio, preko zime nabit naslage da bude toplo pa onda imat zanimaciju i opsesiju do ljeta!

              @WTF, lijepo se napreduje! Nego kako radis te kratke defke sad preko zime?
              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
              Napreduje se... Avatar^^

              Comment


              • Re: WTF - Slike

                Originally posted by Aronnax View Post
                @WTF, lijepo se napreduje! Nego kako radis te kratke defke sad preko zime?
                Hvala kolega
                Mislis kako kao recept ili zasto sad preko zime?
                Ako je zašto onda je jednostavno. Krenuo sam u totalno losem smjeru s masom i nisam se mogao podnositi. Razmisljao sam o paklu dijete koji sam prolazio u 6 mjesecu i kako sam to sve brzo usrao i tesko sam se nosio s tim
                Onda sam odlucio promijeniti sve, iz temelja. Novi trener je smatrao da treba spustiti bf na pristojan nivo i onda raditi čistu masu, jer drugacije zadovoljan necu biti. I evo, trenutno sam zadovoljan, bf je u redu a rasti cu pomalo i bez zurbe, ljeto me uopce ne zanima.

                Comment


                • Re: WTF - Slike

                  Prsa izgledaju bolje.
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • Re: WTF - Slike

                    Dobar si potez napravio, pohvala, također sam krenuo ocistiti se malo, mozes malo detaljnije, jesi radio kardio trening ili si isao samo na deficit hranom, itd. itd. daj sta das tj. sto smijes otkriti nama obicnim smrtnicima
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • Re: WTF - Slike

                      Hvala Patriche, idu koliko toliko

                      Originally posted by hardstyle91 View Post
                      Dobar si potez napravio, pohvala, također sam krenuo ocistiti se malo, mozes malo detaljnije, jesi radio kardio trening ili si isao samo na deficit hranom, itd. itd. daj sta das tj. sto smijes otkriti nama obicnim smrtnicima
                      Hvala malomasni kolega

                      Znaci ovako, prvo cilj nije bio bas definicija vec cisto da se spusti bf na neku pristojnu razinu tako da ta masa na nesto slici, da ne budem kao prasac. Samim tim i restrikcije su bile drugacije, nije bilo onako uber bolesno kao prvi put vec malo lakse ( vraga je ista lako na dijeti). Posto sam dok sam bio na masi jeo abnormalne kolicine hrane poput 300g rize u porciji i pola kile mesa te sve to desertirao raznim slasticama morao sam krenuti malo polakse sa spustanjem UH jer je sve ostalo totalni šok.
                      E sad, LI cardio sam radio minimalno 4x tjedno ujutro natašte uz bcaa naravno a kad nebi vremenski mogao ujutro onda bih nadoknadio s 15-tak minuta HIIT-a poslije treninga utezima, i opet bih uzeo bcaa prije hiita.
                      Masti ovaj put nisu bile skroz van ali nisu ni Bog zna koliko visoko bile, nekih 10-tak grama max dnevno.
                      Proteine drzim visoko cijelo vrijeme, a UH sam ciklirao iz tjedna u tjedan prema dolje. Treninzi su bili turbo intenzivni, nikad preko 40 min uz minimalne pauze, rijetko preko 40-tak sekundi.
                      Sad lagano podizem UH i jos uvijek lagano kardijam, neka 2 cardia tjedno a uskoro ce i to zavrsiti. Blizim se suficitu, nista naglo.
                      To je to u globalu, i da naravno, svi obroci su bili tempirani.
                      Btw, za posao je zasluzan naš Vendetha, pa eto zahvaljujem covjeku na svemu. Znanje mu je ogromno

                      Comment


                      • Re: WTF - Slike

                        Mali update, trenutno cca 100kg (99.8 preciznije pri zadnjem mjerenju), trenutnom formom prilicno zadovoljan, vode ima, masti se nije uhvatilo puno...idemo dalje...

                        IMG_6644.JPG

                        Comment


                        • Re: WTF - Slike

                          Originally posted by WTF View Post
                          Mali update, trenutno cca 100kg (99.8 preciznije pri zadnjem mjerenju), trenutnom formom prilicno zadovoljan, vode ima, masti se nije uhvatilo puno...idemo dalje...

                          [ATTACH=CONFIG]14153[/ATTACH]

                          super to izgleda,zavidim ti ...

                          Comment


                          • Re: WTF - Slike

                            Ma neee, samo budi uporan i dosljedan i rezultat nece izostati, pa ja treniram svega godinu i par mjeseci ako te tješi.
                            ( doduse imao sam podlogu veslanja i jos nekih sportova) ali bio sam ono, katastrofalan prosle godine...
                            evo ti primjerak

                            1.png

                            To je u svega 16 mjeseci, a smatram da sam tek počeo.
                            p.s 90.5 kg sam imao dok sam bio prazan zbog dijete, zato sam brzo vratio kile, cim sam se dobro napunio par tjedana.

                            Comment


                            • Re: WTF - Slike

                              ogromna razlika, odlican 5+


                              cini mi se da kao ja imas dug biceps, pa puno bolje izgleda sa strane gledano nego s prijeda
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: WTF - Slike

                                Originally posted by TripleZ View Post
                                ogromna razlika, odlican 5+


                                cini mi se da kao ja imas dug biceps, pa puno bolje izgleda sa strane gledano nego s prijeda
                                Istina. Tako mi je i s kvadom i listovima. Ali necu se žaliti, ipak radije 193 cm i takvi problemi nego 165cm i sve b.o
                                I hvala kolega

                                Comment

                                Working...
                                X