Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Hvala vege

    @HTC
    Kako ih radim? Najjednostavnije hehe..
    Uspem u šalicu, ubacim whey i casein, ulijem tople vode, pustim da omeksa 5 minuta i jedem.
    Inace o lidla tamno plave su mi top zobene, casein cokolada od optimuma vrh!

    Leave a comment:


  • HTC
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by WTF View Post
    Ja u zobene uvijek stavim bar 15g caseina uz 40-50g whezya i majke mi meni je to čisti čokolino. Vagone bi pojeo. Kad dode red na masu jesti cu 2 kg zobi na dan hehe....
    A bezokusni whey je odlican iz vise razloga. Nemas mesa? Skuhas brokule i ubacis 2 mjerice wheya i bude super jer okusa nema. A proteine namirio... i tako moze u sva jela.

    na koji način radiš zobene sa wheyom i caseinom? dodatno ih drobiš ili?

    Leave a comment:


  • vege
    replied
    Re: WTF - Slike

    stvarno svaka čast!

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by Aquila_hr View Post
    +1, je da malo fali ono kombiniranje i mješanje wheya (s okusom) u sve i svasta kad se rade bb recepti, al bezokusni ima najbolji okus
    Ja u zobene uvijek stavim bar 15g caseina uz 40-50g whezya i majke mi meni je to čisti čokolino. Vagone bi pojeo. Kad dode red na masu jesti cu 2 kg zobi na dan hehe....
    A bezokusni whey je odlican iz vise razloga. Nemas mesa? Skuhas brokule i ubacis 2 mjerice wheya i bude super jer okusa nema. A proteine namirio... i tako moze u sva jela.

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by Ant0ni0 View Post
    WTF, što reći nego svaka čast!
    Ja ti skidam kapu na ovome što si napravio jer ovako izgledati sa visinom od 193 cm ne može svako!
    Vidi se da si uložio puno truda, ali i love u svoj izgled jer sam i sam pokušao odraditi masu ali nažalost lova mi to ne dozvoljava.
    Uglavnom, definitivno ti se isplatilo i samo naprijed, uvijek rado pogledam tvoju temu!
    Hvala prijatelju antonio. Da, iskreno otišlo je dosta love kad sve skupa zbrojim, ali bolje da sam uložio u izgled nego da sam popio negdje ili prokockao Razumijem te, bez para je nemoguce raditi kvalitetno na sebi ma sto god tko rekao, jer uvijek treba nešto extra od samog standarda. Nadajmo se boljim vremenima

    Leave a comment:


  • Aquila_hr
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by WTF View Post
    MyProtein bez okusa sam koristio i koristim i dalje.
    +1, je da malo fali ono kombiniranje i mješanje wheya (s okusom) u sve i svasta kad se rade bb recepti, al bezokusni ima najbolji okus

    Leave a comment:


  • Ant0ni0
    replied
    Re: WTF - Slike

    WTF, što reći nego svaka čast!
    Ja ti skidam kapu na ovome što si napravio jer ovako izgledati sa visinom od 193 cm ne može svako!
    Vidi se da si uložio puno truda, ali i love u svoj izgled jer sam i sam pokušao odraditi masu ali nažalost lova mi to ne dozvoljava.
    Uglavnom, definitivno ti se isplatilo i samo naprijed, uvijek rado pogledam tvoju temu!

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Hvala Draven , MyProtein bez okusa sam koristio i koristim i dalje.

    Kingpin bravo...

    Leave a comment:


  • kingpin
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by IsusTiRižu View Post

    zanima me zašto creatine na dijeti, na koji način on pomaže I na koji način si ga uzimao (punjenje, pa 5 g poslije treninga? )
    dugo i meni nije bilo jasno zašto. mišići kao gorivo koriste glikogen i ATP, na defki su zalihe glikogena iznimno niske te mišiću dobro dođe neki drugi izvor energije. kreatin pospješuje korištenje ATP-a tog drugog izvora.
    Drugi razlog je što glikogen zadržava neophodnu vodu u mišićima pa kod niskog glikogena vod se nema za što vezati. tu uskaće kreatin koji u mišićne stanice navlači vodu i drži ih hidriranima.

    Leave a comment:


  • Draven
    replied
    Re: WTF - Slike

    Koje si proteine koristio ako nije tajna

    Dobar uspjeh moram priznat evo nadam se da cu i ja uspjet se pohvalit na forumu za 35 dana sad idem na defku . Dobar primjer uspjeha to volim vidjet samo motivacija

    Leave a comment:


  • IsusTiRižu
    replied
    Re: WTF - Slike

    Odličan posao, svaka cast..


    zanima me zašto creatine na dijeti, na koji način on pomaže I na koji način si ga uzimao (punjenje, pa 5 g poslije treninga? )

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by Masahiko Kimura View Post
    kako si samo uspio
    Morao sam. Inace se pozdravi s mišičima. Nije mi padalo na pamet da ispušim zimu koju sam crnčio kao magarac...

    Leave a comment:


  • Masahiko Kimura
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by WTF View Post
    Trenutno mlatim po wheyu i caseinu posebno ujutro s zobenima jer mi taj mix pravi čokolino i mogu kilo pojesti koliko mi je fino.
    Na dijeti je išao kreatin zadnjih par tjedana iako ja osobno nisam osjetio ništa kao ni nazad godinu i nešto kad sam ga uzimao. Ali vjerovatno je imao svoju ulogu u dijeti.
    Znaci od suplementacije:
    whey, casein, vitamin C, kreatin, multiminerale vitamine, magnezij, šumeći kalij i naravno rupurit za žgaravicu koja me izjedala na punjenju.
    Mislim da sam sve nabrojao :P

    P.s otišlo je 12kg wheya, 5 kg caseina uz prehranu u ova dva i nešto sitno mjeseca
    kako si samo uspio

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Trenutno mlatim po wheyu i caseinu posebno ujutro s zobenima jer mi taj mix pravi čokolino i mogu kilo pojesti koliko mi je fino.
    Na dijeti je išao kreatin zadnjih par tjedana iako ja osobno nisam osjetio ništa kao ni nazad godinu i nešto kad sam ga uzimao. Ali vjerovatno je imao svoju ulogu u dijeti.
    Znaci od suplementacije:
    whey, casein, vitamin C, kreatin, multiminerale vitamine, magnezij, šumeći kalij i naravno rupurit za žgaravicu koja me izjedala na punjenju.
    Mislim da sam sve nabrojao :P

    P.s otišlo je 12kg wheya, 5 kg caseina uz prehranu u ova dva i nešto sitno mjeseca

    Leave a comment:


  • Masahiko Kimura
    replied
    Re: WTF - Slike

    što koristiš od suplemenata sad ?? jesi prije kad koristio kreatin?

    Leave a comment:

Working...
X