Announcement

Collapse
No announcement yet.

jasamm slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: jasamm slike

    Ma nek radi noge i dalje, svaki tjedan, al jednom, ne više puta. Velika je to skupina i teža je za oporavljanje nakon pravog odrađenog treninga. Neće ni one rast u nedogled, samo se više fokusiraj na ostatak tijela.

    OFFT: Kolko dižeš na čučnju? (sry mora san, samo me zanimalo)
    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

    Comment


    • #17
      Re: jasamm slike

      Originally posted by staragarda View Post
      najbolje da radi samo noge i dode takav na natjecanje.. sa nogama 1 m, a ramena 20 cm.


      simetrija?

      pise mu u programu da noge zna odradit i pon i cet. ja bi to ogranicino samo na pon. ili svaka dva tjedan samo pon.
      Dobro, jasno je meni sve. Nije mi komentar bio usmjeren prema tebi.
      Originally posted by magarac
      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
      dzaba mu sve

      Comment


      • #18
        Re: jasamm slike

        Ne pretjerivati s nogama.

        Budimo realni, imaš jake quadove. Ali okrutna je realnost da ćeš morat napraviti heebačku defku nebi li im podario svijetlo dana (gornji dio tijela također).

        Kada pričamo o estetici, čemu ti služe jaki quadovi ako su ti noge masne? Kužiš me
        No imaš još par mj. vremena za masu, i onda defka.

        Lakše s nogama (kad si tu, ojačaj listove)
        Popravi malo latove, prsa bi mogla još malo.

        To je odprilike to što se da vidjeti od izrazito nekvalitetno ulovljenih slika
        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

        http://www.facebook.com/adoni.costo
        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

        Comment


        • #19
          Re: jasamm slike

          Originally posted by staragarda View Post
          najbolje da radi samo noge i dode takav na natjecanje.. sa nogama 1 m, a ramena 20 cm.


          simetrija?

          pise mu u programu da noge zna odradit i pon i cet. ja bi to ogranicino samo na pon. ili svaka dva tjedan samo pon.
          mislis da bi mu ovakve noge bile kad odradi cut na 5%bf i stane na binu? daleko od toga


          al eto i meni cudno zvuci njih raditi 2 puta ali sve ostalo samo 1...i cini mi se da su mu quadovi jaci od hams-ova sto bi moglo dovesti do povreda/bolova/problema ubrzo


          OP koliko cucanj ?
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #20
            Re: jasamm slike

            neidem u teretanu radim kdod kuce i cucanj sto sam radio ou treningu je max 40kg a prije 4-5 mjesecu sam digo 90ak 5-6puta
            nekako i hocu da malo se isticu ,da budu vece odo ostatka a na lozama radim kad usavrsim ham rise dodat cu i tezine pa ce valjda bit nesto
            Last edited by Jasamm; 28-10-12, 10:23.

            Comment


            • #21
              Re: jasamm slike

              Originally posted by Jasamm View Post
              neidem u teretanu radim kdod kuce i cucanj sto sam radio ou treningu je max 40kg a prije 4-5 mjesecu sam digo 90ak 5-6puta
              nekako i hocu da malo se isticu ,da budu vece odo ostatka a na lozama radim kad usavrsim ham rise dodat cu i tezine pa ce valjda bit nesto
              do tad radi mrtvo dizanje, romanian deadlift s bucicama i tako to
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #22
                Re: jasamm slike

                dida sve oke

                hamzza to sam figurativno rekao

                sve u svemu, mozuemo mi svasta ovdje savjetovati, ali ako on oce da se isticu, onda ih mora nastaviti raditi jako i nema tu previse filozofije.

                samo preporucujem po treci put;1 tjendom noge ili pak 1 u 2 tjedna, jer nece ti s takvim principom prestati rasti noge.. pogotovo ako svakid rugi tjedan doradis one gigantske serije..pricalo se o njima dosta po forumu.

                a jos bi i imao vise vremena za gornji dio tjela.
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #23
                  Re: jasamm slike

                  lozu radim 2puta tjednoo listove nekad i 3 a kvadricepose jednom tjednoo samo nekad( jednom ili 2 puta mjesecnoo ) i drugi put uradim al to kad osjetim da bi mogo uradit

                  Comment


                  • #24
                    Re: jasamm slike

                    Noge si dovoljno radio sad smanjis da radis samo 1 u tjednu a baziraj vise na gornji dio tijela.a dobra ti je genetika.
                    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                    Comment


                    • #25
                      Re: jasamm slike

                      evo slika leda od danas
                      http://postimage.org/image/71sinbpc1/

                      Comment


                      • #26
                        Re: jasamm slike

                        evo jos par slika ide masa 76.5kg
                        prsa i biceps se nemicu , ostalo sve polako,noge su sad oko 71cm,treba jos na lozi poradit (idem jos da na definiciji nespadaju ispod 70ak)
                        http://postimage.org/image/9qi4hj7lf/
                        http://postimage.org/image/fv4rjjcd1/

                        Comment


                        • #27
                          Re: jasamm slike

                          Napreduješ.
                          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                          Comment


                          • #28
                            Re: jasamm slike


                            http://postimage.org/image/mfwbae9qr/

                            Još 2 mjeseca pa na definiciju.
                            Da li da na defincijoi uzimam isto kalorija kao i na masi i samo trošim po 100 kalorija da gubim oko 100g tjedno (ne želim gubit naglo težinu nego polako i uz to sačuvat što je više moguće mišića).
                            Radim HIT za gornji dio tjela , a ostalo sam napravio svoj program.
                            Last edited by Jasamm; 25-01-13, 14:49.

                            Comment


                            • #29
                              Re: jasamm slike

                              Originally posted by Jasamm View Post
                              Da li da na defincijoi uzimam isto kalorija kao i na masi i samo trošim po 100 kalorija da gubim oko 100g tjedno (ne želim gubit naglo težinu nego polako i uz to sačuvat što je više moguće mišića).
                              Radim HIT za gornji dio tjela , a ostalo sam napravio svoj program.
                              1. ne, moras biti u deficitu...i ako si na masi na recimo 300-500 kcals u suficitu onda ako smanjis samo 100 opet ces biti u suficitu

                              2. ako ti je cilj 100 g tjedno smrsaviti...to je vise od pola godine da bi izgubio manje od 3 kile ? za to vrijeme mozes nabiti bitnu kolicinu misica i odraditi finu defku 6-8 sedmica pred kraj - jednostavno prespora šema napredka
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • #30
                                Re: jasamm slike

                                Sad sam na suficitu oko 500kalorija , a na definiciji bi bio u deficitu oko 100-200 (imam vremana za definicju 6mjeseci)

                                Comment

                                Working...
                                X