Announcement

Collapse
No announcement yet.

domagoj - slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: domagoj - slike

    Originally posted by pasta View Post
    Dobra brojka, ali je vidljivo da se trbušni nisu trenirali(ipak ta "sveta" vježba čučanj nije za sve mišiće). Šteta ukupan rezultat bi bio bolji.
    Preporučio bi ti da ne radiš te mase-jer nema razloga za njih. Samo gubiš vrijeme na definiciji(osobno sam istu stvar radio-neznanje).
    tako sam i ja prije razmišljao, kao radim čučanj i dl, bit će dosta, al kažem sad mi je malo žao. ali ispravit će se to.
    za početak idem gore sa uh sa rotacijama, pomalo, pa ću vidit šta ću, ali sigurno da neću dozvolit puno sala.



    Originally posted by gavranka View Post
    Nisam nego napisala da ima malo izvještaja u zadnje vrijeme, a kad ono..

    Super, sve pohvale..imao si dosta posla za obaviti i sad je to odlično..ona predzadnja slika ti je

    Inače, duga defka, ali s obzirom na količinu sala koje si morao skinuti, bolje ovako..psiha puno manje pati..da si išao na neku težu, ali bržu verziju, pitanje je bi li ovoliko izdržao..pametan pristup!
    hvala Gavranka!

    duga defka, da, jbg, tako ispalo
    što se tiče psihe, nisam imao nikakvih problema, sve do nedavno, kad je trebalo malo više učit. da nije učenja, išlo bi još
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • #92
      Re: domagoj - slike

      mali update
      gym bw: ~78 kg

      IMG_20141020_143021.jpg
      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

      Fak me, right?

      Comment

      Working...
      X