Announcement

Collapse
No announcement yet.

domagoj - slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: domagoj - slike

    a što ćeš definirati kad nemaš mišićnu masu???

    Comment


    • #62
      Re: domagoj - slike

      Originally posted by Matej1996 View Post
      Domagoj, sorry što ti ovako upadam u temu ali moram negdje pitati.

      Jel istina da se ''kvalitetnije'' definiramo kada imamo već mišićnu masu? Ako da, što je razlog?

      Originally posted by FcB View Post
      a što ćeš definirati kad nemaš mišićnu masu???
      ^^ovo

      prvo dobit mišičnu masu, i onda se definirat, tj. riješit sala

      ako se mršav, nemaš dovoljno mišića, kad se sdefkaš neće ništa ostat, jedino neki "aušvic" izgled, a to ne želim. možda ja ni nebi izgledao baš tako nakon defke, al svejedno znam da fali mase još i radit ću na tome sad.

      u 3 mjeseca defke sam pao 10 kg, sa 90 na 80, a nisam se skroz sdefkao, znači pao bi još dosta na kilaži, a i ovako sam si slab. zato sad kvalitetnu masu napravit, pa onda jednog dana vidit šta i kako
      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

      Fak me, right?

      Comment


      • #63
        Re: domagoj - slike

        evo jedna slika s mase (bez pumpa, rest day), čisto eto, da se zna da se radi nešto
        kilaža nekih 83 trenutno, polako se diže, a Adoni sve nadgleda. ima tu puno posla, ali nema labavo.
        sljedeća slika će bit sa 90+ kg

        IMG_20131109_140039 (2).jpg
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • #64
          Re: domagoj - slike

          Originally posted by domagoj View Post
          evo jedna slika s mase (bez pumpa, rest day), čisto eto, da se zna da se radi nešto
          kilaža nekih 83 trenutno, polako se diže, a Adoni sve nadgleda. ima tu puno posla, ali nema labavo.
          sljedeća slika će bit sa 90+ kg

          [ATTACH=CONFIG]16505[/ATTACH]
          Najgore je kad se vidim na rest deyu ovako padne mi motivacija hehe ali zato se samo gledam na treningu i dok sam pun inace ovo je extra

          Comment


          • #65
            Re: domagoj - slike

            Originally posted by Viper View Post
            Najgore je kad se vidim na rest deyu ovako padne mi motivacija hehe ali zato se samo gledam na treningu i dok sam pun inace ovo je extra
            hvala, al bit će bolje
            ma i meni je draže pod pumpom se uslikat, ako ništa u glavi misliš da je bolje
            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

            Fak me, right?

            Comment


            • #66
              Re: domagoj - slike

              evo nešto malo i od mene...


              kraj mase, 90-91 kg, dosta sala, ali sigurno manje nego na prošloj masi, i to mi je drago, jer sam tu negdje sa kilažom kao na prošloj masi ali sa manje sala.
              pao sam koje kilo ako ne i malo više prošli vikend, kad me bolilo, tj imao proljev (vikend, pon, uto), ispraznilo me ko budalu

              defka počela ovaj tjedan, trajat će koliko bude trebalo, i nadam se da će ostat nešto od mene na kraju


              1.jpg

              2.jpg

              IMG_20140303_210107 (2).jpg

              IMG_20140303_201042 (2).jpg

              DSC07210 (2).jpg
              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

              Fak me, right?

              Comment


              • #67
                Re: domagoj - slike

                Nije loše, malo si mastan, ali OK na masi si... Pravi rezultat očekujemo nakon defke.
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • #68
                  Re: domagoj - slike

                  Originally posted by Dača View Post
                  Nije loše, malo si mastan, ali OK na masi si... Pravi rezultat očekujemo nakon defke.
                  znam da sam masan, trbuh (što je uobičajeno), i prsa (što je uobičajeno kod mene ) jbg, takva genetika, tu se više prima, al otić će na defki
                  The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                  Fak me, right?

                  Comment


                  • #69
                    Re: domagoj - slike

                    Domagoj get ripped or die MIRIN
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • #70
                      Re: domagoj - slike

                      Originally posted by Premium.Better View Post
                      Domagoj get ripped or die MIRIN
                      već počeo
                      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                      Fak me, right?

                      Comment


                      • #71
                        Re: domagoj - slike

                        Originally posted by domagoj View Post
                        znam da sam masan, trbuh (što je uobičajeno), i prsa (što je uobičajeno kod mene ) jbg, takva genetika, tu se više prima, al otić će na defki
                        Ja imam isti problem. Masne grudi i stomak. I uvek sam zavideo onima koji su prirodno mršavi... Meni je rođeni brat uvek bio skinny, a ja fat. Kad bi nas keva isto obukla izgledali smo kao Lolek i Bolek...

                        Ja sam još dve nedelje na masi, posle idem na rezanje... Čekam da krene sezoina zelene sOlate...
                        Pivo za masu, rakija za defku...

                        Comment


                        • #72
                          Re: domagoj - slike

                          Mama te slikala, priznaj!

                          Comment


                          • #73
                            Re: domagoj - slike

                            Originally posted by Dača View Post
                            Ja imam isti problem. Masne grudi i stomak. I uvek sam zavideo onima koji su prirodno mršavi... Meni je rođeni brat uvek bio skinny, a ja fat. Kad bi nas keva isto obukla izgledali smo kao Lolek i Bolek...

                            Ja sam još dve nedelje na masi, posle idem na rezanje... Čekam da krene sezoina zelene sOlate...
                            hahahaha Lolek i Bolek...
                            sve će to defka riješit




                            Originally posted by Maximus1950 View Post
                            Mama te slikala, priznaj!
                            hahaha da, preko skajpa
                            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                            Fak me, right?

                            Comment


                            • #74
                              Re: domagoj - slike

                              Daca na koji nacin "ganjas" defku?
                              "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
                              --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

                              Comment


                              • #75
                                Re: domagoj - slike

                                Originally posted by Dača View Post
                                I uvek sam zavideo onima koji su prirodno mršavi
                                U mirin?

                                Originally posted by grmi View Post
                                Daca na koji nacin "ganjas" defku?
                                Lupa jaja po cijene dane + zelena sOlata
                                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                                ----------------------------------------------------------------
                                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                                Comment

                                Working...
                                X