Announcement

Collapse
No announcement yet.

domagoj - slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: domagoj - slike

    DSC07886 (2).jpg


    ovo sam ja na odmoru, ispred nekog zaebanog svjetla.

    trenutno sve opušteno, prehrana, trening je plivanje i baciklo, od pon opet gym. pa ćemo završavat defku, i možda objavit slike, tekst.
    još se defkam, da, jer je bilo dosta prekida, ništa strašno, al eto.

    DSC07894.jpg



    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • #77
      Re: domagoj - slike

      Genetika puni pištolj ,mi ispaljujemo metak .

      Comment


      • #78
        Re: domagoj - slike

        IMG_20140824_201703.jpg


        IMG_20140824_203341.jpg


        Stanje prošli vikend, rest day, bez pumpa.
        Za ovaj vikend će bit punjenje. Krompir, suhe marelice, voće, sladoled... Oko 500 uh, 100 m, 150 p.
        Pa još jedan tjedan low carba, pa najvjv ide keto par tjedana.


        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • #79
          Re: domagoj - slike

          Stari svaka cast prva liga si samo nastavit ovako ikao ja bi sad odmah na masu hahaha

          Comment


          • #80
            Re: domagoj - slike

            Originally posted by dimitrov1993 View Post
            Stari svaka cast prva liga si samo nastavit ovako ikao ja bi sad odmah na masu hahaha
            hvala
            ma idem dalje, kad nema još puno posla
            prvenstveno da riješim salo sa prsa, a pošto će to zadnje tek otić, jbg, onda moram do kraja.


            fun fact: spomenuo sam punjenje sa krompirom, suhim marelicama, sladoledom, voće,... jer idem na to da izbacim i vode, tj. ciljam na namirnice bez natrija, a da imaju kalija. i pit puno vode taj dan. ako nekog zanima.
            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

            Fak me, right?

            Comment


            • #81
              Re: domagoj - slike

              transformacija.jpg


              Originally posted by domagoj View Post

              [ATTACH=CONFIG]17354[/ATTACH]
              gotov s defkom za sada. učenje počelo patiti pa reko dosta je
              dugo je i trajalo, em što je bilo puno posla, em što sam uzimao "odmor". (npr. 5 dana Budimpešte, svatovi izvan države... )

              početna kilaža je bila 92, sad sam na nekih 78.
              liftovi su pali, ali čak i ne puno, stagniraju većinu vremena.
              sad sam na rotacijama, i dižem uh.

              i još da zahvalim Adi za njegovu stručnost, i to je to od mene

              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

              Fak me, right?

              Comment


              • #82
                Re: domagoj - slike

                Lijepo ste to odradili.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #83
                  Re: domagoj - slike

                  Originally posted by kelly View Post
                  Lijepo ste to odradili.
                  hvala
                  reko bi on, defka za plažu, al ja sam zadovoljan, a i moram učit sad malo, tj malo više
                  The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                  Fak me, right?

                  Comment


                  • #84
                    Re: domagoj - slike

                    Bravo, odlicno si to napravio! Kazi nam koj "sneak peek" kroz koje faze si prolazio? Npr. Si radio cardio nataste, kakav unos uh ti je bio itd itd... Naravno ako nije problem
                    https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                    http://instagram.com/dinc_94
                    http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                    myprotein code: MP24017174

                    Comment


                    • #85
                      Re: domagoj - slike

                      nije problem, naravno
                      i hvala

                      pa ovako, pošto smo i dio mase odradili zajedno, imali smo već p, uh, m već poznat, tj. znali odakle krećemo. pa smo krenuli sa postepenim dizanjem proteina, blagim spuštanjem masti, i spuštanjem uh. sve polako iz tjedna u tjedan, i dodavanje kardija, prvo 1 jutarnji kardio natašte, tj sa bcaa. po 2-3 tjedna bi držali isti broj kardia, onda povečavat za 1.
                      i u početku je bilo nekih 40-45 min, kasnije 50-55.

                      na 4 jutarnja kardija smo išli najviše.
                      280 p, 40 m, je nakon nekog vremena postepenog mijenjanja bila konstanta, a uh se mijenjao, tj. smanjivao.

                      znao sam i po 2+ tjedna biti na istim makrosima, jer je djelovalo, pa nema potrebe za mijenjanjem.

                      poslije je ubačen jedan dan sa srednjim unosom uh i jedan sa nižim unosom (rest day).

                      trening 5 puta tjedno.



                      mislim da je to to uglavnom. dosta sam ja odužio sa trajanjem defke, neki izleti i to, uglavnom radi zabave, pa ajd može proć

                      i moram napomenut da ovo nije do kraja odrađeno, zbog faksa, obaveza i tako to....
                      sad sam na rotacijama, i laganim povečavanjem kcal.
                      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                      Fak me, right?

                      Comment


                      • #86
                        Re: domagoj - slike

                        Najbitnije je da si ti zadovoljan!

                        A sad sto kvalitetniju masu da pripremis slijedecu defku sretno! Ocekujemo slike ..
                        Originally posted by madmax22
                        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                        Originally posted by jocker77
                        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                        Originally posted by Hajduk
                        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                        Comment


                        • #87
                          Re: domagoj - slike

                          Koliko mjeri struk i kako, koliko puta treniraš trbuh?

                          Comment


                          • #88
                            Re: domagoj - slike

                            Originally posted by pasta View Post
                            Koliko mjeri struk i kako, koliko puta treniraš trbuh?
                            struk preko pupka mjeri 74 cm sa stisnutm trbušnjacima, što je za nekih 12 cm manje u odnosu na masu.

                            iskreno, trbuh nisam baš nešto vježbao do nedavno, i sad mi je žao.
                            jednom tjedno, možda i rjeđe prije, obično podizanje trupa ležećki, podizanje nogu. tek toliko da se nešto odradi.

                            nedavno sam se baš ozbiljnije uhvatio treninga trbuha i cijelog cora, jer mislim da mi je slab core i da sam zbog toga imao probleme kod čučnja i deadlifta.

                            sad radim na onom kotačiću (ubija vježba, predobra je), plankove na podu, lopti, podizanje nogu s opterečenjem s poda, s vratila...
                            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                            Fak me, right?

                            Comment


                            • #89
                              Re: domagoj - slike

                              Dobra brojka, ali je vidljivo da se trbušni nisu trenirali(ipak ta "sveta" vježba čučanj nije za sve mišiće). Šteta ukupan rezultat bi bio bolji.
                              Preporučio bi ti da ne radiš te mase-jer nema razloga za njih. Samo gubiš vrijeme na definiciji(osobno sam istu stvar radio-neznanje).

                              Comment


                              • #90
                                Re: domagoj - slike

                                Nisam nego napisala da ima malo izvještaja u zadnje vrijeme, a kad ono..

                                Super, sve pohvale..imao si dosta posla za obaviti i sad je to odlično..ona predzadnja slika ti je

                                Inače, duga defka, ali s obzirom na količinu sala koje si morao skinuti, bolje ovako..psiha puno manje pati..da si išao na neku težu, ali bržu verziju, pitanje je bi li ovoliko izdržao..pametan pristup!
                                Simplify.

                                There are no shortcuts to any place worth going.

                                ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                                HARDER.


                                Comment

                                Working...
                                X