Announcement

Collapse
No announcement yet.

goran86

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: goran86

    Bravo sa obzirom na pocetno stanje napredak je odlican ,do 5 -og miseca to može bit super...
    Menky je napisao...
    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

    Comment


    • #32
      Re: goran86

      Dečki hvala na mišljenjima i prijedlozima.
      Malo sam pretjerao sa onih 9%bf, bio bi ja zadovoljan i sa 14% pa onda sljedece ljeto ce valjda bit 9.
      Sad dolazi kardio i to ce sve ici jos i brze, nego me zanima otprilike dali je 1kg=1%bf-a?
      hvala

      Comment


      • #33
        Re: goran86

        Originally posted by goran86 View Post
        Dečki hvala na mišljenjima i prijedlozima.
        Malo sam pretjerao sa onih 9%bf, bio bi ja zadovoljan i sa 14% pa onda sljedece ljeto ce valjda bit 9.
        Sad dolazi kardio i to ce sve ici jos i brze, nego me zanima otprilike dali je 1kg=1%bf-a?
        hvala
        To ti je ko da pitas jel 1% od 80kg ili recimo 1% od 120kg =1kg...
        Ako imas 85kg, koliko je 1% od toga?

        Comment


        • #34
          Re: goran86

          pitao sam zato sto si rekao da je za skidanje 14%bf-a potrebno skinuti 13kg...

          Comment


          • #35
            Re: goran86

            Originally posted by goran86 View Post
            pitao sam zato sto si rekao da je za skidanje 14%bf-a potrebno skinuti 13kg...

            To je nezahvalno za reci, sve ovisi o puno stvari. Mozes ti pasti za 5-6-7% BF-a bez gubitka kila ili gubitka od 1 do 2 kg...sve ovisi o puno faktora... a najvise ciljam na antikatabolike i gomilu proteina uz iste.

            Comment


            • #36
              Re: goran86

              WTF: Mogu ti reci 10-12 tjedana uz antikatabolike da se izrezes kao macan i sacuvas sve sto si stekao ovu zimu.

              Eto ja bi sad pitao naseg WTF-a koji ima odlicne rezultate i koji je suradivao sa vrhunskim trenerima, da nama smrtnicima malo pojasni ovo. Eto samo me zanima kolike tocno kolicine antikatabolika i kojih i koji omjer P:UH:M eto ako moze toliko. Hvala
              “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

              Comment


              • #37
                Re: goran86

                Originally posted by goran86 View Post
                pitao sam zato sto si rekao da je za skidanje 14%bf-a potrebno skinuti 13kg...
                Znas o cemu se radi? Kako skidas kilazu opcenito, moras korigirat brojke. Malo matematike sada... Na tvojih 85kg i recimo 25% bfa, ljudi ovako krenu racunat, ok 1% ukupne tezine mi je 0.85kg i omjer lbm i bf je 64kg naprema 21kg, znaci za skinit 10% idemo skinit 8.5 kg. I onda ides racunat da vidis di si. Dosa si na 77kg(pretpostavimo da nisi izgubia nista misica, jea rajt ), dakle i dalje imas 64kg lbm ali sada imas 12.5kg bf. I po nekoj logici stvari bi triba imat bf 15%. Medjutim podijeli tih 12.5 sa 77 pa ces vidit da se radi o 16.2%. U cemu je problem? Izgubia si mast, istina, ali se i sveukupna kilaza smanjila, dakle i djelitelj i djeljenik su nize vrijednosti(iako je djeljenik puno puno vise izgubia jel) i tu je "caka" di se bf ne snizi koliko je prvotno bilo izracunato. A uzmi u obzir da ces izgubit i nesto misica. Vidia san na nekim forumima zucne rasprave oko ovih racunica i zapravo mi je smisno cime se ljudi bave...
                Al uglavnom ako vec ides racunat, nekakav zakljucak bi bia, ako zelis izgubit 1%bfa, kada racunas sa pocetnim vrijednostima, za izgubit 1% bfa na samom kraju, zapravo moras izgubit 1.3-1.5% pocetne vrijednosti. I zato iako je tebi 1% bfa 0.85 u stvarnosti san zaokruzia na 1kg.


                Treniraj, i jedi kako triba, rezultat ces vidit u ogledalu, cisto je ovo oke znat da se psihicki mozes pripremit na duljinu trajanja dijete itd. Al realno ovo su sve gluposti kojima se bave ljudi koji nemaju pametnijeg posla, pa cjepidlace na *****rijama. Kao sto rekoh, jedi, treniraj i odmaraj i sve 5.

                Comment


                • #38
                  Re: goran86

                  Al ovo mi je show, dodje momak na forum, pocetnik teski(bez uvrede ikakve), jos se misli dal je whey stetan a ekipa mu govori o steroidima na dijeti... ahahahahahah

                  Comment


                  • #39
                    Re: goran86

                    Originally posted by IvorIvor View Post
                    WTF: Mogu ti reci 10-12 tjedana uz antikatabolike da se izrezes kao macan i sacuvas sve sto si stekao ovu zimu.

                    Eto ja bi sad pitao naseg WTF-a koji ima odlicne rezultate i koji je suradivao sa vrhunskim trenerima, da nama smrtnicima malo pojasni ovo. Eto samo me zanima kolike tocno kolicine antikatabolika i kojih i koji omjer P:UH:M eto ako moze toliko. Hvala
                    Sad bi ti lagao i pravio se pametan kad bi ti slagao kuru za dijetu o kojoj pojma nemam jer još' nisam to probao...

                    Ali znam da decki koji neznam sad baljezgam uzimaju testosteron pracen npr. baljezgam boldenonom, pa opet baljezgam dokrajce to na kraju dijete winstrolom imaju vrhunski rezultat uz nikakav gubitak misicne mase kroz 10-12 tjednu dijetu.
                    Prehrana? Sve ovisi, individualno je. Ono sto je nekom masa meni je dijeta tako da od osobe do osobe.

                    Bas sam nekidan pricao s jednim osobnim trenerom koji kaze da je njemu UH na vrhuncu mase na 150g, vidis meni je to dijeta...
                    Ja sam na vrhuncu mase na 400+ UH-a ....

                    Comment


                    • #40
                      Re: goran86

                      Dobro ali poanta je da kad si reka antikatabolici, nisi mislio na aminokiselina kao BCAA Glutamin i takve stvari nego winstrol itd... hvala na odgovoru
                      “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                      Comment


                      • #41
                        Re: goran86

                        Originally posted by Maximus1950 View Post
                        Al ovo mi je show, dodje momak na forum, pocetnik teski(bez uvrede ikakve), jos se misli dal je whey stetan a ekipa mu govori o steroidima na dijeti... ahahahahahah

                        Ja mu govorim objektivno sto od cega moze ocekivati.
                        Natural brza dijeta je mišični pušing nemili...i neka toga bude svjestan. To je sve što je pjesnih htio reci.
                        U biti realno, svaka natural dijeta je pušing na svoj nacin i to je tako.

                        Comment


                        • #42
                          Re: goran86

                          Originally posted by IvorIvor View Post
                          Dobro ali poanta je da kad si reka antikatabolici, nisi mislio na aminokiselina kao BCAA Glutamin i takve stvari nego winstrol itd... hvala na odgovoru
                          BCAA i glutamin...heh, odmoci nece ali ni spasiti te nece. I zaj.ebi fore 5 grama bcaa i glutamina kako pise na deklaraciji, treba toga pun kuki na dan da bi imao kakve koristi od toga.

                          Comment


                          • #43
                            Re: goran86

                            A uzimam 20 grama bcaa 10 prije 10 poslije i 5 u wheyu, nije to nesto al skupo je u pm hvala jos jedan put
                            “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                            Comment


                            • #44
                              Re: goran86

                              Originally posted by WTF View Post
                              Ja mu govorim objektivno sto od cega moze ocekivati.
                              Natural brza dijeta je mišični pušing nemili...i neka toga bude svjestan. To je sve što je pjesnih htio reci.
                              U biti realno, svaka natural dijeta je pušing na svoj nacin i to je tako.
                              Ma sasvim mi je jasno o cemu si govoria, jer imamo isti mindset posto smo "ufilmani" u bb, samo kazem kako to izgleda nekome ko gleda sa strane.

                              Comment


                              • #45
                                Re: goran86

                                Neka se čeliči
                                “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                                Comment

                                Working...
                                X