Announcement

Collapse
No announcement yet.

goran86

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: goran86

    Ja se drzim onog sto su mi i na pocetku rekli:
    protein na 1g/lbs, masti na 0,4/0,5g/lbs ostalo napuni uh.
    Pobrini se da uneses dovoljno vlakana i budi u deficitu 500kcal i kile idu dolje.

    nema tog Boga da ako si ti u deficitu da neces gubit kile.
    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

    Comment


    • #47
      Re: goran86

      Originally posted by Rijeka87 View Post
      Ja se drzim onog sto su mi i na pocetku rekli:
      protein na 1g/lbs, masti na 0,4/0,5g/lbs ostalo napuni uh.
      Pobrini se da uneses dovoljno vlakana i budi u deficitu 500kcal i kile idu dolje.

      nema tog Boga da ako si ti u deficitu da neces gubit kile.

      protein na 1g/lbs
      (ako se ne varam 1 lbs = 0.45 kg) pa bi ispalo da uzimas 1 gram proteina na pola kile tjelesne težine?!

      Comment


      • #48
        Re: goran86

        Anyway, javi mi kako ti je prosla dijeta na 140g proteina, neznam tko ti je to rekao u pocetku ali hm, sad vec znam gomilu cijenjenih osobnih trenera s velikim iskustvom i vjerujem da se ama bas ni jedan nebi slozio s tim...ali dobro, mozda oni svi griješe...
        Teorija je jedno, bude ti praksa pokazala drugo

        Comment


        • #49
          Re: goran86

          Ko ce unijet toliko proteina ja sa svojih 118kg bi trebao unijet koliko 350g P? i jos s time da sam poceo sa 148 kg... koliko onda sam trebao 400?
          “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

          Comment


          • #50
            Re: goran86

            Originally posted by WTF View Post
            protein na 1g/lbs
            (ako se ne varam 1 lbs = 0.45 kg) pa bi ispalo da uzimas 1 gram proteina na pola kile tjelesne težine?!
            70 kilograms = 154.323584 pounds
            ili ti ga 2,2g proteina/kg tezine
            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

            Comment


            • #51
              Re: goran86

              Kvalitetno mrsavljenje je skupo, nekvaliitetno moze biti i besplatno ( ne jedes )...
              Puno proteina? blazeni whey.. 1x,2x,3x,4x,5x dnevno... I tako...

              Comment


              • #52
                Re: goran86

                Originally posted by WTF View Post
                Kvalitetno mrsavljenje je skupo, nekvaliitetno moze biti i besplatno ( ne jedes )...
                Puno proteina? blazeni whey.. 1x,2x,3x,4x,5x dnevno... I tako...
                ja sam zivi dokaz toga,
                skinuo sam 30-ak kg tako da sam na dan pojeo 2 jabuke i mozda 30-ak grama rize. (+ nisam isao u teretanu)
                Da sam bar prije bio poceo citat ovaj forum nebi mi toliko trebalo da vratim sve misice koje sam spusio, ali eto 3 mjeseca poslije vrlo sam zadovoljan napretkom i nema sanse da vise dopustim da mi se to dogodi
                I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                Comment


                • #53
                  Re: goran86

                  Originally posted by IvorIvor View Post
                  Ko ce unijet toliko proteina ja sa svojih 118kg bi trebao unijet koliko 350g P? i jos s time da sam poceo sa 148 kg... koliko onda sam trebao 400?

                  kad su se slagale ove teze na temelju istrazivanja, mislili su na kg/misicne mase, ne sveukupne.
                  Pocivao u miru Bozjem

                  22.12.1984 - 20.12.2012

                  __________________________________________________ ___________________________

                  mentor: Sasa Draskovic

                  Comment


                  • #54
                    Re: goran86

                    Al ovo mi je show, dodje momak na forum, pocetnik teski(bez uvrede ikakve), jos se misli dal je whey stetan a ekipa mu govori o steroidima na dijeti... ahahahahahah
                    Pa covjek je samo dao par opcija pa ko hoce i sta hoce neka bira...
                    Njegovi odgovori su vrhunski, a neznam po cemu si ti zakljucio da ja mislim da je whey stetan, i da neznam sto je steroid i ostale manje bitne stvari.
                    Znam da je mrsavljenje skupo(bilo je i debljanje-mcdonalds,alkohol svaki vikend i tako dalje), sve u zivotu je skupo i sve je to relativno.
                    Nisam mislio uzimati nista osim wheya i creatina. Do 15.04 idem se malo šopati i trenirati ko ludak pa onda idem na keto...
                    Dali je to dobra opcija...

                    Comment


                    • #55
                      Re: goran86

                      Al ovo mi je show, dodje momak na forum, pocetnik teski(bez uvrede ikakve), jos se misli dal je whey stetan a ekipa mu govori o steroidima na dijeti... ahahahahahah
                      Pa covjek je samo dao par opcija pa ko hoce i sta hoce neka bira...
                      Njegovi odgovori su vrhunski, a neznam po cemu si ti zakljucio da ja mislim da je whey stetan, i da neznam sto je steroid i ostale manje bitne stvari.
                      Znam da je mrsavljenje skupo(bilo je i debljanje-mcdonalds,alkohol svaki vikend i tako dalje), sve u zivotu je skupo i sve je to relativno.
                      Nisam mislio uzimati nista osim wheya i creatina. Do 15.04 idem se malo šopati i trenirati ko ludak pa onda idem na keto...
                      Dali je to dobra opcija...

                      Comment


                      • #56
                        Re: goran86

                        sta se mene tice ti bi mogao bez problema u tri mjeseca sa kvalitetnom prehranom i treningom doci ispod 10 % bf-a
                        posto vidim kojom brzinom ides dolje sa salom nije stvar metabolizma imas jako dobar metabolizam bilo je znaci pitanje tvoje lijenosti i lose prehrane .samo naprijed ako mislis da nemozes sam javi se slobodno meni pa cemo nesto skombinirati i da vidis transformaciju
                        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                        Comment


                        • #57
                          Re: goran86

                          Hvala, ove recenice stvarno djeluju motivirajuće.
                          Probat cu mjesec dana sam ako ne bude zeljenog napredka kontaktiram te...
                          Ako nije problem moze u pm neki orijentacijski cjenik...

                          Comment


                          • #58
                            Re: goran86

                            Evo da se ja javim, otkada sam poceo trenirati prvi put sam na masi i to vec mjesec i pol dana.
                            Imam osjecaj da sam se previse zamastio ali idem dalje radit masu pa cu si uzeti jedno dulje vrijeme za definiciju da ne izgubim previse. Evo sam sam sebe slikako pa slike i nisu neke a i mob je loš.
                            Svaka dobronamjerna kritika dobro dosla. Pozdrav



                            http://tinypic.com/r/2afg8ia/5
                            Last edited by goran86; 12-12-13, 14:23.

                            Comment


                            • #59
                              Re: goran86

                              I meni se čini...

                              A kako se hraniš? Opiši nam dnevni jelovnik, ako nije problem....
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment


                              • #60
                                Re: goran86

                                Hmm, da jesi, no nek te to previse ne obeshrabruje ako i misici rastu, probaj smanjit suficit, ili ubacit neke šprinteve jednom tjedno, al kazem nek te to ne brine previse, na defki to ode bez problema, ne mozes se ti toliko umastit kolko defka moze pojest sala
                                Wenn schon, denn schon!

                                Comment

                                Working...
                                X