Announcement

Collapse
No announcement yet.

goran86

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: goran86

    Originally posted by George St-Pierre View Post
    Zanima i mene ovo za donji dio...
    Meni je ostao onaj "tvrdoglavi" dio. Imam jos manje od mjesec dana defke. I iza planiram reverse diet odraditi...
    Znaci polako dizanje kalorija.
    Znam da ako se reverse odradi polako i kako treba,da postoji mogucnost da se bf cak jos smanji.
    Pa mislis li da ce se i taj donji dio koliko toliko skinuti?

    @goran

    Sorry za spam
    Inace svaka cast,samo guraj naprijed. Dobro je to zasad!
    Mogu ti reci jedino iz svog iskustva, iako sam kod puno ljudi vidio slicnu reakciju.
    Nakon duge defke, normalna reakcija tijela jest da se obrani od stanja koje za njega nije normalno i to cini usporavanjem metabolizma.
    Osim toga ima puno drugih faktora zasto se metabolizam usporava, ali za ovaj primjer neka deficit bude jedini.
    Laganim dodavanjem kalorija tijelo ubrzava metabolizam, a ti si jos uvijek u deeficitu i zato se masne naslage i dalje trose. To ne traje dugo jer iz tjedna u tjedan povecavas kalorije pa si sve blize razini kalorija potrebnih za odrzavanje.

    Osobno mi to toliko dobro djeluje da znam nekad tempirati formu za odredeni datum tako da se poklopi sa 5-7.tjednom reverse dieta.
    Prije nego krnes s time obavezno procitaj puno clanaka i iskustava drugih ljudi da znas kako i na koji nacin povecavati kalorije.
    Moja preporuka je da ubacis hiit 2x tjedno na reverse dietu i nastavis trenirati jako

    Edit: slobodno se javi u inbox
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #77
      Re: goran86

      Hiit cu raditi trčanjem. Ne jedem UH za večeru bas zbog tog donjeg dijela trbuha. Piletina ili tuna u salamuri + povrće tipa brokula ili cvjetaca. Prije spavanja malo posnoga.
      Iskreno meni to puno bolje izgleda uživo nego na slici.
      Znam da je napredak trebao biti bolji ali imao sam nekoliko pauza u međuvremenu pa vjerujem da je zbog toga.
      Nikad do sad nisam radio defku i prvi mi je put pa je svaki savjet zlata vrijedan i hvala na pomoći.
      Ovu cu defku odraditi do kraja ma koliko dugo trajalo i kako teško bilo. Inače krenuo sam sa 97 kg sad sam na 84.
      Pozdrav

      Comment


      • #78
        Re: goran86

        Ne jesti UH navecer je mit za koji sam mislio da je izumro u svijetu utega.. Ljudi koji treniraju oko 22, a idu spavati u ponoc, ne smiju unositi uh? Jedi slobodno nece ti nista biti, vazno da si u deficitu. Prije spavanja obrok ok. Dodaj i bademe/kikiriki ako mozes

        Kako smanjujes kalorije? Smanjis unos UH ili masti ili oboje? U kojoj kolicini i u kojim vremenskim razmacima smanjujes?

        Ako napredak rapidno prestane unatoc povecavanju aktivnosti ili smanjenju hrane, odbaci defku na 2 tjedna i jedi do razine odrzavanja da se tijelo resetira pa onda nastavi di si stao. To je cesti problem kod osoba koje gube velike kolicine kilograma i tijelo jednostavno zablokira.
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • #79
          Re: goran86

          Hvala. Evo probat cu sad tako. Treninzi su mi znatno slabiji nego prije jer jednostavno nemam snage odraditi kako treba.
          Vjerujem da i tu ima razloga zašto se usporio napredak.

          Comment

          Working...
          X