Announcement

Collapse
No announcement yet.

goran86

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: goran86

    Originally posted by goran86 View Post
    Evo da se ja javim, otkada sam poceo trenirati prvi put sam na masi i to vec mjesec i pol dana.
    Imam osjecaj da sam se previse zamastio ali idem dalje radit masu pa cu si uzeti jedno dulje vrijeme za definiciju da ne izgubim previse. Evo sam sam sebe slikako pa slike i nisu neke a i mob je loš.
    Svaka dobronamjerna kritika dobro dosla. Pozdrav



    http://tinypic.com/r/2afg8ia/5




    kao treniras?

    koliko serija po treningu?

    Comment


    • #62
      Re: goran86

      Jedem puno jaja i piletine rize i krumpira, ali stvarno puno. Dobio sam u 1.5 mjesec 10kg.
      Na treningu ubijam i kilaze mi rastu stvarno brzo.
      Za velike skupine misica radim od 16-20serija a za male 12-16.
      Inace sad imam 94 kg i sad sam vec 7 dana na toj kilazi i vise ne ide, ali ici ce kad pojacam porcije.

      Comment


      • #63
        Re: goran86

        OK. To je sasvim u redu... Međutim, ciljao sam na junk i loše masti? Koliko često junkaš i kako je spremljena hrana koju jedeš...
        Koliki ti je kalorijski suficit? Više od 500 kalorija iznad dnevnih potreba?

        Jer, iskreno, napredak od 10 kg na masi je zavidan i poželjan. To je rezultat skoro kao da si na hemiji. Problem je što to kod tebe izgleda veći procenat sala, nego mišićne mase, ako updateovane slike na prave optičku iluziju...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #64
          Re: goran86

          ma suficit je veci sigurno ali jebiga nemmogu to bas kontrolirat jer puno radim i puno jedem i treniram 3-1 nekad i 4-1. Dali bi bilo u redu da nastavim tako jer sam siguran da misici rastu. ruka sa 37 na 40.5, noga sa 57 na 64 i tako. Dali je moguce sa dobrom definicijom zadrzati te misice. Za defku spreman, kupio sam 30kg pilecih prsa. Znaci isao bi na laganu defku jednu 3,4 mjeseca da sto vise ostane mesa i poceo bi piti kreatin da sto manje padam u snazi pa bi ga na kraju skroz izbacio.

          Comment


          • #65
            Re: goran86

            Originally posted by goran86 View Post
            ma suficit je veci sigurno ali jebiga nemmogu to bas kontrolirat jer puno radim i puno jedem i treniram 3-1 nekad i 4-1. Dali bi bilo u redu da nastavim tako jer sam siguran da misici rastu. ruka sa 37 na 40.5, noga sa 57 na 64 i tako. Dali je moguce sa dobrom definicijom zadrzati te misice. Za defku spreman, kupio sam 30kg pilecih prsa. Znaci isao bi na laganu defku jednu 3,4 mjeseca da sto vise ostane mesa i poceo bi piti kreatin da sto manje padam u snazi pa bi ga na kraju skroz izbacio.
            Ma može, sve je to OK, ali probaj da ti suficit bude CLEAN. Dakle ne suficit od smokija, čipsa i koka-kole, nego suficit sa kuvanom piletinom i kuvanim krompirom. Sa posnim sirom, ne sa FET-om...

            Biće ti posle lakše za definiciju...

            Nekako, mislim da je bolje da si nabacio 5 kg za mesec i po, ali sa manjim procentom BF.

            Pozdrav.
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • #66
              Re: goran86

              Slazem se ali gotovo je sad, ide ovo blagdansko vrijeme sad cu nastavit ovako i probat malo smanjit junk a onda od kraja prvog na laganu definiciju. Pozdrav

              Comment


              • #67
                Re: goran86

                Ovo sve mi se nekako cini ko one price di debela zenska dodje u McDonalds i naruci 5 Big macova i colu zero...

                Dakle, s jedne strane imas definiciju, maksimalno si nabrijan na savrsenu prehranu, brojanje kalorija i vaganje hrane u miligram, suplementaciju, spremnost na visemjesecno odricanje, ma sve. A onda s druge strane imas masu. Ogromne kolicine hrane bez puno brojanja i prezderavanje, di je jedino bitno stat na vagu svaki dan i vidit veci broj negoli je bia zadnji put. Pa se pitan, mora li bas tako bit...

                Recimo da si kao pocetnik u stanju dobit 4kg misica misecno, i da si u misec ipo dobia 6kg (sasvim moguce), to bi znacilo da je ostalih 4kg vise manje salo. 4kg sala su 30 000kcal, podjeljeno na 45 dana, to je 667kcal viska dnevno. Dakle, ti na svoje odrzavanje dodas jos kalorija da si u suficitu kako bi izgradia misicnu masu i onda jos na to sve si skoro 700kcal u visku. To je puno previse da bi se moga izvlacit na pricu da nisi u stanju tocno izbrojit. Toleriran gresku u racunanju koja bi se kretala negdi izmedju 100-200kcal, al 700? Pa to je sat vrimena divljackg trcanja, ili neceg drugog, takodjer divljackog. Pa nije vrag da nisi u stanju to zbrojit u dnevnu potrosnju kcal?

                Salo i masa idu skupa, naturalcima je to jednostavno tako. Al stani malo na loptu, neka te ne nosi taj osjecaj euforije kad vidis da si svaki dan tezi 100-200grama. Bas kao sta su na definiciji potrebne strpljivost i odmjerenost isto je i na masi. A sta se manje zamastis na masi, manje ces imat posla na definiciji. Smatran da i nije neki problem drzat kalorije pod kontrolom na masi jer si uvik sit i imas puno veci dnevni limit kalorija u koje moras ufitat sve svoje macrose, + nije greda ako pretjeras 100-200kcal.

                Ja bi na tvom mistu, smanjia kalorije za 500, i 2 tjedna tako radia, nakon dva tjedna bi triba dobit negdi 1kg, ako to ne dobijes, ponovo dodaj 100-200, ako dobijes 1kg, ostavi tako. Po mom misljenju klasicna faza mase je gubljenje vrimena, leangainanje je jedini pravi put. Zahtjeva mrvicu vise truda, al zato je definijia puuuuuno kraca. Sritno.

                Comment


                • #68
                  Re: goran86

                  Originally posted by Maximus1950 View Post
                  Ovo sve mi se nekako cini ko one price di debela zenska dodje u McDonalds i naruci 5 Big macova i colu zero......................
                  Ili ono... Mastan burek da sve curi iz njega i jogurt sa 0,8 % mm...
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • #69
                    Re: goran86

                    Evo bas cu tako sad pocet radit, znam da si u pravu i pogodio si sve u detalj moje poimanje mase i definicije.
                    Sad si me naljutio izbacit cu cijeli junk i misliti sta jedem pa kad krenem na defku stavim slike da vidimo jesam li sta naucio...

                    Comment


                    • #70
                      Re: goran86

                      Evo mali update...
                      Pocela lagana defka prije 20 dana...
                      Trenutna kilaža 88 kg.
                      Prsa 108cm-----sad 108
                      Struk u najširem dijeli 96------sad 89cm
                      Biceps(oba ista) 39.5------sad 38.5cm
                      Kvadriceps-----65------63.5cm
                      Uskoro i slike neke...
                      Nadam se da je dovoljno dobro i bez nekog stravičnog gubitka mišića...

                      Comment


                      • #71
                        Re: goran86

                        image.jpg
                        image.jpg
                        Evo defka traje već 2 mjeseca pa mislim si da stavim slike dugo me nije bilo.
                        Ubija me ovaj donji dio trbuha ide tako sporo.
                        Pozdrav

                        Comment


                        • #72
                          Re: goran86

                          Fino to ide dole. Koliko si kila skinuo? Koliko unosis makronutrijenata? Radis li kardio? Ako da, kako i koliko? Kada ides dublje u deficit, povecavas li aktivnost ili smanjujes hranu? Ako smanjujes hranu iz kojeg izvora i koliko?

                          Ne brini za donji dio, to ce ici jos vise dole kada krenes polako dizati kalorije..
                          Originally posted by madmax22
                          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                          Originally posted by jocker77
                          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                          Originally posted by Hajduk
                          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                          Comment


                          • #73
                            Re: goran86

                            Kardio. Pola sata nakon treninga utega svaki drugi dan. Sad počinjem hiit radit.
                            Unosim sve makronutrijente uglice cikliram, za večeru i poslije ne unosom uh.

                            Comment


                            • #74
                              Re: goran86

                              Originally posted by neuk View Post
                              Fino to ide dole. Koliko si kila skinuo? Koliko unosis makronutrijenata? Radis li kardio? Ako da, kako i koliko? Kada ides dublje u deficit, povecavas li aktivnost ili smanjujes hranu? Ako smanjujes hranu iz kojeg izvora i koliko?

                              Ne brini za donji dio, to ce ici jos vise dole kada krenes polako dizati kalorije..
                              Zanima i mene ovo za donji dio...
                              Meni je ostao onaj "tvrdoglavi" dio. Imam jos manje od mjesec dana defke. I iza planiram reverse diet odraditi...
                              Znaci polako dizanje kalorija.
                              Znam da ako se reverse odradi polako i kako treba,da postoji mogucnost da se bf cak jos smanji.
                              Pa mislis li da ce se i taj donji dio koliko toliko skinuti?

                              @goran

                              Sorry za spam
                              Inace svaka cast,samo guraj naprijed. Dobro je to zasad!
                              "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                              "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                              Comment


                              • #75
                                Re: goran86

                                Originally posted by goran86 View Post
                                Kardio. Pola sata nakon treninga utega svaki drugi dan. Sad počinjem hiit radit.
                                Unosim sve makronutrijente uglice cikliram, za večeru i poslije ne unosom uh.
                                E jesi se raspisao haha. Pitao sam te toliko pitanja da ti forumasi mogu na temelju informacija dati korisne savjete buduci da kod defke treba imati plan A,B,C kada kilaza stane. Koliko grama makronutrijenata, koji oblik hiita - trcanje, bicikla, orbitrek, spage - koliki tempo izvodenja i odmora...

                                Zasto za veceru ne unosis uh? Sta jedes prije spavanja? Koje suplemente koristis?

                                Ne moras ti to pisati ali zelim ti pomoci koliko mogu.. Prelistao sam temu od pocetka i napredak je trebao biti puno brzi i bolji, stoga negdje u prehrani ili treningu grijesis, a to treba sto prije otkloniti. Pozz
                                Originally posted by madmax22
                                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                                Originally posted by jocker77
                                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                                Originally posted by Hajduk
                                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                                Comment

                                Working...
                                X