Announcement

Collapse
No announcement yet.

George St-Pierre - Evo jedna slika :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

    Hvala ljudi

    Imao sam 92 kila,sad sam na 80... Iskreno,vagu gledam cisto iz znatizelje,vazno mi je samo da izgledam onako kako zelim pa bilo to 100 ili 85 kila

    Proteini su mi oko 80-110 grama na dan,znaci varira... Ugljikohidrate sam se potrudio drzati na sto manjem broju,cak blizu nule.. Jedino srijedom na praksi kako se umorim treba nesto da me digne,pa pojedem za marendu onaj mali burek sa sirom i spinatom,a ponekad umjesto toga malo kruha sa posnim i deluxe purecom,izvadim svu onu sredinu iz kruha tako da ostane kora. Cesto znam imati obroke p+m,pogotovo prije treninga da me digne. Od suplemenata nema nisto,jedino sumece tablete (multivitamin) reda radi,tj iz navike haha.. Kad osjetim potrebu za wheyom,kreatinom ili tako tim,uzet cu,ali zasad mi ne treba

    Plan mi je da skinem jos ovo sala u mjesec,mjesec i pol...onda se bacam napokon na pravo racunanje kalorija,makrosa i svega. Ozbiljan posao zelim odraditi. Radit cu prvo reverse dijetu,pa cemo lagano krenuti sa suficitom. Primarni cilj mi je da odradim sto ciscu masu,jer tesko je kad se udebljas kao krme haha...
    "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

    "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

    Comment


    • ...........................
      Last edited by PatrickCro; 12-11-20, 00:12.
      pocetnik, ne zna di ce, sta ce, kako ce

      Comment


      • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

        Hvala!!
        "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

        "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

        Comment


        • ...........................
          Last edited by PatrickCro; 12-11-20, 00:12.
          pocetnik, ne zna di ce, sta ce, kako ce

          Comment


          • ...........................
            Last edited by PatrickCro; 12-11-20, 00:12.
            pocetnik, ne zna di ce, sta ce, kako ce

            Comment


            • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

              Ide ovo fino.. jedva čekam da vidim završnu sliku
              Formula je volja!

              Comment


              • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika



                Last edited by George St-Pierre; 11-06-15, 21:10.
                "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                Comment


                • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika









                  Eto,za mene je defka gotova. Idemo na reverse jer mislim da nema smisla vise ici na snizavanje kalorija. Trenutno sam na 75kg. Sto da kazem,skinuo sam dosta sala i zadovoljan sam. Jeli moglo bolje?moglo je naravno,ali ipak za prvi put nije lose. Otislo je i nesto misica i nesto sala,ali nije toliko stvar u defci zapravo vec u tome koliko se pazi na masi.. Sto vise kvalitetnijih kila na masi,to ce definicija biti laksa i bolja. Zato nakon odrađenog reversa planiram napokon krenuti u teretanu,napasti velike kilaze,ali ono najbitnije... Planiram se sto manje zamastiti,da mi prehrana bude uravnotezena i jednom tjedno ce tijekom mase biti cardio. Otom,potom..sad samo idem lagano i pametno.
                  Cak mi je najbitnije srediti noge te paziti na bf tijekom mase.
                  Eto,moglo je i bolje proci,al kriv sam sto nisam pazio vise na masi.
                  Zelim se posebno zahvaliti Hardyu,bez kojeg bi mi sve ovo bilo nejasno ili bi imao losije rezultate. Dao mi je opsirne i najbitnije savjete. Hvala mu najljepsa!
                  Nisi covjek,nego covjek ipo
                  I neuk me uveo u reverse isto,sada je na redu lagano povecanje makrosa i ujedno kalorija po tjednu. Cisto da se metabolizam malo vrati na svoje.

                  Hvala vam momci!!!

                  Pozdrav svima.
                  Komentirajte iskreno sto mislite i vidimo se nekog drugom prilikom!!
                  Zivjeli.
                  Last edited by George St-Pierre; 11-06-15, 21:25.
                  "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                  "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                  Comment


                  • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

                    Momak di ti je boja,odi se sunčaj bajo...
                    salim se malo,odlicno ovo izgleda
                    Your future is created
                    by what you do today,
                    not tomorrow.

                    Comment


                    • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

                      ovo je odlično!! mlad si go hard
                      Formula je volja!

                      Comment


                      • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

                        Originally posted by Vucko View Post
                        Momak di ti je boja,odi se sunčaj bajo...
                        salim se malo,odlicno ovo izgleda
                        Samo sam jednom dosad bio na kupanju nazalost,nemam vremena jer sam vec poceo radit. Zavrsio sam skolu bez ikakvih problema i radim sada u gradu,pa izgledam ko baustelac..ruke crne,a telo belo hahaha
                        Hvala inace!
                        "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                        "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                        Comment


                        • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

                          Originally posted by dsk View Post
                          ovo je odlično!! mlad si go hard
                          Puno hvalaaa! )
                          "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                          "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                          Comment


                          • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

                            Odlicno izgleda izvjestavaj redovito o reversu i puno srece!
                            Originally posted by madmax22
                            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                            Originally posted by jocker77
                            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                            Originally posted by Hajduk
                            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                            Comment


                            • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

                              Nema na čemu, drago mi je da sam pomogao na bilo koji način.
                              Super je ovo kako si masno krenuo, ugodno si iznenadio prvenstveno sebe i onda nas ostale na ovoj transformaciji.
                              O sitnicama šta treba popraviti još je rano, a i poze su nezahvalne, zašto noge nisi slikao??

                              Ruke ti imaju jako dobar potencijal, a isto tako ramena i prsa, trbuh još treba sada doći na svoje na reversu, svakako izvještavaj, sretno ti bilo
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment


                              • Re: George St-Pierre - Evo jedna slika

                                Originally posted by hardstyle91 View Post
                                Nema na čemu, drago mi je da sam pomogao na bilo koji način.
                                Super je ovo kako si masno krenuo, ugodno si iznenadio prvenstveno sebe i onda nas ostale na ovoj transformaciji.
                                O sitnicama šta treba popraviti još je rano, a i poze su nezahvalne, zašto noge nisi slikao??

                                Ruke ti imaju jako dobar potencijal, a isto tako ramena i prsa, trbuh još treba sada doći na svoje na reversu, svakako izvještavaj, sretno ti bilo
                                Jos jednom hvala Hardy
                                Da,poze si ocajne..uvijek iste. Razmisljao sam o tome da vjezbam poze i sve,al prvo gledam rijesiti ovo sto mi je u planu.
                                Noge cu slikati! Jednostavno,bezveze mi je staviti sliku nogu kada uopce nisu onakve kakve ih zelim.
                                Kad ih sredim za dva,tri mjeseca racunam,bit ce slika before i after. I gornji i donji dio tijela sa finim pozingom da to lici na nesto
                                Naravno da cu vas izvjestavati i hvala jos jednom momci
                                "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                                "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                                Comment

                                Working...
                                X