Announcement

Collapse
No announcement yet.

transformacija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: transformacija

    Ja sve što mogu obavim pješice.Umjesto od doma do vlaka idem pješice umjesto busom.Od vlaka do faksa pješice a ne busom.Ukratko što više aktivnosti.

    Comment


    • Re: transformacija

      Da se javim malo. Evo upravo sam došao iz teretane, i osječam se jadno. Ista situacija bila je u zadnja 2 treninga. Totalna nemoć, fali mi snage i explozivnosti. Mršavljenje jako dobro napreduje, imam puno aktivnosti svaki dan, ali u teretani nekako neide baš.
      E sad, dali je to ustvari dobro jer bi to značilo da tjelo koristi energiju iz rezervi (masti) a ta se energija puno sporije oslobađa?
      Ili to znači da mi nevalja prehrana, da trebam neke promjene?

      Prije sam u teretanu išao 4 puta tjedno, ali nije bilo kardia. A sad kad imam kardio (LI) idem 2 puta tjedno u teretanu i snage nema. :S
      Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

      Comment


      • Re: transformacija

        poz skladištar;
        nisam iskusan baš da ti odgovorim na pitanje al sam se sad sjetio, neki dan sam ja bolje pogledao na rok trajanja tune, ipak je 5 godina, valjda sam ja nabrzinu gledao i mislio da sam u 2010. godini..

        Comment


        • Re: transformacija

          pogledaj prehranu i odmor pa vidi jel tu ima problema i btw ne valja ti ovo kak sad ides samo 2x tjedno u teretanu nikako..na teretani ti se treba bazirati cijelo treniranje cardio je samo dodatak da ti olaksa ubrza gubitak masnih naslaga..

          Comment


          • Re: transformacija

            Prenizak unos uh, više uh u obrocima oko treninga i kakve su ti aktivnosti pre treninga? Uzmi si neki No za takve dane.
            DR. Lonnie Lowery

            Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

            Comment


            • Re: transformacija

              Posljedice deficita Preko tjedna kardio samo do posla i natrag, preko vikenda kućni bajk, teretana MINIMALNO 3 puta tjedno, povećaj malo UH prije treninga, a također kupi u DMu guarana kapsule i mazni ih sa jakom kavom pola sata prije treninga i nemaš više beda.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • Re: transformacija

                Originally posted by PatrickStar View Post
                Posljedice deficita Preko tjedna kardio samo do posla i natrag, preko vikenda kućni bajk, teretana MINIMALNO 3 puta tjedno, povećaj malo UH prije treninga, a također kupi u DMu guarana kapsule i mazni ih sa jakom kavom pola sata prije treninga i nemaš više beda.
                8 kila sam smršavio mjesec dana što se guarane, i kofeina tiče. Popijem si nekad kavu ujutro i to jaku i naravno bez šećera. ali nesmijem piti puno kave jer mi jako smeta za spavanje. spavam 5,5-6 sati po noći i poslje posla nekih 2 sata odspavam prije teretane.
                Najviše sam primjetio slabljenje na benču jer prije neka 2 tjedna sam dizao 3x8x70 a jučer 3x10x40. Slabost osjetim samo u teretani pri većim težinama, preko dana je sve OK. štoviše preko dana se osječam odlično i poletan sam kao srna :P
                Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                Comment


                • Re: transformacija

                  Originally posted by skullHeaD View Post
                  Prenizak unos uh, više uh u obrocima oko treninga i kakve su ti aktivnosti pre treninga? Uzmi si neki No za takve dane.
                  prije treninga si odspavam uvjek, neka 2 sata malo ubijem oko jer dođem umoran s posla di se puno krećem i fizički radim. Šta je No?
                  Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                  Comment


                  • Re: transformacija

                    Originally posted by Songoku View Post
                    pogledaj prehranu i odmor pa vidi jel tu ima problema i btw ne valja ti ovo kak sad ides samo 2x tjedno u teretanu nikako..na teretani ti se treba bazirati cijelo treniranje cardio je samo dodatak da ti olaksa ubrza gubitak masnih naslaga..
                    Nisam mogao ovaj tjedan češće ić zbog obaveza koje imam. Radim, vanredno studiram, i još radim na imanju koje smo nedavno kupili
                    Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                    Comment


                    • Re: transformacija

                      Originally posted by SKLADIŠTAR View Post
                      Šta je No?
                      http://www.building-body.com/shop/de...i-oksid_pumpa/
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: transformacija

                        tnx kelly, imam još L-larnitina ali od njega neosječam nikakvu korist. dok potrošim uzimam nešto od ovoga
                        Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                        Comment


                        • Re: transformacija

                          Polako! Rekoh no u slučaju dana kada se osećaš usrano i nije ti ni do cega! Jedi dobro, iskuliraj da se slegne i pravac u gvoždjaru. Kreatin koristiš? Ako ne koristiš, počni.
                          DR. Lonnie Lowery

                          Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                          Comment


                          • Re: transformacija

                            Ne koristim kreatin, neznam koliko je on za mene, u strogom sam deficitu i planiram ić na još -15kg. trening mi je baziran na LI-kardiu, u teretanu idem samo da nebi gubio puno mišića.
                            Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                            Comment


                            • Re: transformacija

                              Ma slobodno! Pomoćiće, neš se toliko često osećat slabo na treningu, plus i veća količina tečnosti će ti dobro doći.
                              DR. Lonnie Lowery

                              Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                              Comment


                              • Re: transformacija

                                a voda? navuć ću si vodu. Neznam koliko je preporučljiv u mojoj situaciji.
                                Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                                Comment

                                Working...
                                X