Announcement

Collapse
No announcement yet.

deni-slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: deni-slike

    pozdrav dalibore fala vam tako sam i mislia radit dosad nema sala iako san dobia 5 kg a uh upoce ne brojim otp pojedem 150 zobenih 600 dcl mlika,150 gr riže i po kila njoka(tjestenine)..sad nzn jel ti puno..

    Comment


    • #77
      Re: deni-slike

      Brate samo naprid,noge su strava

      Comment


      • #78
        Re: deni-slike

        FALA STBIKER ide to ide

        Comment


        • #79
          Re: deni-slike

          Bome solidan napredak!
          Two thumbs up!
          TRAIN LIKE IS WATCHING !!!!

          Comment


          • #80
            Re: deni-slike

            fala veeeC a ide mora samo prsa su jako jako tvrdoglava

            Comment


            • #81
              Re: deni-slike

              pozzzz tribala bi mi mala pomoc za prsa
              naci ovo sada mislin pocet radiiti za prsa
              1.kosi becnh šipka 5 serija 6-8 pon
              2.becnh press ravni šipka 4 serije 8-10
              3-fly na kosoj klupi 4 serije 10-12
              4.crossover 4 serije 8-10
              5.fly sprava ona 4 serije 8-10 ( tu nezna sta bi stavia)????ako moze ko rec ako sta nevalja i to bia bi zahvalan

              Comment


              • #82
                Re: deni-slike

                po meni ne valja ti sto imas vise te izolacije nego compound i samo 2 pressing vjezbe

                i ubacio bi bucice malo, npr umjesto drugog ravnog bencha stavio bih bench s bucicama

                jel mislis da ti stvarno treba 21 serija samo za prs? koliko uradis za noge, 40 ?
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • #83
                  Re: deni-slike

                  a stavrno neznan sta cu za prsa pokusavam kombinirat nesto ...a bucice mi nepasu nikako jedino razvalacenja..a za noge se ne brinem hehe nego prsa i nece i nece

                  Comment


                  • #84
                    Re: deni-slike

                    Originally posted by DENIŽURESPLIT View Post
                    a stavrno neznan sta cu za prsa pokusavam kombinirat nesto ...a bucice mi nepasu nikako jedino razvalacenja..a za noge se ne brinem hehe nego prsa i nece i nece
                    Ja prsa kad pogledam rastu, zato ruke nece nikako. A kod jarana obratno, fucking 'genetika'.

                    Comment


                    • #85
                      Re: deni-slike

                      da slazem seee ma idu prsa ali nece ko i ostalo ali nema veze moran bit zadovaoljan i ovakjo doc ce to na svoje mora i meni i tebi

                      Comment


                      • #86
                        Re: deni-slike

                        povećaj frekvenciju i volumen treninga za prsa..

                        btw triplez.. to je od osobe do osobe.. nekom pašu izolacijske vježbe..i također volumen treninga za prsa je individualan za svakoga..
                        Originally posted by darios
                        pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                        Comment


                        • #87
                          Re: deni-slike

                          jesan jesan trace nego moran kombinirat dok ne nadem nesto sta mi odgovara .. slazem se sa tim u vezi vjezbi iako ija podrzajem vise osnovne vjezbe inace sve radin skoro osnovne osin evo ka sta se da procitati kombiniram nesto za prsa...
                          1.kosi bench šipka 5-serija 6-8
                          2.ravni bench šipka 3 ser-8-10
                          3fly bucice-4serije 8-10
                          4.dips 3 serija koliko mogu sa opterecenjem
                          5crossover 4 serije 10 pon
                          6.sklekovi 2 serije do max
                          tako sada radim i nije lose ali opet mislin malo kombinirati ali vidit cu sve mozda i ostanem na ovome

                          Comment


                          • #88
                            Re: deni-slike

                            Originally posted by DENIŽURESPLIT View Post
                            jesan jesan trace nego moran kombinirat dok ne nadem nesto sta mi odgovara .. slazem se sa tim u vezi vjezbi iako ija podrzajem vise osnovne vjezbe inace sve radin skoro osnovne osin evo ka sta se da procitati kombiniram nesto za prsa...
                            1.kosi bench šipka 5-serija 6-8
                            2.ravni bench šipka 3 ser-8-10
                            3fly bucice-4serije 8-10
                            4.dips 3 serija koliko mogu sa opterecenjem
                            5crossover 4 serije 10 pon
                            6.sklekovi 2 serije do max
                            tako sada radim i nije lose ali opet mislin malo kombinirati ali vidit cu sve mozda i ostanem na ovome
                            probaj ovako
                            kosi
                            ravni
                            kosi sa bučicama
                            cros gornji
                            cros donji
                            odradiš onda kosi sa malom kilažom ali sa zadrškom od dvije tri sek na prsima.. znači ne da šipka odmara na prsima nego centimetar dva od prsa zadrška.. i radiš do otkaza 3 serije .. tipa da 11to i 12 ponavljanje odradiš uz pomoć spotera
                            i onda za kraj

                            super set dipsovi bez opterečenja sa sklekovima.. radiš dipse do otkaza i odma bez pauze sklekovi do otkaza.. pauza tek tolko da dođeš da daha pa nova serija ubija
                            Originally posted by darios
                            pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                            Comment


                            • #89
                              Re: deni-slike

                              da da moga bi to probati ali jedino ono kosi radin sa kilazon da zadnja 2 ponavljanja nemogu izvuc....a ja se drzim onoga puni pokret naci toucnh and go samo ne zakljucavam laktova ali ono dips i sklekovi to cu probati HVALA TI

                              Comment


                              • #90
                                Re: deni-slike

                                Originally posted by Trace_4 View Post
                                povećaj frekvenciju i volumen treninga za prsa..

                                btw triplez.. to je od osobe do osobe.. nekom pašu izolacijske vježbe..i također volumen treninga za prsa je individualan za svakoga..
                                da naravno, zato sam i rekao ''po meni'' i ''da li stvarno mislis''

                                nekad treba povecati volumen, nekad mozda i smanjiti


                                ali ako radis split 1x sedmicno veca frekvencija je skoro uvijek rjesenje....nikad se ja necu vratiti na 1x sedmicno sve, to znam
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X