Announcement

Collapse
No announcement yet.

Benč,čučanj i mrtvo dizanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Zašto si otvorio temu ako ne slušaš što ti drugi govore? Nisam rekao da mjenjaš to nego da unaprijediš to.Tako treniraš tek 1 godinu sačekaj malo i shvatit češ što ti govorimo.

    Comment


    • #17
      Awesome. Great size. Look thick. Solid. Tight.
      Keep us all posted on your continued progress with any new progress pics or vid clips.
      Show us what you got man. Wanna see how freakin´ huge, solid, thick and tight you can get.
      Thanks for the motivation.
      Online Transformacijski Specijalist:
      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
      ->
      http://www.fgfitness.uk
      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

      Comment


      • #18
        Originally posted by Sky15 View Post
        Zašto si otvorio temu ako ne slušaš što ti drugi govore? Nisam rekao da mjenjaš to nego da unaprijediš to.Tako treniraš tek 1 godinu sačekaj malo i shvatit češ što ti govorimo.
        Otvorio sam temu da podjelim svoja iskustva i da čujem tuđa iskustva . Slušam ja šta mi govorite,ali to neznači da ste u svemu u pravu . Pa tako treniram 1 godinu i u buduće ću jer ako je 1 godinu davalo rezultate davat će i dalje , pogotovo zato šta povećavam težine na benču,čučnju i mrtvom .

        Comment


        • #19
          Originally posted by Hajduk View Post

          Otvorio sam temu da podjelim svoja iskustva i da čujem tuđa iskustva . Slušam ja šta mi govorite,ali to neznači da ste u svemu u pravu . Pa tako treniram 1 godinu i u buduće ću jer ako je 1 godinu davalo rezultate davat će i dalje , pogotovo zato šta povećavam težine na benču,čučnju i mrtvom .

          S kakvim kilazama si krenuo kad nakon godinu danas PL sistema sa tolikom trenutnom kilazom dizes tak male tezine?
          Online Transformacijski Specijalist:
          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
          ->
          http://www.fgfitness.uk
          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

          Comment


          • #20
            Originally posted by CeLe111 View Post


            S kakvim kilazama si krenuo kad nakon godinu danas PL sistema sa tolikom trenutnom kilazom dizes tak male tezine?
            Na benču sam krenuo sa 65 kg 3 ponavljanja a nakon 1 godine benč dižem 85 kg 3 ponavljanja,čučanj mi je bio na početku 80 kg 3 ponavljanja a nakon 1 godine mi je 100 kg 3 ponavljanja, mrtvo dizanje mi je bilo u početku 90 kg 6-7 ponavljanja a nakon 1 godine mi je 110 kg 6-7 ponavljanja . Na koje konkretno " male " težine misliš ?

            Comment


            • #21
              Nekako mi se cini da hajduk govori nerealne brojke. Tesko da neko moze dobit 15 kg kvalitetne mase u godinu dana. Jedino ako prije nisi bio anoreksican, npr. da si visok 2.05 i tezak 75 kg te da si dosao na 90 kg ili ako se nisi "kemija" tijekom godinu dana pa dobio k"kvalitetnu masu". Vjerovatno zato i cele inzistira na slikama.

              Comment


              • #22
                Originally posted by madmax22 View Post
                Nekako mi se cini da hajduk govori nerealne brojke. Tesko da neko moze dobit 15 kg kvalitetne mase u godinu dana. Jedino ako prije nisi bio anoreksican, npr. da si visok 2.05 i tezak 75 kg te da si dosao na 90 kg ili ako se nisi "kemija" tijekom godinu dana pa dobio k"kvalitetnu masu". Vjerovatno zato i cele inzistira na slikama.
                Može se dobiti 15 kg lijepe mase i puno prije od godinu dana, ako si mršavi početnik. Ovo je dečko kojeg sam osobno trenirao, dobio je 15 kg za 4 mjeseca:

                http://forum.building-body.com/forum...011#post398011
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #23
                  Originally posted by madmax22 View Post
                  Nekako mi se cini da hajduk govori nerealne brojke. Tesko da neko moze dobit 15 kg kvalitetne mase u godinu dana. Jedino ako prije nisi bio anoreksican, npr. da si visok 2.05 i tezak 75 kg te da si dosao na 90 kg ili ako se nisi "kemija" tijekom godinu dana pa dobio k"kvalitetnu masu". Vjerovatno zato i cele inzistira na slikama.
                  Pa dobio sam 15 kg mase u 12 miseci,i to kvalitetne mase velikom većinom mišići a u malom postotku mast .

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by kelly View Post
                    Može se dobiti 15 kg lijepe mase i puno prije od godinu dana, ako si mršavi početnik. Ovo je dečko kojeg sam osobno trenirao, dobio je 15 kg za 4 mjeseca:

                    http://forum.building-body.com/forum...011#post398011
                    Ja sam itekako bio mršavi početnik sa pišljivih 75 kg na 184-185 cm .

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Hajduk View Post

                      Na benču sam krenuo sa 65 kg 3 ponavljanja a nakon 1 godine benč dižem 85 kg 3 ponavljanja,čučanj mi je bio na početku 80 kg 3 ponavljanja a nakon 1 godine mi je 100 kg 3 ponavljanja, mrtvo dizanje mi je bilo u početku 90 kg 6-7 ponavljanja a nakon 1 godine mi je 110 kg 6-7 ponavljanja . Na koje konkretno " male " težine misliš ?
                      U svemu?! 20kg razlike na jedinim vjezbama koje si radio u godinu dana treninga, a jos si digao 15kg mase?
                      Pa to ispada koda zapravo dizes istu kilazu kao i prije na 75kg, jer si 15kg tezi.

                      Kelly, upravo toga sam se i ja dotakao i zato rekao da stavi slike.
                      15kg + a realno i dalje nema izgled blizu prosjecnog vjezbaca.
                      15kg na ozbiljnom vjezbacu ko ima dobar izgled, izgleda itekako dobro i vidljivo u obliku mesa, sto s druge strane naravno opet puno teze dolazi, ako je vec netko ozbiljan i u tr. duze vremena.

                      Svi znamo sto znaci "pocetnicki" boom. A s obzirom na gore pisano, nacin treniranja i kilaze s kojima barata Hajduk,
                      vjerujem da i dalje posjeduje nista vise od "DYEL" look-a. A u to me mogu razuvjerit samo slike, ne prazna slama.
                      Jer "izgradit" tijelo ovim pristupom koji navodi, malim volumenom, samo tri vjezbe, niski br. ponavljanja, a pritom baby opterecenjem, smatram da se ne moze!
                      Last edited by CeLe111; 02-06-16, 09:38.
                      Online Transformacijski Specijalist:
                      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                      ->
                      http://www.fgfitness.uk
                      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by CeLe111 View Post

                        U svemu?! 20kg razlike na jedinim vjezbama koje si radio u godinu dana treninga, a jos si digao 15kg mase?
                        Pa to ispada koda zapravo dizes istu kilazu kao i prije na 75kg, jer si 15kg tezi.

                        Kelly, upravo toga sam se i ja dotakao i zato rekao da stavi slike.
                        15kg + a realno i dalje nema izgled blizu prosjecnog vjezbaca.
                        15kg na ozbiljnom vjezbacu ko ima dobar izgled, izgleda itekako dobro i vidljivo u obliku mesa, sto s druge strane naravno opet puno teze dolazi, ako je vec netko ozbiljan i u tr. duze vremena.

                        Svi znamo sto znaci "pocetnicki" boom. A s obzirom na gore pisano, nacin treniranja i kilaze s kojima barata Hajduk,
                        vjerujem da i dalje posjeduje nista vise od "DYEL" look-a. A u to me mogu razuvjerit samo slike, ne prazna slama.
                        Jer "izgradit" tijelo ovim pristupom koji navodi, malim volumenom, samo tri vjezbe, niski br. ponavljanja, a pritom baby opterecenjem, smatram da se ne moze!
                        Neću stavit slike jer kao prvo ne znam na ovaj forum stavit slike a kao drugo to su ipak privatne stvari i glupo mi je slat slike neznancima . Šta se tiče izgleda itekako mi je dobar i vidi se mišićna masa,stalno slušam pohvale na račun mojih prsa,ramena,kažu mi da imam onaj famozni V oblik,noge sam jako popravio sa čučnjem...itd itd . Nemam pojma šta znači Dyel Look,a niski broj ponavljanja je najbolji za povećanje mišićne mase čim ti moš 15-20 ponavljanja napravit na nekoj vježbi tu rasta nema, nisu to samo 3 vježbe nego 3 daleko najbolje vježbe za masu i 3 fizički najzahtjevnije vježbe zato i jesu dovoljne samo one jer gomilanjem izolacijskih vježbi mase nema to sam se uvjerio na vlastitom tijelu . Baby opterećenje bi bilo 15-20 kg a ne 85 do 110 kg . Šta vi očekujete da dižem 200 kg hahaha pa nisam Superman nego čovik . Smatraj ti šta god hoćeš ali ja sa mojim načinom treninga postižem ciljeve .

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by CeLe111 View Post

                          U svemu?! 20kg razlike na jedinim vjezbama koje si radio u godinu dana treninga, a jos si digao 15kg mase?
                          Pa to ispada koda zapravo dizes istu kilazu kao i prije na 75kg, jer si 15kg tezi.

                          Kelly, upravo toga sam se i ja dotakao i zato rekao da stavi slike.
                          15kg + a realno i dalje nema izgled blizu prosjecnog vjezbaca.
                          15kg na ozbiljnom vjezbacu ko ima dobar izgled, izgleda itekako dobro i vidljivo u obliku mesa, sto s druge strane naravno opet puno teze dolazi, ako je vec netko ozbiljan i u tr. duze vremena.

                          Svi znamo sto znaci "pocetnicki" boom. A s obzirom na gore pisano, nacin treniranja i kilaze s kojima barata Hajduk,
                          vjerujem da i dalje posjeduje nista vise od "DYEL" look-a. A u to me mogu razuvjerit samo slike, ne prazna slama.
                          Jer "izgradit" tijelo ovim pristupom koji navodi, malim volumenom, samo tri vjezbe, niski br. ponavljanja, a pritom baby opterecenjem, smatram da se ne moze!
                          Tebi su 85,100 i 110 kg male težine na benču,čučnju i mrtvom ...a lik kojeg je kelly trenirao ima 196 cm i 91 kg i 4 miseca treninga a benč radi sa 50 kg, čučanj sa 70 kg,a mrtvo sa 90 kg .

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Hajduk View Post

                            Tebi su 85,100 i 110 kg male težine na benču,čučnju i mrtvom ...a lik kojeg je kelly trenirao ima 196 cm i 91 kg i 4 miseca treninga a benč radi sa 50 kg, čučanj sa 70 kg,a mrtvo sa 90 kg .
                            To su bile težine sa 10 ponavljanja u seriji, ima iza toga posta još postova gdje sam pisao daljnji napredak:

                            http://forum.building-body.com/forum...078#post403078
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by kelly View Post
                              To su bile težine sa 10 ponavljanja u seriji, ima iza toga posta još postova gdje sam pisao daljnji napredak:

                              http://forum.building-body.com/forum...078#post403078
                              Napisao si da taj tvoj sa 93 kg njegove težine radi benč 60 kg 10 ponavljanja, čučanj 80 kg 10 ponavljanja,mrtvo 100 kg 10 ponavljanja . Pa ja sa svojih 88-89 kg benč sa 60 kg napravim 20 ponavljanja,čučanj 80 kg 20 ponavljanja ,a mrtvo 100 kg 20 ponavljanja...znači jači sam od njega za 10ak ponavljanja iako je on teži od mene par kg doduše i viši . Šta onda ovaj CeLe111 govori da su moje težine male i da sa njima nije moguće masu značajno povećat a taj tvoj u samo 4 miseca dobio 15 kg iako je radio sa manjim težina od mojih . Šta trabunja taj CeLe111 ? Tko je tu lud 😕?
                              Last edited by Hajduk; 02-06-16, 18:46.

                              Comment


                              • #30
                                Hajduk smiri se, CeLe ništa ne trabunja i nitko nije lud.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X