Announcement

Collapse
No announcement yet.

Strije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: lijek protiv strija

    Morat cu to probati.Meni se najvise strija nalazi na rukama.

    Comment


    • #32
      Re: lijek protiv strija

      Nema lijeka protiv strija.Jedina pomoč je zapaliti sviječu na kamenitim vratima i molit se za čudo.
      Jednom kada strija nastane moguče ju je samo izbijeliti a nastat če ako vam se tijelo počne brzo širiti i to je kraj priče.
      Možete trljati jaja,šećer,med,kozje testise ili pseći drek ali nula bodova.Žao mi je.Jednaka uspješnost je kod čelavih ljudi sa njihovim preparatima.

      Comment


      • #33
        Re: lijek protiv strija

        ...da istina, strije nastaju kod naglog sirenja pa koža ne može popratiti to širenje te dolazi do pucanja...ali taj recept može možda barem malo ih ublažiti...netko treba probati i onda ćemo vidjeti njegovu djelotvornost...

        Comment


        • #34
          Re: lijek protiv strija

          Originally posted by SlySter
          Jednaka uspješnost je kod čelavih ljudi sa njihovim preparatima.
          nebih se složio... alopecija se može liječiti...
          Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

          Comment


          • #35
            Re: lijek protiv strija

            Već sam bio pisao o tome.
            Još uvijek imam Eucerinovu kremu protiv strija i trenutno (od 2. mjeseca je koristim) strije su puno manje i slabije se vide. Naravno, još mi se koža širi i povećavaju se, ali mazanjem svake večeri sprječavam jači izražaj novijih strija.

            Pogledaj temu:

            http://www.building-body.com/forum/v...php?f=20&t=514

            Comment


            • #36
              Re: lijek protiv strija

              Jednom kad strija nastane nema lijeka (cak i kad se operativno rijesi ostane mali oziljak). Moguce je da izblijedi i da se manje vidi, ali ne i da nestane.

              Ono sto svatko moze uciniti je preventivno djelovati da izbjegne ili barem ublazi nastanak strija (suplement cinka, bademovo ulje, kreme...). No uglavnom genetika tu igra veliku ulogu (a kad ne?) tako netko moze rasti kao gljiva poslije kise i biti bez strija, a netko dobije dvije kile i deset strija.

              U svakom slucaju ako moram birati izmedju vecih, lijepo oblikovanih misica i par strija, radije biram ovo prvo .

              Comment


              • #37
                Strije

                zdravo muci me jedna stvar a to je kako trenirati sa kreatinom a da se nedobiju ogromne strije...posto imam jarana koji je trenirao i sad umijesto da ima lijep izgled misica od ima ogromne strije na bicepsima i izgleda veoma lose...kad pogledam lice mi na morske alge a to nebih volio da se i meni desi a i nikom drugom..

                Comment


                • #38
                  Re: Strije

                  Kakve veze imaju strije s kreatinom?
                  Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                  Comment


                  • #39
                    Re: Strije

                    Originally posted by Meho
                    zdravo muci me jedna stvar a to je kako trenirati sa kreatinom a da se nedobiju ogromne strije...posto imam jarana koji je trenirao i sad umijesto da ima lijep izgled misica od ima ogromne strije na bicepsima i izgleda veoma lose...kad pogledam lice mi na morske alge a to nebih volio da se i meni desi a i nikom drugom..
                    bolje pitaj kom se nije desilo

                    to nemora biti od kreatina, dogada se svakome ko napreduje na masi a koza nemoze pratiti rast

                    Comment


                    • #40
                      Re: Strije

                      pa dok je trenirao bez kreatina nisu mu se strije pojavile onda kad je poceo da koristi kreatin pocelo je...ali to moze biti zato sto je on uzimao u velikoj dozi mada nevjerujem ni to...

                      Comment


                      • #41
                        Re: Strije

                        Originally posted by Meho
                        pa dok je trenirao bez kreatina nisu mu se strije pojavile onda kad je poceo da koristi kreatin pocelo je...ali to moze biti zato sto je on uzimao u velikoj dozi mada nevjerujem ni to...
                        Ne vjerujem da je zbog kreatina,vec zbog rasta.I meni su se pojavile kad sam poceo vjezbat.
                        Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                        Comment


                        • #42
                          Re: Strije

                          Originally posted by Meho
                          pa dok je trenirao bez kreatina nisu mu se strije pojavile onda kad je poceo da koristi kreatin pocelo je...ali to moze biti zato sto je on uzimao u velikoj dozi mada nevjerujem ni to...
                          a što ti je Big one rekao?
                          kreatin skupljanjem vode povećav mišićne ćelije i još ako mu je i tkivo naraslo...
                          što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

                          Comment


                          • #43
                            Re: Strije

                            Strije nisu sigurno od kreatina, ja ih imam isto dosta po bicepsu a dobio sam ih jer sam prebrzo i naglo smrsavio, ne znam kreatin na svakog drukcije djeluje....
                            Friends can be with you and left you, but Iron is always with you...

                            Comment


                            • #44
                              Re: Strije

                              imas u ljekarni neke kreme protiv toga znam da mi prijatelj maze ruke s tim...nerjesava problem al kolko tolko izgleda bolje

                              Comment


                              • #45
                                Re: Strije

                                Nema ljeka protiv strija,ove kremice su više manje bacanje love.Pij dovoljno vode,da ti koža bude hidratizirana.

                                Comment

                                Working...
                                X