Announcement

Collapse
No announcement yet.

Strije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Kako spriječiti nastanak strija?

    Originally posted by Vule46
    sprijeciti tako da umjereno nabijas masu, manje kemikalija za brzo nabijanje mase...
    ako se nakljukas ko zmaj kreatina i gainera, dobijes par kg u 10ak dana, strije su neizbjezne...
    par kg u 10 dana će bit sve samo ne kvalitetni kg, a čist sumnjam da je to nekom cilj
    "Neuspjeh nije opcija."

    Comment


    • #77
      steroidne strije

      evo nakon kure je prošlo oko 4 mj i obim ruke smanjio mi se za skoro 1 cm i imam lagane strije....kako se toga riješiti...kako se vi ostali nosite s tim.........
      Do not mess with me because I'm The Rock.

      Comment


      • #78
        Re: strije po tijelu

        Originally posted by Razbijač
        evo nakon kure je prošlo oko 4 mj i obim ruke smanjio mi se za skoro 1 cm i imam lagane strije....kako se toga riješiti...kako se vi ostali nosite s tim.........
        Originally posted by SlySter
        Nažalost strije su oštečenja srednjeg sloja kože nastale pod utjecajem brzog rasta/širenja.Mogli bi se izraziti ožiljci vezivnog tkiva.Na žalost nema lijeka za strije,čak i prevencija je teška.Jednom kada nastanu strije ostaju a sve metode sanacije su prilično neučinkovite.Najbolje se je pomiriti da če one biti tu.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #79
          Re: Strije

          jao nekog problema! ja imam strije na ledima jer sam pre naglo narastao i sta sada? necu umrijeti boli me birga za to otic ce kad tad
          BB IN MY HEART

          Comment


          • #80
            Re: Strije

            Ako strije ne možete spriječiti...nadmudrite ih tetovažama...pogotov oni koji ih nemaju puno ili su na rukama.

            Comment


            • #81
              Re: Strije

              Originally posted by ghrsak
              Ako strije ne možete spriječiti...nadmudrite ih tetovažama...pogotov oni koji ih nemaju puno ili su na rukama.

              ja imam cijeli biceps pun strija i samo dolaze nove al ako ste napisali da se toga ne da riješit mogu samo sjest i plakat il stavit tetovažu

              Comment


              • #82
                Re: Strije

                Ali pitanje postoji opet....??....dali smiješ tetovirat takvu kožu? Ja svoje strije ako recimo flasterom zalijepim jer imam ranu blizu, pa poslije kad odljepljujem...to je BOOL i PLAVOO te krv izbije kadkada. Strije=kožica na glavićku-LOL to nebih tetoviral. Bemu i gen koji je kaznio našu kožu...jer neki se debljaju ko prasci..i niš! *****o nič!

                Comment


                • #83
                  Re: Strije

                  Originally posted by ghrsak
                  Ali pitanje postoji opet....??....dali smiješ tetovirat takvu kožu? Ja svoje strije ako recimo flasterom zalijepim jer imam ranu blizu, pa poslije kad odljepljujem...to je BOOL i PLAVOO te krv izbije kadkada. Strije=kožica na glavićku-LOL to nebih tetoviral. Bemu i gen koji je kaznio našu kožu...jer neki se debljaju ko prasci..i niš! j..... nič!

                  Comment


                  • #84
                    Strije

                    Imam 16 god, visok sam 178 i imam 90kg.
                    Vježbam već neko vrijeme i lijepo napredujem, ali mi koža nenormalno puca, i nakon svakog treninga je sve gore i gore.
                    Zanima me kako postojeće strije ublažiti i kako sprječiti nastanka novih?
                    Hvala

                    Comment


                    • #85
                      Re: lijek protiv strija

                      Originally posted by Vladebisi View Post
                      Tu igra iveliku ulogu genetika,recimo moj stari ima 140 kg,škembu ko ratni bubanj i nema jedne jedine strije,i kaj je najsmješnije kad je prije 2 godine bio na UN dijeti( ) došao je sa tadašnjih 125 kg na ispod 100,frajeru se nije ni malo koža naborala,sve se steže a ima 5 banki skoro.Nažalost,nisam nasljedi kožu od njega
                      I moj stari je predebel, ima oko 135 i nigdje ni jedne strije.

                      Comment


                      • #86
                        Re: Strije

                        ja imam 14 godina 170cm i 62kg..

                        Preko skoro celih ledja imam velike debele crvene strije i to jako ruzno izgleda

                        Imam jos i po nogama ali bele ... mazem se mlekom za telo ali nista ne pomaze,da li je pametno uzimati cink?
                        makar da izblede ove na ledjima

                        Comment


                        • #87
                          Re: Strije

                          sve ovisi o tipu kože.. ja znam prijatelje koji su rasli na očigled nisu uzimali ni multivitamini a da ne govorim o cinku.. i ni jednu jedinu striju nisu dobili..dok meni npr brutalno su se pojavljivale.. preko noči doslovno narastu po 2 cm.. cijeli biceps mi je bilo u crticama.. i onda sam počeo mazat uljima i ništa.. tek kad sam krenio sa cinkom prestale su se širit.. i s vremenom su skroz izbljedile i vide se tek pod određenim kutem na svjetlu D tak da sve ovisi
                          Originally posted by darios
                          pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                          Comment


                          • #88
                            Re: Strije

                            ja nisam ni znao da imam strije, tek sam prije par dana kada sam se zagledao u biceps skuzio da ih imam.. crvene se xD ... a kada sam malo bolje pogledaj skuzio sam da ih imam i između ramena i prsa, al su izbijelile pa se jako tesko skuze

                            Comment


                            • #89
                              Re: Strije

                              This is quiet interesting information that you have posted here. Keep it up.
                              Health Pharmacy, Cheap Silagra Online, Cheap Caverta Online

                              Comment


                              • #90
                                Re: Strije

                                Originally posted by jonathan8940 View Post
                                This is quiet interesting information that you have posted here. Keep it up.
                                *quite

                                Inace nisan grammar nazi ali kad glumis engleza onda barem pisi ispravno.

                                Comment

                                Working...
                                X