Announcement

Collapse
No announcement yet.

Strije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: strije po tijelu

    Originally posted by Mario1707
    Originally posted by Soner
    Neću nikad shvatiti ljude koji pojedu 200 kcal iz žlice ulja
    Možda zato šta sam endo freak, ali ja ću rađe pojest 2 kriške raženog kruha i dobit tih 200 kcal nego žlicu maslinovog koje nit ne osjetim. Još na defki di bi ubio za hranu, ma nema šanse
    super sto sam ekto i sto imam domaceg maslinovog ulja a
    Mrzim vas ektomorfe
    Chill bro

    Comment


    • #62
      Re: strije po tijelu

      Ne znam baš Soner da bi ti rado u moju ektomorfsku kožu Trpaš ko u vreću bez dna...kad sve zbrojiš i oduzmeš- za racku....jedino što su pločice vrhunske

      Blaženi mezo
      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

      Comment


      • #63
        Re: strije po tijelu

        Ja imam poprilično velike strije na po ramenu, malo iznad pazuha, poprilično su velike, i uopće mi ne smetaju xD
        "Nobody ever got strong or got in shape by thinking about it. They did it." Jim Wendler

        Comment


        • #64
          Re: strije po tijelu

          Ne možeš ih se riješit nikakvom kremom iz drogerije ili ljekarne. Čisto dobronamjeran savjet za početak da uštediš par stotina kuna.

          Jedino dobro sredstvo za uklanjanje za koje sam ja čula je laser, koji je skup, ali učinkovit. I još jedno ali koje vrijedi samo za nove strije (to bi najčešće bile one koje su jo uvijek ljubičaste, crvenkaste, ružičaste). Stare strije se jako teško ili nikako skidaju.

          Postoje ljudi koji su skloniji strijama i koji ih dobiju i oni koji im nisu skloni, pa imaš trudnice bez iti jedne strije.

          Ukoliko si sklon, jednostavno ćeš morati koji minut više uložiti u njegu tijela, posebice u fazi u kojoj planiraš povećanje mase.
          Losion ti tu neće bit toliko učinkovit koliko nešto masnije strukture, ako je s vitaminom E još bolje. Najbolje ti je kupiti bademovo ulje. U ljekrani imaš za cca 20 kn. Utrljaj ga dok ti je koža još vlažna. I radi to redovito.

          Edit:

          u DM-u imaš bademovo s vitaminom E, malo ti je skuplje, tipa do 50 kuna

          Comment


          • #65
            Kako spriječiti nastanak strija?

            Dakle, te famozne strije. Velika većina BB-a se susreće s njima, ali jel zbilja postoji nekin način kako spriječiti njihov nastanak? Nažalost, svi znamo da one nikada ne mogu nestati.
            Osobno koristim mlijeko za tijelo sa kokosovim uljem, unosim dovoljno vitamina E, cinka.. Ali i dalje ih malo dobivam na prsima kod pazuha, latovima..
            http://www.femina.hr/clanak/index/r/2/c ... njega-koze Pronašao sam ovo, pa ako netko ima nekakva iskustva, bio bih sretan..
            "Your body is your biggest artwork."

            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

            Comment


            • #66
              Re: Kako spriječiti nastanak strija?

              ja mislim da je to genetski ili imaš ili nemaš
              Originally posted by Songoku
              najbolji pwm je burek

              Comment


              • #67
                Re: Kako spriječiti nastanak strija?

                Originally posted by david22
                ja mislim da je to genetski ili imaš ili nemaš
                pf nije istina vecina bodybuldera radi naglog razvoja dobiva strije jer koza ne moze tako brzo pratit rast, ne rateze se dovoljnom brzinom pa puca. isto se dogada kod skroz pretilih osoba koje naglo smrsave pa dobiju strije, a trudnicama je to pod normalno. najbolje je rijesenje po meni laserski tretman

                Comment


                • #68
                  Re: Kako spriječiti nastanak strija?

                  ja sam imao, nestale nakon nekog vremena
                  Originally posted by Bilderčić
                  Originally posted by Dehydronator
                  sve do grama tjedno je natural
                  gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                  48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                  Comment


                  • #69
                    Re: Kako spriječiti nastanak strija?

                    cink
                    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                    Comment


                    • #70
                      Re: Kako spriječiti nastanak strija?

                      Originally posted by Joe
                      cink
                      Zink i mislim da mozes potraziti zinkovu kremu koja je bas kao za trudnice.
                      Kozu treba mazat i pokusat ju drzat max elasticnom.
                      Mozda i prodjes bez stija.
                      A onaj sta pise da je dobio pa izgubia taj nije imao strije 100% jer jedini nacin da ih se rijesis je laser i ta sala kosta dosta novaca.
                      Dakle bez laserskog tretmana stije ostaju za cijeli zivot.

                      Comment


                      • #71
                        Re: Kako spriječiti nastanak strija?

                        smanji period mase...vise definicija.
                        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                        Youtube:

                        Primjer treninga snage/hipertrofije
                        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                        Sve o prehrani
                        Sve o treningu

                        Comment


                        • #72
                          Re: Kako spriječiti nastanak strija?

                          postoji više vrsta strija uglavnom da li će se pojaviti ovisi o elastičnosti tvoje kože. Kad se pojave, ne postoji način da ih prirosno ukloniš, ali se godinama postepeno smanjuju, recimo ove sitne bijele što sam ja dobila kad su mi počele rasti sise su se toliko smanjile da su skoro nevidljive. One ljubičaste su gadne, ali ne brini jer se nastanak strija može spriječiti s posebnim kremama, baš je bila jedna cura u teretani i rekla mi je za neki domaći recept, samo sam zaboravila. Žena je dvaput rodila, tijelo avion, nema celulita, nema ni jedne jedine strije, savršena! Budem je pitala kad je opet vidim u teretani!
                          To enjoy freedom we have to control ourselves

                          Comment


                          • #73
                            Re: Kako spriječiti nastanak strija?

                            Koristim cink i sve ostale, jedino da povecam njegovu dozu, no koliko je to pametno?
                            "Your body is your biggest artwork."

                            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                            Comment


                            • #74
                              Re: Kako spriječiti nastanak strija?

                              sprijeciti tako da umjereno nabijas masu, manje kemikalija za brzo nabijanje mase...
                              ako se nakljukas ko zmaj kreatina i gainera, dobijes par kg u 10ak dana, strije su neizbjezne...

                              Comment


                              • #75
                                Re: Strije

                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X