Announcement

Collapse
No announcement yet.

Strije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Strije

    tu se najprije i primjete

    Comment


    • Re: Strije

      ja koga god sam vidio il ima na prijelazu prsa i ramena ili odmah ispod pazuha , ali ja imam bas tocno na sredini unutarnje strane bicepsa , nisu velike , ali polako pocinju se mnoziti ..

      Comment


      • Re: Strije

        ja imam svagdi di si nabroja, a unutarnje strane ruku su mi cile prekrivene strijama jos su se pocele siriti na podlakticu

        Comment


        • Re: Strije

          uh gadno , bez uvrede , nadam se da mi se nece pocet nigdje drugdje pojavljivati ..

          Comment


          • Re: Strije

            prije su bile male, a sada se pojavljuju velike i ružičaste hehe

            Comment


            • Re: Strije

              pa jesi koristio ista vise od wheya i dekstroze od suplemenata?

              Comment


              • Re: Strije

                samo to i koristim...nego mi je genetika kože u banani, a prije sam bijo i jako mrasav pa sam naglo nabija kile

                Comment


                • Re: Strije

                  Ma ja sam dobio jedno 22-23 kg za 9-10 mjeseci i na gornjem djelu tjela nema, samo u zadnjih 10 dana sam primjetio striju na unutrasnjem dijelu oba koljena, neznam od ceg bi ta mogla biti

                  Comment


                  • Re: Strije

                    Dobrodošao i ja u klub strija. Imam ih još od davnih dana po dupetu i evo jučer sam uočio jednu malu kod prsa, te danas tri na leđima od čega je jedna totalno ogromna i izgleda kao da sam se ogrebao po žici.

                    Prva je na prsima, slikao sam skroz blizu da se vidi.





                    Mažem sad s nekom kremom, pa ćemo vidjet kolko će bit pomoći.
                    Last edited by Elite; 14-12-12, 15:32.

                    Comment


                    • Re: Strije

                      da ne otvaram novu temu, pojavile su mi se strije po bicepsu(ocekivano) makar sam se mazal sa hidratantnom kremom svaki dan i nije pomoglo, i sad sam kupio bademovo ulje i kad namazem , nakon nekih 5-10 min osjetim neugodno peckanje bas po strijama, na dodir jos jace, sad da li je to dobro ili?

                      Comment


                      • Re: Strije

                        Originally posted by pro_beginer View Post
                        da ne otvaram novu temu, pojavile su mi se strije po bicepsu(ocekivano) makar sam se mazal sa hidratantnom kremom svaki dan i nije pomoglo, i sad sam kupio bademovo ulje i kad namazem , nakon nekih 5-10 min osjetim neugodno peckanje bas po strijama, na dodir jos jace, sad da li je to dobro ili?
                        kako misliš po bicepsu ??

                        ja imam nešto s unutarnje strane lakta, baš tamo di se savija ruka, mislim da su strije, al nisam ziher
                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • Re: Strije

                          s unutarnje strane bicepsa

                          Comment


                          • Re: Strije

                            i ja imam s unutarnje strane bicepsa na obje ruke i još čudnije sad su mi se pojavile debele tamne sa zadnje strane pazuha

                            Comment


                            • Re: Strije

                              Meni su se isto pojavile na podrucju glutues maximusa nakon sto sam poceo ubijati noge s cucnjem i nakon toga iskorak, al ne vidi se to tolko niti obracam paznju na to.

                              Comment


                              • Re: Strije

                                ja ih mazem bademovim uljem i nekako su osjetljivije, da preatnem s bademovim uljem ili?

                                Comment

                                Working...
                                X