Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jeftina prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Cheep prehrana

    od danas u Konzumu na akciji sredela, papalina i incun 10 kn/kg, teleca rebra 30 kn/kg
    Nije sramota past vec ostat lezat!

    Comment


    • #47
      Re: Cheep prehrana

      evo upravo sam vidila u Pivca Gill Pile ( malo pile ) 14 kn/kg... a u Tommy-a sijeckana konzervirana rajcica 2,30 kn 400 g
      Nije sramota past vec ostat lezat!

      Comment


      • #48
        Re: Jeftina prehrana

        integralno brašno 7 kn u Tommya ;130 grama proteina uz tonu nemasnih kalorija i minerala .

        Comment


        • #49
          Re: Jeftina prehrana

          What? Gdje su proteini u brašnu?
          (ili je ovo nekakva nova spika na forumu? Izgleda da sam predugo izbivao.)
          Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

          Comment


          • #50
            Re: Jeftina prehrana

            biljni proteini ,oni koje jede gorila ,slon i bik hehe ,meni su najdrazi ,a velicina misica ista kao kad sam jeo posni sir itd.

            Comment


            • #51
              Re: Jeftina prehrana

              Originally posted by Carl Wind View Post
              biljni proteini ,oni koje jede gorila ,slon i bik hehe ,meni su najdrazi ,a velicina misica ista kao kad sam jeo posni sir itd.
              Onda si nešto krivo radio kad si jeo posni sir.
              Gorila slon i bik imaju "mrvicu" drugaciji probavni sustav, hormonalni panel i nisu bas jednaki ljudima, ako ces se sloziti.
              Biljni proteini se, kada je izgradnja mišića u pitanju, mogu samo pribrojiti u ukupno unesene kalorije - drugu svrhu nemaju.
              Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

              Comment


              • #52
                Re: Jeftina prehrana

                Originally posted by IgyBoy View Post
                Biljni proteini se, kada je izgradnja mišića u pitanju, mogu samo pribrojiti u ukupno unesene kalorije - drugu svrhu nemaju.
                Milijun puta rečeno, bez mesa (animalnih proteina) nema mesa...
                samo čekam dan kad će ovi što rastu od biljnih proteina početi pasti travu kao bik i slon, ne kužim zašto kupuju hranu kad trave ima okolo u izobilju i to besplatno.
                Last edited by kelly; 23-04-14, 11:54.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment

                Working...
                X