Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Zobene

    sta je sljedece, hocemol poceti rokati one anti-toksine ? znas, inace ti ''toksini'' su jako opasni (ne znamo koji tacno toksini, ali eto - kaze raja to je opasno)
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

      TripleZ ako se tvoj post odnosi na mene, citiraj me pa da ti znam odgovoriti
      Originally posted by madmax22
      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
      Originally posted by jocker77
      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
      Originally posted by Hajduk
      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

      Comment


      • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

        ma jok, ni na kog direktno samo mi dize pritisak ovi anti-X pokreti (tu X bude sve sto generalna populacija na razumije, recimo proteJine, GMO, toksini, lijekovi, u neku ruku politika itd.)

        ili par godina unazad, da oci ispadaju od kompjutera, da je kompjuter zlo, internet zatupljuje ljude, igrice su krive sto se vode ratovi, the list goes on...
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

          Opsirniji post jer drugacije nema smisla.

          Originally posted by Nainus View Post
          Stoka na farmi jede gmo soju i kukuruz jer je to jedino isplativo farmerima
          Ovaj dio je tocan, ostatak bolje da nisi pisao.
          Originally posted by Nainus View Post
          i onda ljudi jedu stoku svaki dan ,neki na kila .I onda isti ti pričaju protiv Gmo hrane .
          Odakle ti znas da ja "jedem stoku svaki dan"? Ukupno u zadnjih 6 mjeseci pojeo sam 3-4kg mesa na koje ti ciljas (sto sada uopce nije bitno). Ne hranim se govnima i sto manje smeca stavljam u sebe. Vecina konzumira obilato kancerogenu hranu, a ovo smece koje mi jedemo na Balkanu je kamilica za ono sto nam dolazi za 2-3 godine kada:

          1. EU potpise TAFTA-u (ovo sam spominjao dva posta povise)
          2. Poplave prije par mjeseci. Jedan primjer zavjere o kojoj vam nece pricati na televiziji. Danas se vremenom moze manipulirati iz zraka i poplave su namjestene. Zasto? Sto se tice GMO-a postoje veca i manja zla, a Monsanto je najgori i nisam ja izmislio da su seljaci nakon poplava dobili GRATIS sjeme od Monsanta na podrucju BiH i RH. Traktore na ulicama i prosvjede seljaka mozete ocekivati jos godinu dvije nakon cega ce se vecina poljoprivrednika na nasem podrucju okreniti GMO proizodnji jer je sigurnija i donosi ZARADU. U danasnje vrijeme sve se vrti oko zarade jer zivimo u kapitalizmu. Vlada onaj tko ima novac, a to su korporacije. Ne vlade i predsjednici kao sto mi svi to zamisljamo.
          Sve sto citate na internetu i sve sto vidite na TV-u vezano uz politiku i novac je propaganda. Ljudi vjeruju u ono sto cuju!

          Mi se mozemo sloziti oko vecine vezane uz ovaj sport, ali oko ove teme- not a chance.
          Last edited by Premium.Better; 17-11-14, 16:39.
          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
          ----------------------------------------------------------------
          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

          Comment


          • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

            @Premium, samo da nadodam. Kada sam napisao da ne znas sta jedes, odnosi se na porijeklo namirnice. Mislim da nitko ne moze znati sta tocno jede/unosi u sebe. Ako netko hrani pilice s brasnom od kostiju pa onda koristi odredena ulja kojima ih premazuje radi produzenja trajanja i to sve zavrsi kod tebe na stolu, a na deklaraciji pise nesto sasvim drugo, kako mozes reci da znas sta jedes?

            Otkrit cu ti jednu tajnu. Zove se zemlja Hrvatska. Isao sam s Drzavnim inspektoratima po farmama izmedu Vinkovca i Vukovara. Na njih 5/9 nasli su nepravilnosti glede prehrane svinja. Ubacivali su im sredstva kojima se rok trajanja hrane produzavao. Na pitanje kako to mogu raditi, dobio sam odgovor "provjeravaju nas jednom u par mjeseci, kontrole nisu toliko česte". Privremeno su ih zatvorili, za 3 tjedna opet su proizvodili jer su platili kaznu, uskladili se s europskim regulativama i opet poceli raditi. Pa ja sada druge pitam, koliko su oni svinjskog mesa plasirali u ducane prije nego su ih otkrili i koliko ce jos plasirati prije nego ih sljedeci put otkriju? Sve te deklaracije u međuvremenu su imale oznake uredno i zakonski usklađene proizvodnje.

            Zato ti i kazem da ne znas sta jedes.
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

              Originally posted by Premium.Better View Post
              Opsirniji post jer drugacije nema smisla.


              Ovaj dio je tocan, ostatak bolje da nisi pisao.

              Odakle ti znas da ja "jedem stoku svaki dan"? Ukupno u zadnjih 6 mjeseci pojeo sam 3-4kg mesa na koje ti ciljas (sto sada uopce nije bitno). Ne hranim se govnima i sto manje smeca stavljam u sebe. Vecina konzumira obilato kancerogenu hranu, a ovo smece koje mi jedemo na Balkanu je kamilica za ono sto nam dolazi za 2-3 godine kada:

              1. EU potpise TAFTA-u (ovo sam spominjao dva posta povise)
              2. Poplave prije par mjeseci. Jedan primjer zavjere o kojoj vam nece pricati na televiziji. Danas se vremenom moze manipulirati iz zraka i poplave su namjestene. Zasto? Sto se tice GMO-a postoje veca i manja zla, a Monsanto je najgori i nisam ja izmislio da su seljaci nakon poplava dobili GRATIS sjeme od Monsanta na podrucju BiH i RH. Traktore na ulicama i prosvjede seljaka mozete ocekivati jos godinu dvije nakon cega ce se vecina poljoprivrednika na nasem podrucju okreniti GMO proizodnji jer je sigurnija i donosi ZARADU. U danasnje vrijeme sve se vrti oko zarade jer zivimo u kapitalizmu. Vlada onaj tko ima novac, a to su korporacije. Ne vlade i predsjednici kao sto mi svi to zamisljamo.
              Sve sto citate na internetu i sve sto vidite na TV-u vezano uz politiku i novac je propaganda. Ljudi vjeruju u ono sto cuju!

              Mi se mozemo sloziti oko vecine vezane uz ovaj sport, ali oko ove teme- not a chance.
              Totalni fail ,europljani su izmislili brigu za građane,u njih postoje nevjerovatno strogi zakoni u korist kupaca i puka ,da smo mi za njih seljaci smiješni i iskvareni . Zar da balkanci imaju brigu za narod ,ha ha ,nasmijao si me hahahah ,europljani truju heheh ,Hrvati su predivni ,u ovo doba krize se ne služe kriminalom ,nemaš pojma čime hrane piliće? ,nemam pojma ništa od tebi ,možda jedeš neki tajni izvor svojih proteina,otkrij i meni . Gmo je smeće ,ali Hrvati jedu piliće ,stoku i svinje hranjene smećem i potpuno unnatty hranom za njih ,kriminal je u nas toliko velik ,tolika je korupcija ,da od svih farmi u Hrvatskoj ,nema nikakve šanse da išta to valja za zdravlje ,jeftino jest ,danas meso jedu i siromasi i bogati svaki obrok ,to je bio i jedan od ciljeva ,dati ljudima mesa dovoljno .Ali dok god ima drugih oblika proteina ,ne vidim razloga za to staviti u tijelo .

              Pusti teorije zavjere dok god mi sami sebe ne popravimo ,đaba nam je kriviti druge za naše vlastite probleme.
              Last edited by Nainus; 17-11-14, 17:37.

              Comment


              • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                Osobno jedem više ribe nego ostalog mesa, srdela, papalina, oslić itd...za 15-ak kuna kila čistog mesa, a ne moraš ni suplementirati omega3.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                  Citao sam temu i da sad pitam,jedem cjelovite zobene od naturaplana coop,ujutro ih rokam sa jogurtom i šakom grožđica,i nemam problema jesti ih tako sirove u jogurtu.poceo sam ih jesti tek prije tjedan ,2.ono sta me muči ,nakon sta ih pojedem ubise me vjetrovi cijeli dan.pročitao sam ovdje da je to kao alergijska reakcija,i da treba prestati.zna li itko ista o tome?tnx

                  Comment


                  • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                    potopi u vodu navece a ujutro jedi i nece biti tih problema

                    Comment


                    • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                      A jbg,onda ih ne mogu jesti s jogurtom?!

                      Sent from my HTC One S using Tapatalk

                      Comment


                      • Re: Zobene

                        Originally posted by Premium.Better View Post
                        GMO hrana je otrov. Vecina uopce ne vodi racuna o tome sto jede. Samo za primjer, prosle godine sam kupio neke zobene u Kauflanda za 5kn/500g, potrosio pola i ostatak ostavio sa strane da bi nakon 3 mjeseca primjetio *****u paucinu kako se pocela nakupljati unutar pakiranja.
                        momak, ne znam jesi li cuo za moljce. svaku hranu, barem sto se tice brasna/secera/rize/zobenih,... ako ne zatvoris hermeticki uci ce moljac ili neka druga zivotinja koja ce se njome hraniti i zivjeti u njoj. to nema veze sa GMO.

                        nego, ja imam pitanje, mozda je vec odgovoreno: koja je razlika izmedju zobenih od 4,5kn/500g i 12kn/500g, a ove skuplje nemaju natpis "eko"?
                        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                        Comment


                        • Re: Zobene

                          Originally posted by Coffey View Post
                          momak, ne znam jesi li cuo za moljce. svaku hranu, barem sto se tice brasna/secera/rize/zobenih,... ako ne zatvoris hermeticki uci ce moljac ili neka druga zivotinja koja ce se njome hraniti i zivjeti u njoj. to nema veze sa GMO.

                          nego, ja imam pitanje, mozda je vec odgovoreno: koja je razlika izmedju zobenih od 4,5kn/500g i 12kn/500g, a ove skuplje nemaju natpis "eko"?
                          Sve drzim u staklenkama i vrecicama sa zip zatvaracem.
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment


                          • Re: Zobene

                            Originally posted by Coffey View Post
                            nego, ja imam pitanje, mozda je vec odgovoreno: koja je razlika izmedju zobenih od 4,5kn/500g i 12kn/500g, a ove skuplje nemaju natpis "eko"?
                            Razlika je u cijeni

                            Nema apsolunto nikakve razlike.
                            Originally posted by madmax22
                            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                            Originally posted by jocker77
                            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                            Originally posted by Hajduk
                            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                            Comment


                            • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                              Evo imao sam "problema" da pronadem zobene uopce prosao 10 prodavaonica, cudno sto svaka ima sra*ja ona od conrflakes puna secera i gluposti al nigdje nema najobicnije zobene pa lol
                              I ajd nasao sam u jednoj, uzeo sam ove



                              Cijena 1,30KM (5k ,malo vise) 250gr

                              Sastav na 100gr:

                              380 KCAL
                              7 Masti
                              65,66 Uh
                              12,69 P

                              Jel mogu naci jeftinije il je ok cijena/omjer kod ovih (nezm inace kako se krece cijena)?

                              I ajd juce uzeo, kontam nije problem neki pripremit i nije gadno tako xD... Kad tamo ,jesam se sigurno mucio 30min da pojedem 150gr. lel.

                              Pomjesao s 250ml mlijeka i to je to... Sad citao ovi topic da pokupim neki savjet sta da dodam da bude malo bolje "podnosljivo" (probat cu cimeta malo il voce neko)

                              Comment


                              • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                                Originally posted by Ctx View Post
                                Evo imao sam "problema" da pronadem zobene uopce prosao 10 prodavaonica, cudno sto svaka ima sra*ja ona od conrflakes puna secera i gluposti al nigdje nema najobicnije zobene pa lol
                                I ajd nasao sam u jednoj, uzeo sam ove



                                Cijena 1,30KM (5k ,malo vise) 250gr

                                Sastav na 100gr:

                                380 KCAL
                                7 Masti
                                65,66 Uh
                                12,69 P

                                Jel mogu naci jeftinije il je ok cijena/omjer kod ovih (nezm inace kako se krece cijena)?

                                I ajd juce uzeo, kontam nije problem neki pripremit i nije gadno tako xD... Kad tamo ,jesam se sigurno mucio 30min da pojedem 150gr. lel.

                                Pomjesao s 250ml mlijeka i to je to... Sad citao ovi topic da pokupim neki savjet sta da dodam da bude malo bolje "podnosljivo" (probat cu cimeta malo il voce neko)
                                Najbolje ti je da pomjesas vodu i zobene i stavis u mikrovalnu 2minute dodas whey i cudo od jela

                                Comment

                                Working...
                                X