Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koštica
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Zdenkin posni u rinfuzi: 500g-9kn, Plodine
    Cini mi se kao najjeftiniji na trzistu.

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    I samo da dodam, kad su u pitanju industrijski sirevi, posni sir = sveži sir!
    Najčešće....

    Leave a comment:


  • dominik11
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Ctx View Post
    Umm,ok kuzim

    Neznam koliko tocno ima u tom siru , ovamo na portalu vidim kao pise:

    Svježi bijeli sir
    118 KCAL 4g UH , 7,5g M , 8.5g P

    E sad, cudno mi je sto sam gledao po trgovinama nema uopce posnog sira, tj. nasao sam jedan put pre 2-3 tjedna, i bio oko 10kn (mozda i jace) 250grama, a ovamo mogu uzet svejzi sir domaci za neki 20kn 1kg (ako se ne varam) nebitno...

    A posto vidim na forum svak roka posni,mora da je dobro, jel postoji neka alternativa da ubacim?
    gdje zivis da nema posnog sira???? pa u svakoj vec trgovini ih bude,ako nista drugo onda dukatov(makar je skup)
    pa kao sto dača kaze da kopiraju,ali sve je to sa razlogom jer svatko zeli najbolje od hrane...sada je pitanje naravno koliko se pridrzavaju sto se ostatka dana i namirnica tice.....alternativa ti je....naravno ako se vecere tice i ako zelis unest casein tj sporo razgradive proteine...ocito... casein+neko recimo orasato voce tipa bademi i tako.....ako zelis izbjegavat UH navecer imas proteine iz drugih izvora...meso,pileca/pureca prsa (kao salama),bjelanjci...

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Ctx View Post
    .....

    A posto vidim na forum svak roka posni,mora da je dobro, jel postoji neka alternativa da ubacim?
    Zato što gledaju šta rade profesionalci i takmičari, pa onda kopiraju, jer je toko najbolje...

    Pri tome zaboravljaju da se ovde radi o ljudima koji su 12 meseci godišnje na steroidima i takmiče se cele sezone....

    Ti si amater i ne moraš se ponašati kao suvi profesionalac.... Bitno ti je da držiš dijetu, smanjiš unosa kalorija, pogotovao iz džanka i alkohola, da vredno vežbaš i imaćeš rezultate..

    Leave a comment:


  • Ctx
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Dača View Post
    Vidi, možeš...

    Ali, obrati pažnju na ukupne kalorije... Ti imaš 96 kila, na 186 visine... Cenim da nisi neki nagruvani bilder, nego da si buckast... Znači moraš biti na konstantnoj dijeti... Ako uneseš malo više kalorija nego što bi smeo, pojačaj kardio trening i to je to...
    Umm,ok kuzim

    Neznam koliko tocno ima u tom siru , ovamo na portalu vidim kao pise:

    Svježi bijeli sir
    118 KCAL 4g UH , 7,5g M , 8.5g P

    E sad, cudno mi je sto sam gledao po trgovinama nema uopce posnog sira, tj. nasao sam jedan put pre 2-3 tjedna, i bio oko 10kn (mozda i jace) 250grama, a ovamo mogu uzet svejzi sir domaci za neki 20kn 1kg (ako se ne varam) nebitno...

    A posto vidim na forum svak roka posni,mora da je dobro, jel postoji neka alternativa da ubacim?

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Ctx View Post
    Koliko je pametno zamjenjt posni sir, s domacim svjezim sirom ?
    Vidi, možeš...

    Ali, obrati pažnju na ukupne kalorije... Ti imaš 96 kila, na 186 visine... Cenim da nisi neki nagruvani bilder, nego da si buckast... Znači moraš biti na konstantnoj dijeti... Ako uneseš malo više kalorija nego što bi smeo, pojačaj kardio trening i to je to...

    Leave a comment:


  • dominik11
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Ctx View Post
    Koliko je pametno zamjenjt posni sir, s domacim svjezim sirom ?
    onoliko koliko vise masti zelis unest,,,,,,

    Leave a comment:


  • Ctx
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Koliko je pametno zamjenjt posni sir, s domacim svjezim sirom ?

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Kolko treba secera u pwm..huh
    Prvo morate znat kolko kcal unosite i kolko uh...kolko uh zelite pojest a koliko popit putem vode+dekstroze...
    Ja sam uvijek za to da pojedem nesto radje...

    Leave a comment:


  • Ctx
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Ja zbavio proteine pre dan dva, imao sam glukozu(traubenzucker) tu vec neko vrijeme,al nemgou nac koliko treba da koristim, ubacio sam neki 30gr danas s shejkom posl treninga

    Leave a comment:


  • Krešimir
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Nije nužna glukoza, po meni je banana bolji izbor, nareži u šejk i izmiksaj.

    Leave a comment:


  • Vucko
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    To je za kolace koliko ja znam
    Mora da bude glukoza poslje treninga !

    Leave a comment:


  • bugi
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Pa jel to isto za poslije treninga?

    Leave a comment:


  • Dinč
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by bugi View Post
    Kupio sam ovo smeće u plodina, zanima me jel to isto kao onaj trabenzucker iz dm-a ili nije? Ovo je puno slađe i krupna su zrna. Košta čak 32 kn pola kile.

    http://www.schneekoppe.com/chameleon...34c640bc09.jpg
    Ovo je fruktoza a iz dm-a ti je glukoza

    Leave a comment:


  • bugi
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Kupio sam ovo smeće u plodina, zanima me jel to isto kao onaj trabenzucker iz dm-a ili nije? Ovo je puno slađe i krupna su zrna. Košta čak 32 kn pola kile.

    http://www.schneekoppe.com/chameleon...34c640bc09.jpg

    Leave a comment:

Working...
X