Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    maximus 1950 ovako izgleda :
    dva obroka dnevno
    ujutro prvi obrok : 2000 kalorija iz nemasnog crnog kruha ,voćni shake sa šećerom ,tu pojedem 60 grama proteina + dodam 30 grama iz sojinog ili whey proteina ;(mijenjam svaki dan)
    drugi obrok 5 sati nakon završetka tog obroka :
    1500 kalorija iz kruha,graha,povrća ,tjestenine crne, + whey ili soja 30 -50 grama kako kad

    tipicni dan znaci 100 grama proteina iz žitarica mahunarki + 60 grama proteina u prahu
    ribu kad nadjem neku nemasnu ubacim ,ali posto mi je ukus kuhane ribe neukusan ,draze mi PRAH proteina jer nema masti ,sto manje je jedem ,nema ukus,a stavim šećer u prah proteina pa je super i daje masu
    jedem sve sto je ukusno ,znaci u obroku mora biti puno kalorija i 10 -20 posto proteina ,cistih nemasnih
    Last edited by Carl Wind; 16-04-14, 15:48.

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Maximus, ako si ti ovo na profilnoj onda mi ne izgledaš kao netko tko treba ikakvi savjet

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by Krešimir View Post
        Maximus, ako si ti ovo na profilnoj onda mi ne izgledaš kao netko tko treba ikakvi savjet
        Uvik mozes naucit nesto novo.

        Originally posted by Carl Wind View Post
        maximus 1950 ovako izgleda :
        dva obroka dnevno
        ujutro prvi obrok : 2000 kalorija iz nemasnog crnog kruha ,voćni shake sa šećerom ,tu pojedem 60 grama proteina + dodam 30 grama iz sojinog ili whey proteina ;(mijenjam svaki dan)
        drugi obrok 5 sati nakon završetka tog obroka :
        1500 kalorija iz kruha,graha,povrća ,tjestenine crne, + whey ili soja 30 -50 grama kako kad

        tipicni dan znaci 100 grama proteina iz žitarica mahunarki + 60 grama proteina u prahu
        ribu kad nadjem neku nemasnu ubacim ,ali posto mi je ukus kuhane ribe neukusan ,draze mi PRAH proteina jer nema masti ,sto manje je jedem ,nema ukus,a stavim šećer u prah proteina pa je super i daje masu
        jedem sve sto je ukusno ,znaci u obroku mora biti puno kalorija i 10 -20 posto proteina ,cistih nemasnih
        Hvala!

        Inace jedem 3 obroka dnevno, mislis da bi moga imat bolje rezultate ako spustim na 2?
        Di kupis taj nemasni crni kruh? Obican crni kruh na 100g ima sigurno 1.5-2.5g masti, a ti ga pojedes koliko 400-500g, to bi znacilo da bi sa ovim crnim kruhom koji ja jedem, unia preko 10g, nemasni crni kruh bi mi dobro dosa...

        Koji protein pijes?Ja imam impact whey od myproteina i on ima 2g masti na 30g, nebi smia njega puno pit jer cu previse masti unit a i nisan siguran kako ce mi jetra reagirat...

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          bas postaje zanimljivo

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by Bronko View Post
            ti ne kuzis da mi ovo zanimljivo, svaki post mi izmami osmjeh na lice...tebi ne ?
            Ne, od takvih mi je muka.

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Maximus
              na sve kruhove i svu hranu iz trgovine pakovanu ,se dodava ulje i stetni dodaci koji joj pojacavaju ukus ,ja doma pravim moju hranu ,dobro kuham po profesiji sam hotelijersko turisticki komercijalist...
              gornji limit za masti je 15 posto ,najbolje je 10 ,ali 15 posto je ok isto ,tu spada posni sir,kojega ne jedem jer ne podnosim laktozu i mlijeko uopce bilo koje vrste ,on ima 12 posto masti (podaci sa Cronometera ) ,dok pileca prsa imaju 20 posto ,a cijelo pile 50 posto masti ,50 proteina)

              dok protein u prahu ima skoro nista masti pa ih kupujem redovito

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                (molim vas molim vas ko boga neka uspije ovo, da imamo temu dostojnu misc-a )



                dakle, mene zanima ovo:

                Originally posted by Carl Wind View Post
                jedem sve sto je ukusno ,znaci u obroku mora biti puno kalorija i 10 -20 posto proteina ,cistih nemasnih
                ja jedem mnogo više proteina na dan? da smanjim, povećam UH, ili šta..?
                ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by Megara View Post
                  (molim vas molim vas ko boga neka uspije ovo, da imamo temu dostojnu misc-a )



                  dakle, mene zanima ovo:



                  ja jedem mnogo više proteina na dan? da smanjim, povećam UH, ili šta..?
                  0-10 posto proteina se zove u znanosti low protein diet
                  10 -20 medium
                  20 + -high

                  izracunaj koliko posto jedes proteina,koliko uh iz kalorija pa cu ti reci ,
                  meni je cilj masa ,snaga ,brzina ,izdrljivost ,da mi je cilj izgled samo ,jeo bi samo proteine i povrce radi vitamna i bio suh ko papar ,ugljikohidrati kupe 3 grama vode na gram ugljika

                  svakako povecaj ugljikohidrate pa javi kakvi su rezultati ,ja jedem 600 -1000 grama ugljikohidrata dnevno ,120 -160 grama proteina i do 50 grama masti dnevno max ...
                  ali povecaj kvalitetne ugljikohidrate ,a ne šećer i rafinirani škrob .

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by Carl Wind View Post
                    0-10 posto proteina se zove u znanosti low protein diet
                    10 -20 medium
                    20 + -high

                    izracunaj koliko posto jedes proteina,koliko uh iz kalorija pa cu ti reci ,
                    meni je cilj masa ,snaga ,brzina ,izdrljivost ,da mi je cilj izgled samo ,jeo bi samo proteine i povrce radi vitamna i bio suh ko papar ,ugljikohidrati kupe 3 grama vode na gram ugljika

                    svakako povecaj ugljikohidrate pa javi kakvi su rezultati ,ja jedem 600 -1000 grama ugljikohidrata dnevno ,120 -160 grama proteina i do 50 grama masti dnevno max ...
                    ali povecaj kvalitetne ugljikohidrate ,a ne šećer i rafinirani škrob .
                    sad sam još više zbunjena!!!

                    šta su kvalitetni ugljikohidrati, krompir, riža, povrće? smijem li voće? ne jedem puno, tipa narandžu-dvije dnevno.
                    smijem li Plazma keks, ima 1gr masti u jednom keksiću, i 8gr UH, ali i proteina iz soje, iz meda...
                    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by Carl Wind View Post
                      znanstvenici su pokusali imitirati nastanak fotosinteze i rekli su da je nemoguce ,da bi im trebao laboratorij veličine Europe
                      LPEfWKP.jpg
                      Nemoj nikad više koristit riječ "znanost" ili "znanstvenici su..."
                      U ovoj rečenici si napisao toliko gluposti da sam proplakao od tuge.
                      Ovo je samo komentar na tvoje nepoznavanje što znanost jeste, nisam čitao dalje što si pisao.

                      Ali ono: stvarno nemoj. Znanost ne zaslužuje da je oskvrnjuju idioti koji su sposobni složiti rečenicu poput tvoje.
                      Znam da je ovo BB forum, ali ovo je elementarna glupost i zaslužuje ispravak.

                      Toliko sam uznemiren da me hvata želja da se obžderem UH da umirim dušu. Idem u teretanu isplakat ovo.

                      E, ali stvarno nemoj.
                      NEMOJ VIŠE NIKAD UPOTRIJEBIT RIJEČ ZNANOST! NIKAD! NI AKO KOJIM SLUČAJEŠ DIPLOMIRAŠ NEŠTO. NEMOJ.
                      The first principle is that you must not fool yourself — and you are the easiest person to fool.

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by Megara View Post
                        sad sam još više zbunjena!!!

                        šta su kvalitetni ugljikohidrati, krompir, riža, povrće? smijem li voće? ne jedem puno, tipa narandžu-dvije dnevno.
                        smijem li Plazma keks, ima 1gr masti u jednom keksiću, i 8gr UH, ali i proteina iz soje, iz meda...

                        npr nemoj čips ,mozes kuhani i peceni krumpir bez ulja
                        npr nemoj bijeli kruh ,nego crnu tjesteninu
                        nikakvi keksi jer oni su kao da jedes šećer ako ne i gori ..
                        tipovi dobrih uh su integralne zitarice ,voće
                        umjesto plazme pojedi integralnu tjesteninu
                        voće slobodno jedi radi vlakana jer vlakna svatko mora povecati prema svim strucnjacima

                        plazma i takve vrste hrane nemaju nista sto pomaze imunitetu ,a ako ti imunitet slabo radi ,svako malo ces morati radi prehlade i gripe preskakati treninge
                        ja nisam bio bolestan godinama i zato mogu non stop trenirati

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by Carl Wind View Post
                          plazma i takve vrste hrane nemaju nista sto pomaze imunitetu ,a ako ti imunitet slabo radi ,svako malo ces morati radi prehlade i gripe preskakati treninge
                          ja nisam bio bolestan godinama i zato mogu non stop trenirati
                          okej, hvala, mislim ajde prehrana mi je i posložena...mislim sve ću nekako, ali teško mi se odreći plazme, he he tipično žensko a na plazmi piše da ima proteina iz meda i još mnogo drugih vitamina, pa sam mislila da je zdrava...

                          u svakom slučaju, hvala !
                          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Megi gtfo! Nadji sebi svog savjetnika! Sad meni vise nece odgovarat jer je uvik prioritet curi odgovorit.

                            Kako se glukoza uklapa u tu filozofiju bez secera? Ako je ne smin pit posli treninga, koji ugljikohidrat da pojedem s proteinima, i sta mislis uopce o pwm?

                            Malo mi je nezgodno sam svoj kruh radit, znaci nema nekog kruha koji bi se moga kupit a da je kvatitetan...

                            Vidin da si benš spominja, dobra tezina, meni vec dosta dugo stagnira, treniras puno krace od mene a vec si me sustiga, imas li kakav savjet oko toga?

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              ma ljudi samo špek,jaja,kobasice,mast i peanut butter FTW! GAINZZZZ
                              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                              http://instagram.com/dinc_94
                              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                              myprotein code: MP24017174

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by Dinč View Post
                                ma ljudi samo špek,jaja,kobasice,mast i peanut butter FTW! GAINZZZZ
                                gledao sam svojim ocima Amerikanca koji je jeo samo jednom dnevno takvu hranui nista vise ,Mcdonalds samo i pio 2 litre cole uz to sve ,posto je jeo samo jednom dnevno ,nije imao grama sala ,crnac ,ne kazem da je dobro jesti masno ,ali ako radis intermiting fasting sve valja
                                Last edited by Carl Wind; 16-04-14, 17:38.

                                Comment

                                Working...
                                X