Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Maximus1950 View Post
    Megi gtfo! Nadji sebi svog savjetnika! Sad meni vise nece odgovarat jer je uvik prioritet curi odgovorit.

    Kako se glukoza uklapa u tu filozofiju bez secera? Ako je ne smin pit posli treninga, koji ugljikohidrat da pojedem s proteinima, i sta mislis uopce o pwm?

    Malo mi je nezgodno sam svoj kruh radit, znaci nema nekog kruha koji bi se moga kupit a da je kvatitetan...

    Vidin da si benš spominja, dobra tezina, meni vec dosta dugo stagnira, treniras puno krace od mene a vec si me sustiga, imas li kakav savjet oko toga?
    tjestenina integralna je ok jer se lako kuha samo 10 ak min ..
    benš mi je dobar je ugljikohidrati daju gorivo za dizanje utega ,nisam strucnjak za benš ,samo dodjem dignem ,ja sam vise u kardiu jak ,mogu igrati nogomet 90 minuta sa ljudima od 65 kg ,a imam 96,97 kg mase

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by Megara View Post
      okej, hvala, mislim ajde prehrana mi je i posložena...mislim sve ću nekako, ali teško mi se odreći plazme, he he tipično žensko a na plazmi piše da ima proteina iz meda i još mnogo drugih vitamina, pa sam mislila da je zdrava...

      u svakom slučaju, hvala !

      nista i drugi put ,pokuse radi pa vidi sto ti najvise odgovara ,samo nemoj mješati ugljikohidrate i masti ,jer to je katastrofa

      plazma moze proci ako bas moras

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Reci nam koji su to "masni proteini" ?
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          A da ljudi mogu toliko lupetat, stvarno nisam mislio....
          "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
          --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by Premium.Better View Post
            Reci nam koji su to "masni proteini" ?
            americki treneri poznati govore o' lean protein 'pojmu svaki cas ,pa sam pokupio od njih izraz nemasni proteini ,a suprotnost od nemasnih su masni proteini ..

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by grmi View Post
              Eat.Lift.Misc.Sleep.Repeat.
              kakav si ti miscer, eeee...!
              daj pusti nas !

              @premium.better masni proteini su npr svinjetina, losos...
              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by Carl Wind View Post
                americki treneri poznati govore o' lean protein 'pojmu svaki cas ,pa sam pokupio od njih izraz nemasni proteini ,a suprotnost od nemasnih su masni proteini ..
                Boli me tuki za americke trenere. Nemoj se izmotavat. Postavio sam ti pitanje "koji su to masni proteini?"
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by Megara View Post
                  kakav si ti miscer, eeee...!
                  daj pusti nas !

                  @premium.better masni proteini su npr svinjetina, losos...
                  most meats are higher in fat than protein _statistics

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by Premium.Better View Post
                    Boli me tuki za americke trenere. Nemoj se izmotavat. Postavio sam ti pitanje "koji su to masni proteini?"
                    Evo da čovjeka obranim..pa očito je mislio na meso koje (uz proteine) ima i puno masti, znaš ono, nije "lean protein" pa je valjda to on sam preveo na "fat protein" iliti "masni proteini" (ali to si i sam skužio, vjerujem)

                    Inače, baš sam mislila da je novi forumaš napredan, kad je spominjao da su svi pod utjecajem marketinga, bla bla, a kad ono..vjerojatno trollololoolo...

                    A ja baš razmišljam zadnjih dana kako da se što više prebacim na masti, a smanjim UH jer otkad imam više aktivnosti (čitaj: radi se), kad ih se najedem (bilo malo, bilo puno i kojih god) počne mi se užasno spavati..ima li tko kakvu pametnu ideju što napraviti? Osim ići odspavati
                    Simplify.

                    There are no shortcuts to any place worth going.

                    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                    HARDER.


                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      ma nije taj carl wind glup nego mu je jako dosadno pa je došao na ideju da napravi profil na forumu preko kojeg će pisati raznorazne gluposti kako bi isprovocirao ostale forumaše..i kako vidim,plan mu uspijeva zaključak:glupi su svi koji nisu skužili da je troll i dali se isprovocirati

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        gavranka imas vec u tijelu kao zena najmanje 18 -25 posto masti ,zasto da unosis nove masti?
                        svaka stanica u tijelu preferira glukozu kao gorivo ,pogotovo mozak koji daje motivaciju i proizvodi hormon dopamin koji daje fokus i budnost.

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          kako stojis sa tempiranjem ugljikohidrata za optimalan rast misica i skidanje sala ?

                          forsiras li mnogo oko treninga ili pak volis prziti vise salo u tom periodu pa treninge odradis na low glikogen levelima

                          sta bi izabrao prije, jutarnji frontloading ili vecernji backloading ( veliki athlete/bilder ben pakulski prica o otme ovdje http://www.youtube.com/watch?v=vq5CX14_Uxc )

                          koji ti je odnos prostih i slozenih Ugljikovodika ? da li imas problema sa inflammation ikad i ako da sta radis da to zaustavis ?

                          da li primjetis kako insulin radi u tvoju korist (citaj, ''sve se prima u misice'' sto bi bio nenaucni izraz jel) sa tako povecanim unosom UH

                          da li rotiras izvore UH i koliko ustvari uopce unosis vlakana dnevno, ili ne treba o tome puno razmisljati ? sta je najbitnije kod sklapanja plana prehrane?


                          malo je obsirno ali forum je i tu smo da pisemo nadam se
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by Carl Wind View Post
                            gavranka imas vec u tijelu kao zena najmanje 18 -25 posto masti ,zasto da unosis nove masti?
                            svaka stanica u tijelu preferira glukozu kao gorivo ,pogotovo mozak koji daje motivaciju i proizvodi hormon dopamin koji daje fokus i budnost.
                            Kako mene onda uspavaju UH, a ne "daju fokus i budnost"?
                            Simplify.

                            There are no shortcuts to any place worth going.

                            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                            HARDER.


                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by TripleZ View Post
                              kako stojis sa tempiranjem ugljikohidrata za optimalan rast misica i skidanje sala ?

                              forsiras li mnogo oko treninga ili pak volis prziti vise salo u tom periodu pa treninge odradis na low glikogen levelima

                              sta bi izabrao prije, jutarnji frontloading ili vecernji backloading ( veliki athlete/bilder ben pakulski prica o otme ovdje http://www.youtube.com/watch?v=vq5CX14_Uxc )

                              koji ti je odnos prostih i slozenih Ugljikovodika ? da li imas problema sa inflammation ikad i ako da sta radis da to zaustavis ?

                              da li primjetis kako insulin radi u tvoju korist (citaj, ''sve se prima u misice'' sto bi bio nenaucni izraz jel) sa tako povecanim unosom UH

                              da li rotiras izvore UH i koliko ustvari uopce unosis vlakana dnevno, ili ne treba o tome puno razmisljati ? sta je najbitnije kod sklapanja plana prehrane?


                              malo je obsirno ali forum je i tu smo da pisemo nadam se


                              ugljikohidrati i salo? poznato je da 1 kg viška šećera dnevno ide u glikogen i kupi 3 litre vode ,tako ljudi koji maratonci pojedu 1 kg viška ugljika dobiju 4 kg mase prje utrka..

                              trening radim 60 min hodanje svaki dan ,30 min jak tempo bicikla 3 puta tjedno ,4 puta teretana 90 minuta + kickboxing 3 puta tjedno
                              glikogen mi je uvijek visok ,ja sam neumoran

                              jutarnji

                              80 posto škrob 20 posto šećeri prosti

                              inzulin ne dizu previse šećeri bilo kakvi ,šećer u krvi mi je izuzetno dobar ,bolji nego kad sam jeo manje ugljikohidrata ,inzulin mi nema sto spremiti u masti ,jer ih ne jedem

                              100 grama vlakana dnevno ,imam 6 puta obilniji feces od drugih !vise fecesa nego obroka
                              Last edited by Carl Wind; 16-04-14, 19:07.

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by gavranka View Post
                                Kako mene onda uspavaju UH, a ne "daju fokus i budnost"?
                                ako jedes rafinirane uh to je jedan od osnovnih uzroka manjka dopamina ,koliko spavas dnevno ,poznato je da po noci u dubokom snu se pune moždani hormoni i nervna snaga za dizanje tezina ..9 sati DUBOKOG sna je jako jako jako bitno .

                                Comment

                                Working...
                                X