Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    ma ti si kralj

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Onda je bio dorucak ok? nije bilo previse proteina u njemu? Je li mi to puno masti?
      I sto da radim s hormonima.... sad sam bas isao gledat...jednom prije kad sam vadio nalaze, glukoza mi je bila malo niska...jel mi zato mozda misici slabo rastu? ...
      I hvala ti puno na prijateljskoj pomoci, vidi se da si velik covjek... postao si mi novi domaci uzor!!
      MYPROTEIN

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        svinjetinu zamjeni ribom ili nečim drugim

        https://www.youtube.com/watch?v=UK1SZ9ZOl3g

        dorucak je vrlo bitan ,izaberi najboljee,a navika ce izabrano uciniti prijatnim i lakim .

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by Corry View Post
          I jel se to moze ikako vadit a da nije onako s iglom... bude mi lose svaki put..ponekad se i onesvjestim....zadnji put sam pao preko ograde u nekakvo grmlje covjeku u dvoriste, kad sam dosao sebi (nakon min-dva) bio sam cijeli popisan od pasa...ajme kako mi je bilo neugodno tako ici na posao....
          Haha koji kralj , bas si me nasmijao

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Ajme bas ti puuuno hvala..... samo mi molim te odgovori jos ovo, sto da radim s hormonalnim nalazima i tom vrazijom glukozom sto mi je nisko...kako da je podignem...na samoj dojnjoj granici mi je-ponekad i ispod...ja bi htio da mi bude iznad prosjeka kao kod tebe! Molim te pomozi mi......... mislim da zasto jako sporo dobijam na misicima i nemam snage nikako..... cak mi i zena vise ne prilazi kao nekad... a mislim da je sve zbog niske vrazije glukoze, da ti hebem hormone i tko ih smisli!
            MYPROTEIN

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              jest vas lik radi ahahahahaha respect
              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                evo i ja citam i pitam se kakve i ja sve trenere slusam :P, zato mi triba ovoliko da smrsam kad nebi jela otislo bi to brat bratu za dva tijedna... i mirna
                Nije sramota past vec ostat lezat!

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  jeste me nasmijali u ovo skoro depresivno kišno jutro ,sad cu na trening sretan i svjež ,budite tu svaki kišni dan hahahaaha

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Vidin da su bile spominjane neke prehrane profi sportasa... Sta mislis o Djokovicevoj prehrani i knjizi koju je izda o tome?

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      djokovic je na atefaminima, to je cista droga, nije ko speed, jos gore-imas halucinacije da te napaljene gorile gonjaju i onda trcis ko ludak!
                      Stari on sam pobjedi svu 11-oricu kad uzme te atefamine-kakvi ronaldo i messi, sve ti on to predribla- trebo bi ga zvati u da dode u Hajduka
                      On ako je izda knjigu, to je onda biblija za svakog sportasa!
                      Ja i carl smo ih sve skuzili
                      MYPROTEIN

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by Corry View Post
                        J
                        I jel se to moze ikako vadit a da nije onako s iglom... bude mi lose svaki put..ponekad se i onesvjestim....zadnji put sam pao preko ograde u nekakvo grmlje covjeku u dvoriste, kad sam dosao sebi (nakon min-dva) bio sam cijeli popisan od pasa...ajme kako mi je bilo neugodno tako ici na posao....
                        kad se vec priznaje...meni se slicno dogodilo . Na srecu probudim se nakon 15 minuta i sve ok. Dodem kuci i odem na wc kad nadem neciji kondom meni u dupetu. ajme blama i neugode. Dan danas me boli kad idem na nuzdu

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Bolje i to nago da si podrigivao na spermu
                          MYPROTEIN

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Trajla be trajla be,refko i combe bacaju bombe Trajla be trajla be

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Đoković je genetski nadaren ,opce je poznato da 50 posto Balkana je antropoloski superiorne rase za bavljenje muskim sportovima koji zahtjevaju snagu i brzinu i energiju .To je dinarska i atlantska rasa,antropolozi i geneticari su ustanovili da imaju višak muškog spolnog hormona testosterona ,a atlantidi i hormona rasta .Primjeri atlantske rase su Blanka Vlašić ,Dino Rađa ,a dinarske Đoković i Ivanišević .Neznam nisam citao knjigu Noleta ,ali smatram mu prehranu dobrom,ima izvor goriva ,nije na low carbu ,jede med i neke ugljikohidrate i elektrolite .
                              Ali manje je poznato ovo : prava snaga Noleta dolazi iz magije :https://www.youtube.com/watch?v=1TM6-_nCJAk
                              Last edited by Carl Wind; 17-04-14, 11:58.

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by Carl Wind View Post
                                prava snaga Noleta dolazi iz magije
                                Moja životna snaga i energija dolazi iz ovog videa:

                                http://www.sexyandfunny.com/watch_vi...ess_81229.html

                                daj mi malo pojasni, s obzirom da smo mi sisavci, kakvu ulogu za nas imaju sise?
                                Last edited by kelly; 17-04-14, 14:50.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X