Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skidanje masnih naslaga uz L-carnitine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: L-carnitine

    Originally posted by Carl Wind View Post
    explorer hehe ,moje metode su renesansni izgled ,ljepota hormona i oblih misica ,a ne definicija da propadnu kosti i zubi i sve ,renesansna ljepota znaci ,savjetujem ljude da uzivaju u hrani ,a da izgledaju kao ja ,ja inace podrzavam samo dvije 'krajnosti ' ,jedna je ketoza totalna ,koju ja jos naziva kemoterapijsko hranjenje ,jer gubis apetit i razbolis se od ketoze ,a druga 'krajnost' je jesti puno uh i p ,a 'nista' m ...obje djeluju metode ,samo sto meni vise odgovaraju ugljikohidrati jer proizvode mnogo serotonina i osjecaj je kao da si zdravo nadrogiran .
    Ja više volim barokni izgled, kad su žene u pitanju...

    Bolje da ljulja, nego da žulja...

    Ženče nije ženče, dok nije lubenče....

    Ženu dupe krasi, a tortu orasi...


    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • #92
      Re: Skidanje masnih naslaga uz L-carnitine

      Slazem se i ja volim vidjet da malo ima , ali je jako tanka linija izmedju toga malo i malo vise. Znam more onih koje su bile vrh a sa samo kojom kg presle u tezu kategoriju i izgledale masno.

      Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
      "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

      Comment


      • #93
        Re: L-carnitine

        Originally posted by Dača View Post
        Ja više volim barokni izgled, kad su žene u pitanju...

        Bolje da ljulja, nego da žulja...

        Ženče nije ženče, dok nije lubenče....

        Ženu dupe krasi, a tortu orasi...


        Zaboravio si sise.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #94
          Re: L-carnitine

          u pocetku sam citao odgovore i vidim da nisi dobio nista konkretno za l carnitine,ja ga koristim i uz pravilniju prehranu nego inace i naravno trening u teretani (nekad bacim i kardio trening),mogu rec da mi je pomogao,ne daje bas neku snagu kao sto se prica ali pomaze u topljenju sala...samo ako ces uzimat pazi da uzmes tekuci,a ne onaj u tabletama...

          Comment

          Working...
          X