Announcement

Collapse
No announcement yet.

BB u pubertetu - utječe li na rast

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

    Originally posted by Legija
    Originally posted by pro_beginer
    kako se kaze, nemozemo u visinu ali zato mozemo u sirinu
    svaki homosapiens moze u sirinu.....
    bravo ti

    Comment


    • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

      [quote=pro_beginer]
      Originally posted by Legija
      Originally posted by "pro_beginer":151m8yxp
      kako se kaze, nemozemo u visinu ali zato mozemo u sirinu
      svaki homosapiens moze u sirinu.....
      bravo ti [/quote:151m8yxp]
      htio sam reci svaki majmun, al sam onda pokusao ispasti pametan....
      najjace kad me neki dan drug pitao ima li protein da se od njega poraste u visinu.... -.-"

      Comment


      • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

        sta ima veze ako si mlad
        mozes biti hobit za maskare
        Originally posted by servantess
        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

        Comment


        • Vježbanje sa 16 i pol godina

          Ovako znam da ima dosta ovakvih tema koje sam procitao o vjezbanju za (ajmo rec 17 god) 16 i pol god . Al mi je jedna fitness instruktorica rekla da nezna za moje vjezbanje sa 16 i pol jer sam mlad i da bi moglo utjecati na moj rast , ne mislim razvoj nego bas rast u visinu . Zelim da mi malo strucnije odnosno iskusnije osobe kazu ima li istine u tome , da vjezbanje u ovako "ranim" godinama moze utjecati na rast imalo ? Posto ne zelim riskirati rast a imati misice :S .. ugl. kod mene su svi genetski izmedu 180-195 (trenutno visok sam 180 cm i imam najmjeru jos .. ) Hvala.

          Comment


          • Re: Vježbanje sa 16 i pol godina

            ja sam krenu vjezbati sa 16 godina...tj prije godinu dana...tada sam bio visok oko 190cm sada sam 193cm....valjda si shvatio sta hocu reci...

            Comment


            • Re: Vježbanje sa 16 i pol godina

              ja sa 15.. ništa se nie desilo osin šta san izgubia salo..
              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

              Comment


              • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

                Arnold je krenuo u teretanu s 13, a izrastao je do 188 cm.
                "Neuspjeh nije opcija."

                Comment


                • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

                  Velika je zabluda da se bildanjem zaršava rast!!Koliko ces biti visok prvenstveno ovisi o tvojoj genetici,puno ljudi misli da se prestane rast jel vecinom bodybuilderi su ljudi nižeg rasta (činjenica je da vecina njih bilda jel imaju Napoleonov kompleks).Bildanjem u tvojim godinama mozes cak i izrast nesto vise jel oslobađaš hormon rasta.Više ponavljanja,manje kilaže i neces imati problema,izvodi vježbe pravilno i to je to ,samo naprijed

                  Comment


                  • Teretana i Rast

                    Pozz,imam 13 god , visok sam:161 tezak:40kg,hteo bi da pocnem sa tegovima,zanima me da li mi dizanje tegova moze naskoditi u rastu? molim iskren odgovori..hvala unapred...

                    Comment


                    • Re: Teretana i Rast

                      dizenje utega ti ne može naškodit za rast i super je što već sad razmišljaš o tome
                      http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                      Comment


                      • Re: Teretana i Rast

                        Msm,pune mi glavu tim glupostima kako usporava rast,pa reko bolje da proverim..

                        Comment


                        • Re: Teretana i Rast

                          baviti se sportom to je normalna stvar
                          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                          Comment


                          • Re: Teretana i Rast

                            Originally posted by deki97
                            Msm,pune mi glavu tim glupostima kako usporava rast,pa reko bolje da proverim..

                            aj čitaj malo.. uostalon eto ti poviše tvog pitanja prvog, se nalazi pametan komentar..
                            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                            Comment


                            • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

                              Da li se tegovima moze povecati telesna tezina ? Msm imam 40kg , jedem , al se nemogu ugojiti,mozda je do puberteta nzm, bas mrsavo izgledam, pa sam odlucio da se bacim na tegove

                              Comment


                              • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

                                Originally posted by deki97
                                Da li se tegovima moze povecati telesna tezina ? Msm imam 40kg , jedem , al se nemogu ugojiti,mozda je do puberteta nzm, bas mrsavo izgledam, pa sam odlucio da se bacim na tegove
                                moraš jesti da bi se ugojio, a tegovima ćeš to sve poslat tamo kud treba
                                http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                                Comment

                                Working...
                                X