Announcement

Collapse
No announcement yet.

BB u pubertetu - utječe li na rast

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

    ja dao jednom liku whey nije vise mogao hodati zbog njega
    nema veze sto je u kolicima vec 5 godina
    Originally posted by servantess
    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

    Comment


    • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

      Originally posted by Wolfey
      Originally posted by sandra
      jedna moja poznanica je imala (i dan danas ima) gadne probleme radi toga što je počela bildat u ranim godinama, dakle ona je "profesionalno" trenirala od svoje 14-e, imala je trenericu koja joj je svašta utuvila u glavu, mala je s 18 godina završila u bolnici, rekla da će imat probleme s kralježnicom zauvijek...
      btw radi preparata koje je pila za rast mišića otkazali su joj bubrezi/štitnjača (ne sjećam se točno šta je govorila), i danas ima problema s prehranom, ona je čvrsta skroz, a kostisu joj ( kako kažu doktori) kao u starca od 70godina.

      Slažem se sa umjerenim bildanjem, ali znamo dobro da su klinci u pubertetu skloni maštanju i nemaju još izgrađeno "svoje ja" , pa se trening može pretvorit u opsesiju, i preć na pretjerivanje koje sigurno ugrožava normalan tjelesni razvoj
      Ajde ne baljezgaj budalastine.
      a slusaj ovo smrdi na hormone, tijelo se jos nije razvilo izaslo iz puberteta + aas = zakostavanje kostiju i prestanak rasta, i jos ako je konzumirala orale opteretilo bubrege itd. sigurno joj niko strucan nije ovo dava u tim godinama, a i stitnjaca je povezana sa hormonima, valjda se i ona moze ugrozit poremecenom hormonalnom slikom. znan lika koji je uzima prohormone u pubertetu, pa sad ima problema s kostima i hormonalnom slikom

      Comment


      • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

        znam vise likova koji su na prohormonima a nema efekta na hormonalnu sliku
        Originally posted by servantess
        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

        Comment


        • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

          Originally posted by Mario1707
          znam vise likova koji su na prohormonima a nema efekta na hormonalnu sliku
          znan ih i ja, ovaj nije ima srice, valjda je osjetljiv.. a i nije odradi pct, bi je na kurici 2 mjeseca, testisi katastrofa poslije toga. ocito neznanje s materijom

          Comment


          • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

            otkud znaš da su mu testisi katastrofa
            http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

            Comment


            • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

              Originally posted by Joe
              otkud znaš da su mu testisi katastrofa
              covik se pozalia jbg

              Comment


              • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

                gigi je morao vidjeti
                Originally posted by servantess
                Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                Comment


                • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

                  Originally posted by Mario1707
                  gigi je morao vidjeti
                  ne zanimaju mene takve stvari, pravi prijatelj se uvik ispovidi i rece sto ga muci tako da mu vjerujen na rijec i bez gledanja.. uostalom vjerujem da dosta ljudi ode zna iz vlastitog iskustva o cemu se radi

                  Comment


                  • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

                    Ljudi koliko da radim serija i ponavljanja za povecanje misicne mase i koje vezbe su najbolje za odredjene grupe misica i koje dve grupe misica da povezem?

                    Comment


                    • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

                      Čitaj forum
                      "Neuspjeh nije opcija."

                      Comment


                      • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

                        pozz,
                        ovako imam 16 god. visok sam oko 170.7 cm , ne idem u teretanu ali vjezbam kod kuce..
                        I tu se sad malo brinem posto nemam nekog ko ce mi govoriti da li pravilno radim vjezbe, od opreme imam 2 bucice jednu od 5 kg ( sa njom radim veci broj ponavljanja) i jednu od 8kg, zatim bench sipku sa tegovima ( 14 kg zajedno) i wrist-roller...
                        vjezbam 3x sedmicno (ali cisto malo da se dovedem u formu, nisam ja za body-building)
                        radim sjedeci pregib sa bucicama, vježbe sa wrist-rollerom u oba smjera, stojeci pregib sipkom, zglobni pregib dvoručnim utegom, potisak dvoručnim utegom ispred glave, potisak dvoručnim utegom iza glave, predručenje šipkom, sklekove, trbusnjake, propadanje, potisak na ravnoj klupi-bench press i mozda jos jednu vjezbu za biceps...

                        Radim vec oko 1 mjesec, vidim da ima malih promjena..

                        Uglavnom moje pitanje je da li se sa ovim vjezbama moze iskriviti kicma,ne ih da zaustavim rast, a pogotovo da se "smanjim", trudim se da radim tacno kako je objasnjeno (http://www.building-body.com/cjelokupan ... jezbi.html)

                        Comment


                        • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

                          ako radiš pravilno nemože.. pogotovo ne s tom kilažom koju koristiš
                          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                          Comment


                          • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

                            Originally posted by degust
                            pozz,
                            ovako imam 16 god. visok sam oko 170.7 cm , ne idem u teretanu ali vjezbam kod kuce..
                            I tu se sad malo brinem posto nemam nekog ko ce mi govoriti da li pravilno radim vjezbe, od opreme imam 2 bucice jednu od 5 kg ( sa njom radim veci broj ponavljanja) i jednu od 8kg, zatim bench sipku sa tegovima ( 14 kg zajedno) i wrist-roller...
                            vjezbam 3x sedmicno (ali cisto malo da se dovedem u formu, nisam ja za body-building)
                            radim sjedeci pregib sa bucicama, vježbe sa wrist-rollerom u oba smjera, stojeci pregib sipkom, zglobni pregib dvoručnim utegom, potisak dvoručnim utegom ispred glave, potisak dvoručnim utegom iza glave, predručenje šipkom, sklekove, trbusnjake, propadanje, potisak na ravnoj klupi-bench press i mozda jos jednu vjezbu za biceps...

                            Radim vec oko 1 mjesec, vidim da ima malih promjena..

                            Uglavnom moje pitanje je da li se sa ovim vjezbama moze iskriviti kicma,ne ih da zaustavim rast, a pogotovo da se "smanjim", trudim se da radim tacno kako je objasnjeno (http://www.building-body.com/cjelokupan ... jezbi.html)
                            ne
                            samo ti radi bez straha

                            Comment


                            • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

                              Koristenjem velikih tezina u mladoj dobi (14,15,16 godina ) prisiljavamo nase kosti da ojacaju zbog tereta,kosti ce ojacati okostavanjem a kad okostaju epifize kostiju (zavrsi dijelovi kosti) rast prestaje. Tako ima utjecaja dizanje utega na visinu ,ali u tvom slucaju to nije problem jer ne forsiras sa tezinama.
                              Arena

                              Comment


                              • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

                                Originally posted by nikos91
                                Koristenjem velikih tezina u mladoj dobi (14,15,16 godina ) prisiljavamo nase kosti da ojacaju zbog tereta,kosti ce ojacati okostavanjem a kad okostaju epifize kostiju (zavrsi dijelovi kosti) rast prestaje. Tako ima utjecaja dizanje utega na visinu ,ali u tvom slucaju to nije problem jer ne forsiras sa tezinama.
                                Imaš neki link?
                                "Neuspjeh nije opcija."

                                Comment

                                Working...
                                X