Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    @Draven: mozes li mi poslat privatnu poruku kad dobijes nalaze hormona, jako me zanima - imam prijatelja/kolegu sa slicnim problemom pa me bas interesira...btw mislim da bi D-aspartic acid mogao stvarno djelovat. sretno.
    Originally posted by Bilderčić
    Originally posted by Dehydronator
    sve do grama tjedno je natural
    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by Archiv3r View Post
      @Draven: mozes li mi poslat privatnu poruku kad dobijes nalaze hormona, jako me zanima - imam prijatelja/kolegu sa slicnim problemom pa me bas interesira...btw mislim da bi D-aspartic acid mogao stvarno djelovat. sretno.
      Nadam se da ce djelovat vjerujem da ce bit nesto pripremio sam citav arsenal pa vidjet cemo i mene zanima jednim djelom sam i platio nalaz da se uvjerim u to.
      Kako sam cesto ovdje citao da neki suplementi na pojedine ne djeluju a ja se uvjerio u suprotno odlucio sam ovo detaljnije provjerit . Iskreno negdje sam na rubu da odradim TRT imam dovljno godina djete je tu pa sve sto riskiram to je svoje zdravlje ako nesto lose odradim ali sumnjam da bih odradio lose jer se ne bih lako upustio u to.
      Svakako ovo mi je draza opcija i nadam se da ce uspjet ako uspije radije bih gurao prirodni testac par puta godisnje na visoke razine neg probavao neprirodno to unjeti ali tko zna...
      Svakako rezultate cu objavit tu kao ,slike i ostalo. Intezivno sam razmisljao o TRT ali sad nekako poprilicno sam zadovoljan rezultatima a jos nisam masu odradio pa mi i nije vise do tog.

      @malimate : Iskreno nekada bih volio vise radit hipertrofiju ali specifican je ovo trening sto mi radimo i jako nam dobro ide jer imamo u klubu vec 40 članova neki manje neki više uspjesni naravno zavisno od truda i posvecenosti cilju. Evo kad objavim slike mislim da cu mnogima srusit predrasude o ovom nacinu treninga jer vecinu koju sam vidjeo da se je maknula sa HIIT ili takve neke vrste treninga a isli su na dijete razno rade su uglavnom izgledali lose i istroseno bez misicne mase dok smatram gledajuci slike nekih clanova koji su po godinu dana na hipertrofiji mnogo sam uspjeo.

      I evo napokon da promjenim tezinu na profilu sad sam na 85 kg stabilnih
      "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by Dida View Post
        Pa... možeš ih trenirati skupa, iskreno ne vidim neki preveliki problem u tome. Nisam doduše nikad upario te dvije skupine jer mi nekako ne "odgovaraju" da ih zajedno treniram, ali neki treniraju prsa i ramena skupa. Baš sam prošle godine s jednim dečkom, koji se spremao za natjecanje, odradio trening prsa, i onda se začudio kad je, nakon toga, počeo raditi ramena. Meni to nekak nejde skupa, ali on je tako radio. :P
        Ja radim PHAT pa imam upper day kada moram odvaliti i prsa i ramena. Samo manjim intenzitetom radim ramena. Po jednu vježbu za svaku glavu u tom upper dayu.

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          jel zna tko koji su svijetski rekordi u BP,DL I SQ

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by jozo13 View Post
            jel zna tko koji su svijetski rekordi u BP,DL I SQ
            jarane, zavisi za koju tezisnu klasu i je li mislis na RAW ili geared ?
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Geared: http://www.powerliftingwatch.com/fil...M-10-26-13.pdf

              Raw: http://www.powerliftingwatch.com/records/raw/world

              A mogao bi i posebno pregledati rekorde svake pojedine federacije jer ni jedna federacija nema potpuno iste kriterije. Tako recimo u ovim rekordima skoro uopće nema rekorda koji su oboreni pod najjačom federacijom (IPF).
              Originally posted by magarac
              pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
              dzaba mu sve

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Vidim da neki na kraju treninga stave dodatnu vježbu za pump. Znači to bude vježba samo da osjetimo mišić bez otkaza i slično?

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Ima li netko uputstva kako radit prednji čučanj? Volio bi tu vježbu raditi, ali ovako izgleda nadasve teško za izvesti.

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Zanima me, kolko kvalitetno se trening nogu moze odradit u home made teretani , odnosno bez sprava ( tipa leg pressa itd...), znaci samo utezima i na koje se vjezbe najvise fokusirat?

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by v1olent View Post
                      Zanima me, kolko kvalitetno se trening nogu moze odradit u home made teretani , odnosno bez sprava ( tipa leg pressa itd...), znaci samo utezima i na koje se vjezbe najvise fokusirat?
                      fokusiraj se na prednji i stražnji cucanj, mjenjaj položaje stopala kod cucnjeva, možeš raditi cucnjeve s bucicama, iskorake s bucicama ili sipkom, jako puno izbora imaš još...ono sto ti je vazno je da uzmeš poštenu kilažu i ideš s ponavljanjima visoko 10-20
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        danas sam bio prvi put u teretani i sve mi trener pokazo, i prvo sam moro trcat na traci 15 min i skoro sam umro.. nije mi jasno imam 65 kila pa od te trake cu past na 50 kila....

                        il ono dodjem i lik mi pokazuje sprave a prica nis ga ne cujem... ono 15 sprava mi nabroji u 2 sekunde i nista nisam zapapamtio

                        prvi dan u teretani, znaci 25,11 najgori dan u zivotu
                        Last edited by Hrvatina; 25-11-13, 20:56.
                        izrokan sam

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by Hrvatina View Post
                          danas sam bio prvi put u teretani i sve mi trener pokazo, i prvo sam moro trcat na traci 15 min i skoro sam umro.. nije mi jasno imam 65 kila pa od te trake cu past na 50 kila....

                          il ono dodjem i lik mi pokazuje sprave a prica nis ga ne cujem... ono 15 sprava mi nabroji u 2 sekunde i nista nisam zapapamtio

                          prvi dan u teretani, znaci 25,11 najgori dan u zivotu
                          Bogami ako ga plaćaš to se da riješiti

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Zašto ja često na treningu ostanem bez snage? Eto danas kad sam radio ramena, glava hoće ali mišići ne slušaju...

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Da li je netko od vas isprobao ovaj novi hir , metodu ili kako god nazvali to . Occlusion training . Ukratko vezivanje nogu , ruku vrpcama ili šta god vam odgovara da se zaustavi ( ne potpuno nego bolje receno smanji ) dotok krv i kisika u mišice . Koliko god to sve kontradiktormo i negativno zvucalo sve više dr. tvrdi da to izaziva procese ( aktivaciju fyber 2 mucle koji se poticu kod GOLEMIH kilaža i otkaza i kad nema dovoljno kiska navodno se ispušta lactic acid šta može zvucat loše al je navodno dokazano da ona povisije sintezu proteina ) koji zapravo pomažu . Koja su vaša mišlje i iskustva ako ih imate ? Vjerojatno ste kao i ja vidili dosta youtube zvijezdica sa tim povezima zato me i potaklo da malo pronjuškam
                              navodno je dovoljno 20-40 % od 1RM sa nekih 15 ponavljanja 30- 60 sec odmora dovoljno da se dobiva efekt
                              uostalno evo vam link hahah

                              http://www.bodybuilding.com/fun/ask-...-training.html
                              Last edited by Mamlaz; 26-11-13, 00:33.
                              Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                jel ko zna kako dobit zile?. ono bas da ti zile skacu po rukama prsima i te sheme.

                                vidja san i debljih ludi koji imaju to.
                                ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                                Comment

                                Working...
                                X