Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    ćao ljudi imam jedno pitanjce.želio bih si napraviti svoju trening rutinu za ramena (tj. vježbe za ramena koje su mi najbolje i od kojih crkavam tokom treninga )
    e sad,je li to pametno ili da nađem neki vid u kojem pro ljudi rade ramena pa to pokupim
    i još bi želio znat ima li kakve veze u tome kako ću trenirati glave ramena,npr. prednje prvo pa srednje pa zadnje ili to ima neki redoslijed,ja bi prvo prednju glavu.pa sredinu i zatim na zadnju,nekako mi to ima logike

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Nemoj bas raditi kao profesionalci i ne onoiko vjezbi. Radi one sto najbolje osjetis da pogađa rame tj da nakon nje ruku nemozes dignuti. Nije bitan redoslijed ali je bitno da pomalo mjenjas ne da svaki put identicne ivjebe i isti redoslijed. probaj ubaciti i superset. ako to bude dalo rezltate nastavi laku noc

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by Viper View Post
        Nemoj bas raditi kao profesionalci i ne onoiko vjezbi. Radi one sto najbolje osjetis da pogađa rame tj da nakon nje ruku nemozes dignuti. Nije bitan redoslijed ali je bitno da pomalo mjenjas ne da svaki put identicne ivjebe i isti redoslijed. probaj ubaciti i superset. ako to bude dalo rezltate nastavi laku noc
        hvala ti mi uvjek pomogneš,laku noć

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Kao profesionalci s 14 godina haha. Daj jedi, vježbaj, rasti, spavaj, uživaj i ne fantaziraj !

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by mile View Post
            Kao profesionalci s 14 godina haha. Daj jedi, vježbaj, rasti, spavaj, uživaj i ne fantaziraj !
            Ako je ono bilo na moj post kazem zato sto se vecina vjezbaca koji tek krecu ugledaju na proove i hoce da budu kao oni, s tim da onda i pocnu program kao oni neznajuci mnoge stvari vezano za to. Lijep pozdrav Mile.

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by TripleZ View Post
              kao prvo zaboravi na partnera skroz


              prvo pravilno, recimo tih 8 ponavljanja...pa sl. trening probaj 9-10...pa onda tamo pojacaj malo tezinu pa opet 6-7-8 pon. i tako pojacaj (i ako to ne uspijes uprkos suficita nesto nije uredu s treningom)
              A sta velis za ovo prije, to je deranje zivo onda , aa ? , previse i za CNS, a inace trening ja i onako odradim u 50 min, al eto, imam fobiju od smanjenja tereta al budem malo redukciju napravio
              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Iman ogromnu upalu nogu od treninga preksinoc, a vcrs bi triba na hodošašće u Sinj, iman puta 35 km, kolko preporučljivo je da idem s obziron na upalu?

                Upala se upalom izbija ili ostat doma ležat?
                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by Aquila_hr View Post
                  Iman ogromnu upalu nogu od treninga preksinoc, a vcrs bi triba na hodošašće u Sinj, iman puta 35 km, kolko preporučljivo je da idem s obziron na upalu?

                  Upala se upalom izbija ili ostat doma ležat?
                  kod kuce , u ispijanju proteinskih napitaka svakako
                  ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                  Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Od sutra, definitivno smanjujem kilazu mozda zvucim ko ***** al dzaba je

                    valja sve probat

                    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by Aquila_hr View Post
                      Iman ogromnu upalu nogu od treninga preksinoc, a vcrs bi triba na hodošašće u Sinj, iman puta 35 km, kolko preporučljivo je da idem s obziron na upalu?

                      Upala se upalom izbija ili ostat doma ležat?
                      preporučljivo je, čak bi rekao i poželjno. ne bi bilo jedino u slučaju kada bi u Sinju ponovno radio čučnjeve, što sam uvjeren da nećeš.

                      naime, korak i čučanj angažiraju sasvim različite mišiće, uz to čučanj kao anaerobna vježba angažira i drugačiji tip mišićnih vlakana od hodanja koje je aerobna vježba

                      ps o obrocima i prehrani se nadam da ne moramo razgovarati
                      Last edited by kingpin; 14-08-13, 23:01.
                      Znoj štedi krv

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by Aquila_hr View Post
                        Iman ogromnu upalu nogu od treninga preksinoc, a vcrs bi triba na hodošašće u Sinj, iman puta 35 km, kolko preporučljivo je da idem s obziron na upalu?

                        Upala se upalom izbija ili ostat doma ležat?
                        Upala se ne izbija upalom, upaljen i bolan mišić treba odmoriti.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          biste li radili ledja ako imate upalu bicepsa? problem je sto sve vjezbe ledja pogadjaju i biceps pomalo, pa zato.

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by Conte7 View Post
                            biste li radili ledja ako imate upalu bicepsa? problem je sto sve vjezbe ledja pogadjaju i biceps pomalo, pa zato.
                            Kako si ti to rasporedio druze? Ja ne bih, i da upalu nisam dobio nakon treninga bica opet ce mi biti polako umoran slijedeci dan.

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Radim ja ledja sa bicepsom uvijek, ali sam izgleda malo perforsirao biceps prosli put, pa sad imam upalu koja me vise drzi, a ledja su dobro
                              Inace, podjela: prsa/triceps, ledja/biceps, ramena, noge

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by SemaMare View Post
                                kod kuce , u ispijanju proteinskih napitaka svakako
                                Originally posted by kingpin View Post
                                preporučljivo je, čak bi rekao i poželjno. ne bi bilo jedino u slučaju kada bi u Sinju ponovno radio čučnjeve, što sam uvjeren da nećeš.
                                Originally posted by kelly View Post
                                Upala se ne izbija upalom, upaljen i bolan mišić treba odmoriti.
                                Hvala na savjetima, ipak san odradio tih 35 km (nisan vidija vaše poruke na vrijeme...)

                                Mogu vam reć da mi je i drago šta san ipak išao, noge su me manje bolile (što se upale tiče barem) kad sam duže šetao. To već otprije znam da manje osjećam upalu nogu kad sam vise u pokretu, al nikad se nisam suretao sa dužim turama, već samo onim, gradskim, manjim, pa mi je potreban savjetio bio. Hvala
                                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                                Comment

                                Working...
                                X