Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kućni Progress

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Kućni Progress

    Originally posted by WTF View Post
    samo jedi i treniraj, trcanje ostavi za dane defkanja... Reci cu ti ono sto je 1000 puta napisano, bez dobre hrane nema rezultata, uzaludni su svi treninzi ako zapostavis kuhinju, to zapamti.
    odkad treniram mogu reć da mi se i apetit povećao... prije 4 tjedna sam imao 65kg a sada imam 67kg.. znam da je to nezamijetno međutim ja itekako primjetim jer već otprilike 2 god stojim na 65kg.. ni gore ni dole
    Originally posted by stipedinamit View Post
    kakav si ti tenkre
    istina boli... i piše se "kreten".. ta fora ti je kudikamo stara
    Originally posted by PatrickStar View Post
    Dok ne kupiš utege ili kreneš u teretanu - zgibovi, dipsi, sklekovi, sissy squat, jednonožni čučanj, glute ham rise.
    spomenuo sam gore da su mi došli utezi.. (imam bucice od 2,3,4,5kg)

    Comment


    • #32
      Re: Kućni Progress

      http://www.building-body.com/forum/t...%A1enog-tijela
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #33
        Re: Kućni Progress

        ma ja sam ti to iz milja rekao. moras se i malo naljutiti da bolje zapnes.

        nema predaje! samo rokaj i uci! ne zamaraj se vagom, imas ogledalo, ali ni tu se ne zadrzavaj puno.
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #34
          Re: Kućni Progress

          I izaberi neko fino ogledalo hehe
          Na ogledalima koje imam kuci izgledam odvratno, dok u teretani na ogledalu izgledam solidno, pravo ogledalce cuda cini od covjeka

          Comment


          • #35
            Re: Kućni Progress

            Originally posted by staragarda View Post
            ma ja sam ti to iz milja rekao. moras se i malo naljutiti da bolje zapnes.

            nema predaje! samo rokaj i uci! ne zamaraj se vagom, imas ogledalo, ali ni tu se ne zadrzavaj puno.
            nisam se naljutio samo nikada neznaš dali netko ima bezazlenu namjeru ili namjeru omalovažavanja..
            uglavnom, koliko vidim više se naljutio ovaj "stipedinamit" nego itko ovdje
            Originally posted by WTF View Post
            I izaberi neko fino ogledalo hehe
            Na ogledalima koje imam kuci izgledam odvratno, dok u teretani na ogledalu izgledam solidno, pravo ogledalce cuda cini od covjeka
            i ovisi o vremenu isto kada je sunčano, a tijelo mokro pa zrake udaraju o mišić, onda sve to fino čvrsto i zaobljeno izgleda.. kada je oblačno onda sam i ja pokisao

            Comment


            • #36
              Re: Kućni Progress

              stipedinamit je dinamtian. sto je tu cudno.

              wtf a da ogledalo u teretani mozda ne prosiruje? +su obicno svijetla visoko pa dobre sjene baca.

              ima u rovinju koja teretana?
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • #37
                Re: Kućni Progress

                Originally posted by staragarda View Post
                ima u rovinju koja teretana?
                imaš dvije... jedna je blizu mene, drže ju neki bogati rusi.... članarina je bolesno skupa ali kažu da imaju odličnu opremu i tehnologiju.. to po meni je više za turiste koji dolaze ili ekipu iz TDR-a
                druga je za normalan narod.. normalnije cijene.. svatko koga znam da trenira, trenira tamo...
                postoje još kao neke mini teretane u hotelima sa 5-zvjezdica ali to je nekako više za gotste.. al po zimi mislim da puštaju i domaće..

                Comment


                • #38
                  Re: Kućni Progress

                  Originally posted by staragarda View Post
                  stipedinamit je dinamtian. sto je tu cudno.

                  wtf a da ogledalo u teretani mozda ne prosiruje? +su obicno svijetla visoko pa dobre sjene baca.

                  ima u rovinju koja teretana?
                  na defki sam pa sam živčan haha,fali mi uh.,u rovinju ti ima PRO GYM ,tam ti trenira roni kovačić
                  slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                  Comment


                  • #39
                    Re: Kućni Progress

                    Originally posted by sylar951 View Post
                    nisam se naljutio samo nikada neznaš dali netko ima bezazlenu namjeru ili namjeru omalovažavanja..
                    uglavnom, koliko vidim više se naljutio ovaj "stipedinamit" nego itko ovdje

                    nisam se naljutio nego sam primjetio da imaš određene predrasude prema bodybuildingu...
                    Last edited by kelly; 22-08-12, 10:25.
                    slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                    Comment


                    • #40
                      Re: Kućni Progress

                      Originally posted by stipedinamit View Post
                      ,u rovinju ti ima PRO GYM ,tam ti trenira roni kovačić
                      Tako je, evo:

                      http://www.facebook.com/pages/Pro-Gy...32742616788959
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #41
                        Re: Kućni Progress

                        tamo se upisi, i ****** kupnju bucica od 10 kg... treba ti bench od 60-ak kg ... lat masina s isto toliko, veslanje s isto toliko, bucice od 30 da snjima veslas..........

                        kreni u gym, najisplativije na kraju.
                        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                        Youtube:

                        Primjer treninga snage/hipertrofije
                        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                        Sve o prehrani
                        Sve o treningu

                        Comment


                        • #42
                          Re: Kućni Progress

                          sry na kasnom odg.
                          jasno mi je da je teretana daleko učinkovitija od kućnog "cirkusiranja" međutim, naveo sa i prije da mi zasada nije dostupna i zato se tema nalazi u podforumu "kućno vježbanje"...

                          mnogi od vas tvrde da kući se ne može skoro pa ništa postići i vjerovao bih u to da nemam jedan primjer u svom gradu..
                          imao sam jednog prijatelja koji prije 2god dok smo se družili je bio žgoljaviji od mene i uvijek je patio za tim da bude veći jači ali nikad ništa nije poduzimao... neki dan kada sam ga vidio jedva sam ga prepoznao... baš se, da jednostavno kažem, ono NABILDAO..
                          ruke, prsa, six-pack, leđa (noge nisam gledao).. stvarno je postao onakav kakav je uvijek htjeo da bude... kaže da je samo kući trenirao i improvizirao sa svime i svačime... od opreme nema ništa... i stvarno se vidi golema razlika...

                          e sad... kako kažete, bodybuilding je individualan sport, znači da isti trening ne djeluje na svakoga isto... netko s lošom građom i genetikom jedva napreduje čak i sa teretanom i raznim programima prehrane...

                          uglavnom.. ove godine morat ću doma i vani da se tlačim i improviziram s ovim što imam i nadam se da će biti bar nekog rezultata...
                          i da ne odugovlačim raspravu, javit ću se za nekih par mj. sa eventualnim (prije-poslije) promjenama u kilaži i obujmu pojedinih djelova tijela i možda kojom slikom...
                          pozdrav svima

                          Comment


                          • #43
                            Re: Kućni Progress

                            Ovi ljudi sto ti govore o tome sto ti negiras, znaju vrlo dobro sto govore .. nije da se ne moze nista postici, naprotiv u pocetku je vlastita tezina dovoljna, zgibovi, propadanja, sklekovi, ali kasnije ces to morati opteretiti necim impoviziranim s obzirom da nemas pristup teretani jos .. vjerujm da je moguce puno toga postici ali taj decko je morao imati kod kuce bench, bucice i jos neke stvari, ako ti kazes da je toliko napredovao ..

                            Comment

                            Working...
                            X