Announcement

Collapse
No announcement yet.

5x5 - .radim to na nabijem neku masu,al i da u isto vrijeme smrsavim malo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: 5x5

    mozda ima bf 4% i 85 kg... disi sad vendetino tjelo ti je *****? ..............
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #62
      Re: 5x5

      Originally posted by Filip95WW View Post
      zašto onda nisi vratio tu istu kilažu tim slavnim street workoutom ako si je dobio prije nebi ti bio problem vratit se na istu
      nema isprike...
      Mislim da ovo nije tema za raspravljanje o tome, ali kada vec zelis cu ti objasniti. Dakle trovanje je bilo krajem 9.mjeseca-pocetkom 10. Sa 91 kg sam se spustio na 79kg.. poslije toga sam morao jos mjesec dana imati prehranu na bazi kuhanog mesa, banana, juha, dvopeka i slicnih namirnica. Krajem 10.mjeseca sam se poceo hraniti relativno normalno. Kazem relativno normalno jer sam imao ogranicenja sto se tice nekih vrsta ugljikohidrata. Nakon evo 5mjeseci sam dosao na 85 kg. Naravno da sam mogao dobiti i vise kila da sam se hranio junk foodom ali nisam zelio povecavati BF, a posto sam sklon brzom ljepljenju masti morao sam paziti na prehranu.
      Nadam se da ti je jasno da u tako kratkom periodu i takvim nacinom prehrane nisam mogao vratiti 12 kila.

      U ovom slucaju ima isprike i nebi ti zelio da prodjes sta sam prosao ja.
      Originally posted by madmax22
      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
      Originally posted by jocker77
      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
      Originally posted by Hajduk
      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

      Comment


      • #63
        Re: 5x5

        Originally posted by staragarda View Post
        mozda ima bf 4% i 85 kg... disi sad vendetino tjelo ti je *****? ..............
        hahahah
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • #64
          Re: 5x5

          Originally posted by neuk View Post
          Nakon evo 5mjeseci sam dosao na 85 kg. Naravno da sam mogao dobiti i vise kila da sam se hranio junk foodom ali nisam zelio povecavati BF, a posto sam sklon brzom ljepljenju masti morao sam paziti na prehranu.
          drugim rijecima, nisi sklon brzom ljepljenju sala nego sporo gradis misice pa vecina suficita ide u salo
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #65
            Re: 5x5

            Originally posted by TripleZ View Post
            drugim rijecima, nisi sklon brzom ljepljenju sala nego sporo gradis misice pa vecina suficita ide u salo
            to je jedan od razloga zasto sam se registrirao na forum
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment

            Working...
            X