Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prehrana za gubitak masnih naslaga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

    Originally posted by TripleZ View Post
    slobodni ti njima spomeni da je bitno razdvajati masti od UH, da nema UH poslije 6, da rade defku bez MFP, da brinu o tome da li su UH kompleksni ili prosti, da ne mozes ubaciti ''junk''(kako glup naziv) u defku i sl.

    svakako ce te ignorisati jer te shvacaju kao momka koji trola
    Ovako znanstvenice. S tobom kao osobom koja u šutu preko 2 godine ili 3 radi masu mi se neda uopce raspravljati. I s tobom kao s osobom koja cita o defkici umjesto da je proba. A vrijeme bi ti bilo, jer koliko god se trudio pogađati kut slikanja strahovito si masan i to sakriti nemozes. A u zadnih 6-8 mjeseci nisi napredovao ništa. Barem ne po slikama koje postavljas.
    ( izuzmimo tvoj cijelokupni napredak koji je pohvalan)
    Ja cu biti brutalno iskren i nemoj me shvatiti kao da te zelim uvrijediti.
    Za mene osobno ti izgledaš loše. Loše s obzirom na znanje koje skupljas na raznoraznim studijama. Mislim da si u ove 3 ipo godine koliko treniras trebao dati puno više nego što si dao. So, gdje je zapelo? A sve znaš...
    Ja pak treniram godinu ipo dana, imam 13 godina više od tebe i manji manevar za brži napredak, a opet se usuđujem reci da je veci nego tvoj. Zašto? Jel mi izlika sto imam ili sam imao trenere poput Marka Barica, Vendethe i malog priesta? Decke koji mi nikad nisu dali ni mlijeko ni nesquik ni junk na dijeti? A svi su zlatni... Kako? Zasto? Vendethi 4 zlata oko vrata u 2 dana, hoces reci da je budala jer nije junkao i pio nesquik ? Zasto ne odes u njegovu temu i napises mu da je mogao to odraditi onako kako mu ti TripleZ kazes i jos mu linkas studiju--- el-o-el-.... Zar mislis da nije dovoljno pametan i iskusan vec i zar ne mislis da bi radio tako kako ti pišeš da je to baš upravo tako?
    Previse toga zagovaras, previse si opsjednut studijama i znanstvenim radovima, a dajes meda kao krepana pcela.
    Od kad si dosao na forum ja na tebi skoro pa ne vidim promjene, kakav si se predstavio, takav si... Ne napredujes.
    I sve ti se uklapa u macrose vidim... a sve si masniji i nista misicaviji, hm wtf... nesto je tu klimavo.
    Da ne duljim, s tobom i tvojim studijama ja raspravljati necu jer mi se gade i jer su smijesne.
    Sad mozes napisati sto god te volja, ja cu te onako laganini otresti s k.urca jer mi se s bebachima poput tebe uopce neda razgovarati. I P.s kreni se defkati vec jednom, sisa ti se do pupka objesila.

    Comment


    • #62
      Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

      HHAHAHAHAHAHHAH

      kad nestane argumenata krene se u licne uvrede, fino - uvijek ista prica



      jesam li ja kome rekao da mora ovako raditi ? ne? pogotov ne takmicaru, jel da? zasto bi takmicaru koji ima samo 50g UH da unese dnevno to trosi na gluposti? jeli lud? el ou el...takve stvari nikad nisam smatrao - izvrtanje rijeci, uzimanje stvari iz konteksta = jedini nacin na koji ti uopce mozes nastaviti razgovor





      10-ti put da skrenes u licne napade na mene, jer tvoj ego ne moze da izdrzi...ali eto, kad smo vec tu

      wtf posto ti ganjas taj neki beach body kad se mislis skinuti s kure da ti se ta akna malo smanji ? ne valja ti tako




      wtf: ''trebao bih uskoro skupiti para i isplanirati jos koju kuru, ne bi li moji argumenti na forumima imali smisla, ne bi li mogao djecu od 18 godina mogao ignorisati, ne bi li se mogao sakriti iza toga da POJMA NEMAM kako moje tijelo funkcionira, i sta sam trebao uraditi poslije famoznog ''noob gains'' perioda jer tu svako svakako napreduje ''
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #63
        Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

        WTF je sretan kad ljudi kazu da je na kemiji, znaci da WTF vraški dobro radi

        p.s sad bi rekao da imas gyno ali sramota me kuru uvrijediti.
        + moj argument je i bit ce moje tijelo a ne studije kao u tvom slucaju. A dali sam natural ili na kemiji, s aknom ili prištem, ostavljam ljudima da se grizu od radoznalosti

        Comment


        • #64
          Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

          nije to kompliment da radis kako treba nego da ne znas bez, sretno



          '''ja jedem cesto i 6 puta dnevno i sve cisto, on ni nema muda za to, ma ja sam frajer...sta ce on meni pricati za kuru, ja sam hardcore bodybuilder a on misli da bez da radi sve ove (besmislene) stvari moze napredovati kao ja...
          ali jarane zasto ne izgledam bolje od njega?? sacu ja to popraviti - boc boc pik pik - eto ga vec je bolje ''


          ne smeta meni ako ces sebe navoditi kao primjer, reci vidi, ja sam uz ove steroide uspio biti veci od tebe malog 18-godisnjaka naturalca, ali mi nije jasno kako mozes reci ''on prati napredak ljudi'' pa i ja pratim i pokazem to slikama - a ti se sav naljutis i unervozis jer ne odgovara tvojim idejama i stavovima - chill out bro
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #65
            Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

            hihihihi, pa ti meni u svakom postu sve vise priznanja odaješ
            Ja tebe nisam vrijeđao, dapace jos sam ti rekao da se ne uvrijedis a ti si se uvrijedio na činjenice koje su dokazane i potkrijepljene tvojim slikama. I onda si odlucio uvjeriti sebe kako ja stari starac za tebe napredujem bolje jer sam na kuri i to temeljiš na prištu?
            A nisi se zapitao da me ide bolje mozdddda jer ne citam studije vec slusam iskusne trenere?
            Svaki put kad kazes da sam na kuri ja cu ti se zahvaliti, imponira mi

            Comment


            • #66
              Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

              strong logic




              jos sto je najsmijesnije vulgaran je nas dragi ''odrasli'' wtf u svojim neuvrjedljivim postovima bio, te se ljutio oko nekakvih studija kad ja ne da nisam u ovoj temi ni jednu postavio nego ni spomenuo nisam jednu - samo sam pokazao ono sto si ti rekao da kelly radi

              mozda je sve ovo malo puno informacija za tebe, pa si pobrkao neke stvari
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #67
                Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                DINOOOO ti si za mene kralj imas gotovo identicno misljenje kao ja, ja se slazem da kada podmiris osnovne stvari poput proteina i ostaloga, te deficit od minimum 500 kcal ovo kalorija sto ti ostane free smatram da mozes podmirit sa bilo cim bilo to neskvik ili zobene, vjerujem da bi bilo bolje sa zobenima, ali rezultat bi bio kao sto si reko 0.01% bolji, a s tim se trebaju zamarat profesionalci
                profici moraju pazit striktno sta jedu da imaju maximalno najbolje rezultate, a amateri si smiju priustit po meni sve ukoliko zadovolje osnovno

                ja sam jos mlad i neiskusan, ali 99% ako ne i više ovdje nezna i nema utemeljene dokaze i objasnjenja zasto (sad navodim banalan primjer ) su bolje zobene od neskvika, vi ste meni na mojoj temi svi tvrdili da nevalja pizza, samo kompleksni, dali ste mi argumente da podiže inzulin, bolja je probava, etc. Ali nikakve to nema veze sa mrsavljenjem tj. definicijom i nekakvim lošim utjecajem na misice, ako npr. Kelly nešto napiše 90% ovdje ce to misljenje prisvojit i sebi makar neznao zasto, zato ovdje svi govore da nevalja obican secer nego kompleksni jer su to čuli od za njih respektabilnih članova i to ce prenosit na druge makar to bilo krivo

                ja sam na masi jeo sve svaki dan pizza, 2 litre mlijeka, koka kola, svi sokovi, kobasice, špek, ali sam uz to zadovoljio proteinske potrebe te sam trenirao i razvio sam 14 kila mase u 4 mjeseca sa vrlo malo sala, a po vama bi posto sam to jeo svakodnevno trebo bit vreca govana sjecam se da je to jednom kelly napisao

                ja postujem iskusnije clanove, ali necu sve sto kazu uzet zdravo za gotovo nego trazim objasnjenja

                P.S sad sam na definiciji, svaki dan jedem pizzu i kruh, dobit cete slike sa trbusnjacima uskoro ;*

                Comment


                • #68
                  Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                  Ja se ljutim samo na ljudsku glupost...
                  Poput svejedno je dal su zobene ili nesquik.
                  Ali dobro macak... Kazem ti, tijelo je jedini pravi argument. Bio na kuri ili ne opet nije svejedno.
                  Ti radi kako mislis da je najbolje za tebe, dino neka radi kako misli da je najbolje za njega a ja cu raditi kako trener misli da je najbolje za mene ( dok ne pokupim praksu da mogu sam ) jer smatram se ucenikom koji je na praksi
                  Ali reci nekom da je svejedno bila dextroza ili industrijski secer ili zobene vs ind.secer je pretjerivanje i navođenje jadnih sirotih pocetnika na krivi put.

                  Comment


                  • #69
                    Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                    Originally posted by Frajer View Post
                    DINOOOO ti si za mene kralj imas gotovo identicno misljenje kao ja, ja se slazem da kada podmiris osnovne stvari poput proteina i ostaloga, te deficit od minimum 500 kcal ovo kalorija sto ti ostane free smatram da mozes podmirit sa bilo cim bilo to neskvik ili zobene, vjerujem da bi bilo bolje sa zobenima, ali rezultat bi bio kao sto si reko 0.01% bolji, a s tim se trebaju zamarat profesionalci
                    profici moraju pazit striktno sta jedu da imaju maximalno najbolje rezultate, a amateri si smiju priustit po meni sve ukoliko zadovolje osnovno

                    ja sam jos mlad i neiskusan, ali 99% ako ne i više ovdje nezna i nema utemeljene dokaze i objasnjenja zasto (sad navodim banalan primjer ) su bolje zobene od neskvika, vi ste meni na mojoj temi svi tvrdili da nevalja pizza, samo kompleksni, dali ste mi argumente da podiže inzulin, bolja je probava, etc. Ali nikakve to nema veze sa mrsavljenjem tj. definicijom i nekakvim lošim utjecajem na misice, ako npr. Kelly nešto napiše 90% ovdje ce to misljenje prisvojit i sebi makar neznao zasto, zato ovdje svi govore da nevalja obican secer nego kompleksni jer su to čuli od za njih respektabilnih članova i to ce prenosit na druge makar to bilo krivo

                    ja sam na masi jeo sve svaki dan pizza, 2 litre mlijeka, koka kola, svi sokovi, kobasice, špek, ali sam uz to zadovoljio proteinske potrebe te sam trenirao i razvio sam 14 kila mase u 4 mjeseca sa vrlo malo sala, a po vama bi posto sam to jeo svakodnevno trebo bit vreca govana sjecam se da je to jednom kelly napisao

                    ja postujem iskusnije clanove, ali necu sve sto kazu uzet zdravo za gotovo nego trazim objasnjenja

                    P.S sad sam na definiciji, svaki dan jedem pizzu i kruh, dobit cete slike sa trbusnjacima uskoro ;*
                    koliko si visok a koliko tezak ?

                    Comment


                    • #70
                      Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                      Originally posted by ivandossantos94 View Post
                      koliko si visok a koliko tezak ?

                      piše ispod avatara, slobodno pogledaj moje slike

                      Comment


                      • #71
                        Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                        170cm visok 70kg ? pun mi je ***** klinaca koji padnu na dupe kada puhne malo jaci vjetar tvoja kilaza je smijesna mizerna za bb .. da moguce je jesti junk i izgledati odlicno ali samo ako si *****i geneticar sto 99% ljudi nije i nmg svi jesti junk ja kada bih jeo junk izgledao bi kao obicna mlohava kurcina.. doslo je tu par klinaca koji prosipaju svoju lafinu i unistavaju ugled foruma pravi likovi koji nekaj fakat znaju kao kely mate 31itd.... ne dolaze do izrazaja svi *****o sve znaju i svi imaju neke smijesne tvrdnje da citav svijet koji vjezba je lud sto ne jede junk ovdje konkretno neskvik... znaci zadovoljan si svojim rezulatima na masi sa takvom prehranom a jesi li probao skroz se pridrzavati pravila prehrane i svega pa da vidis tad koji su rezultati bolji ,i da da svi ponavljaju zadovoljio sam dnevne potrebe makrosa unio sam dovoljno proteina itd sve te racunice dosta odstupaju od stvarnih rezultata tako da je mnogo bolje u svakom obroku truditi se unijeti sto bolji omjer UH,P ili M...

                        Comment


                        • #72
                          Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                          pa poBogu jeli samo znate napadati i nervirati se




                          napadas momka koji je imao jedan od boljih napretka na ovom forumu u posljednje vrijeme ?

                          od ovog sto izgleda kao cura pred pubertet

                          je dosao do ovog u kratkom roku



                          i poseres se na njegov napredak?
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • #73
                            Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                            malo ste zabrijali odi van trenirat i trčat pogledajte kakvo je vrijeme ili prošetat kakvu kavicu popit
                            btw. uspoređivanje nesquick i zobenih je smješno i za početnike

                            Comment


                            • #74
                              Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                              Originally posted by ivandossantos94 View Post
                              170cm visok 70kg ? pun mi je ***** klinaca koji padnu na dupe kada puhne malo jaci vjetar tvoja kilaza je smijesna mizerna za bb .. da moguce je jesti junk i izgledati odlicno ali samo ako si *****i geneticar sto 99% ljudi nije i nmg svi jesti junk ja kada bih jeo junk izgledao bi kao obicna mlohava kurcina.. doslo je tu par klinaca koji prosipaju svoju lafinu i unistavaju ugled foruma pravi likovi koji nekaj fakat znaju kao kely mate 31itd.... ne dolaze do izrazaja svi *****o sve znaju i svi imaju neke smijesne tvrdnje da citav svijet koji vjezba je lud sto ne jede junk ovdje konkretno neskvik... znaci zadovoljan si svojim rezulatima na masi sa takvom prehranom a jesi li probao skroz se pridrzavati pravila prehrane i svega pa da vidis tad koji su rezultati bolji ,i da da svi ponavljaju zadovoljio sam dnevne potrebe makrosa unio sam dovoljno proteina itd sve te racunice dosta odstupaju od stvarnih rezultata tako da je mnogo bolje u svakom obroku truditi se unijeti sto bolji omjer UH,P ili M...

                              hahahaha šta bi trebo imat 170 cm i 120 kg i izgledat ko nekakva odvratna pojava poput roelly winklaar ili tako nekog, nemislim bit huge bodybuilder, ti ocito ni neznas sta znaci body bilding tj. izgradnja tijela, te grdosije poput colemana i katlera su odvratni 99.99% zenskoj populaciji, jedino su lijepi muškima jer im se dive, a ja nisam homoseksualac pa me ne zanima divljenje muskih, nego zelim imat lijepo razvijeno misicavo tijelo koje cure vole
                              cak me i s ovakvom kilazom sprdaju da sam buco, *ebeni sam geneticar vjerovo ti to ili ne, moj stari meni izgleda kao da ide u teretanu, a nikad u zivotu to nije probo, niti radi cesto teske fizicke poslove(nemora zavrsio je faks), tako da neznam kako bi se ovakva moja prehrana odrazila na ostale, smatram da sam se pridrzavo prehrane koju preporucuju BB lumeni dobio bi puno manje mase, bilo bi malo manje sala, ali puno manje misicne mase, jer sam ja u 4 mjeseca dobio 14 kila, a vrlo malo sala, po vasemu je pola kile po tjednu maximum znaci 8 kila bi dobio i bio bi 66 kg

                              Comment


                              • #75
                                Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                                Originally posted by TripleZ View Post
                                pa poBogu jeli samo znate napadati i nervirati se




                                napadas momka koji je imao jedan od boljih napretka na ovom forumu u posljednje vrijeme ?

                                od ovog sto izgleda kao cura pred pubertet

                                je dosao do ovog u kratkom roku



                                i poseres se na njegov napredak?


                                OBJASNIO SI


                                P.S. ja nedajem nikakve savjete, niti govorim šta je bolje, šta je loše kod prehrane niti kod bilo čega jer sam svjestan da to neznam jer nisam nutricionist, ja nisam rekao da je neskvik bolji od zobenih, niti sam rekao da su zobene bolje od neskvika, ja trazim konkretna i dokazana objašnjenja šta je tu bolje, dok to ne dobijem necu se slozit kao vecina vas kud svi tu i mali mujo da su zobene bolje

                                Comment

                                Working...
                                X