Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prehrana za gubitak masnih naslaga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

    Originally posted by Frajer View Post
    hahahaha šta bi trebo imat 170 cm i 120 kg i izgledat ko nekakva odvratna pojava poput roelly winklaar ili tako nekog, nemislim bit huge bodybuilder, ti ocito ni neznas sta znaci body bilding tj. izgradnja tijela, te grdosije poput colemana i katlera su odvratni 99.99% zenskoj populaciji, jedino su lijepi muškima jer im se dive, a ja nisam homoseksualac pa me ne zanima divljenje muskih, nego zelim imat lijepo razvijeno misicavo tijelo koje cure vole
    cak me i s ovakvom kilazom sprdaju da sam buco, *ebeni sam geneticar vjerovo ti to ili ne, moj stari meni izgleda kao da ide u teretanu, a nikad u zivotu to nije probo, niti radi cesto teske fizicke poslove(nemora zavrsio je faks), tako da neznam kako bi se ovakva moja prehrana odrazila na ostale, smatram da sam se pridrzavo prehrane koju preporucuju BB lumeni dobio bi puno manje mase, bilo bi malo manje sala, ali puno manje misicne mase, jer sam ja u 4 mjeseca dobio 14 kila, a vrlo malo sala, po vasemu je pola kile po tjednu maximum znaci 8 kila bi dobio i bio bi 66 kg
    WTF vam je sve objasnio, ajd ovo je ok, ali tvoj citat sad "sad mi je cilj izdefinirat se zelim imat six pack "
    da ti odmah kazem, stari moj ovo neces imati sa takvom prehranom, neces moci nadtrenirati prehranu, to sto si bio mrsav pa si sve trpo u sebe i jos vjezbao i ako ti se salo nije lijepilo, a dosta si trenirao, ma na masi kad si premrsav mozes svasta jasti, nije toliko strasno, ali sad sto vise ides, sve ce ti teze biti, pa ja koji igram mali nogomet, radim kardio svaki dan po nekih 20min, + kad nemam nogomet onda ga ne radim ali se u nogometu ubijem od trcanja i nemam toliko vidljiv six pack, vjezbam ih trenutno 3x tjedno, ali dok sam bio na keto, vec u prva 2 tjedna izbiju zestoko, tako da prehrana ce ti sad igrat veliku ulogu, ovo sto ti malo izgledas da vjezbas, pa to bi dobio netko ko nije nikad vjezbao i poceo (170cm i 70ak kg) vjezbati i imao standardnu maminu prehranu u kuhinji , dorucak, rucak ,veceru, naravno da ce se viditi napredak...

    Comment


    • #77
      Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

      Originally posted by TripleZ View Post
      slobodni ti njima spomeni da je bitno razdvajati masti od UH, da nema UH poslije 6, da rade defku bez MFP, da brinu o tome da li su UH kompleksni ili prosti, da ne mozes ubaciti ''junk''(kako glup naziv) u defku i sl.

      svakako ce te ignorisati jer te shvacaju kao momka koji trola
      A zašto si ti toliko siguran da oni ne lažu?
      Nisi čuo da puno njih baš namjerno daje pogrešne savjete, uostalom to je i Arnold radio.

      WTF je platio šampionima za ovo što vama danas govori besplatno, i ja ovdje iznosim besplatno male tajne velikih majstora, i trebali bi biti zahvalni ljudima poput nas, a ne lupetati gluposti koje si negdje pročitao i koje su ti se svidjele. Dijete se ne želi odreći čokolade pa traži milijun izgovora da jede čokoladu. Samo izvolite jesti čokoladu, nećete daleko stići u rezultatima...

      Last edited by kelly; 23-04-13, 17:33.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #78
        Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

        Originally posted by Frajer View Post
        P.S sad sam na definiciji, svaki dan jedem pizzu i kruh, dobit cete slike sa trbusnjacima uskoro ;*
        Imaš 17 godina, nisi sve kile dobio zbog vježbanja nego ti se to poklopilo sa rastom i razvojem, osim toga kao početnik možeš puno toga što iskusni vježbači ne mogu.
        Jeo si sranja i imaš 70 kg, možda bi imao 80 kg da si jeo pravu hranu. Kad se zdefkaš imat ćeš 60 i kusur kila; trbušni na žgoljavcu su kao sise na pretiloj ženi.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #79
          Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

          Pozdrav, novi sam na forumu ali samo bi zelio da istakenem jednu bitnu stvar. Budite sigurni da organizam jako dobro prepoznaje koje namirnice unosimo i u koje vrijeme. Mozete bit u deficitu i brojat kalorije ali ako provocirate inzulin prije spavanja sa jogurtom i prostim secerima kao sto je med il npr bijelim kruhom nema sanse da ce te skinut ono najtvrdokornije salo. Ako mi ne vjerujete probajte, jogurt, snjita bijelog kruha i med prije spavanja pa nek onda neko tvrdi da je kalorija kalorija. Mozes bit u kakvom hoces deficitu ali ako provociras inzulin prije spavanja nema sanse da ces skinut ono najtvrdokornije salo.

          Comment


          • #80
            Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

            Originally posted by armbar View Post
            WTF vam je sve objasnio, ajd ovo je ok, ali tvoj citat sad "sad mi je cilj izdefinirat se zelim imat six pack "
            da ti odmah kazem, stari moj ovo neces imati sa takvom prehranom, neces moci nadtrenirati prehranu, to sto si bio mrsav pa si sve trpo u sebe i jos vjezbao i ako ti se salo nije lijepilo, a dosta si trenirao, ma na masi kad si premrsav mozes svasta jasti, nije toliko strasno, ali sad sto vise ides, sve ce ti teze biti, pa ja koji igram mali nogomet, radim kardio svaki dan po nekih 20min, + kad nemam nogomet onda ga ne radim ali se u nogometu ubijem od trcanja i nemam toliko vidljiv six pack, vjezbam ih trenutno 3x tjedno, ali dok sam bio na keto, vec u prva 2 tjedna izbiju zestoko, tako da prehrana ce ti sad igrat veliku ulogu, ovo sto ti malo izgledas da vjezbas, pa to bi dobio netko ko nije nikad vjezbao i poceo (170cm i 70ak kg) vjezbati i imao standardnu maminu prehranu u kuhinji , dorucak, rucak ,veceru, naravno da ce se viditi napredak...

            za masu sam ja pored svih tih junkova unosio i velike kolicine proteina tako da ovo sa maminom prehranom i vjezbanjem ne drzi vodu, naime moj frend ide vec skoro 2 godine u moju teretanu izgleda identicno kao i prije 2 godine upravo zato jer jede maminu prehranu, a stalno je u teretani

            meni je za definiciju prehrana relativno sređena, oko 3 g P po kg, i 2000 kcal dnevno sto je više od duplo smanjeno u odnosu na masu gdje sam uzimao dnevno preko 4000 kcal, a to sto ubacim malo kruha i junka mislim da mi nece bit problem zivi bili pa vidjeli

            Comment


            • #81
              Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

              Originally posted by kelly View Post
              Imaš 17 godina, nisi sve kile dobio zbog vježbanja nego ti se to poklopilo sa rastom i razvojem, osim toga kao početnik možeš puno toga što iskusni vježbači ne mogu.
              Jeo si sranja i imaš 70 kg, možda bi imao 80 kg da si jeo pravu hranu. Kad se zdefkaš imat ćeš 60 i kusur kila; trbušni na žgoljavcu su kao sise na pretiloj ženi.

              ovo prvo stoji sto se tice godina i razvoja jer tjelo u toj dobi trazi i troši najvise, ali ovo sta si reko da sam jeo sranja i u 4 mjeseca dobio 14 kila i vrlo malo sala, da sam jeo pravu hranu mozda bi imao 80kg? znaci 24 kile u 4 mjeseca to je 1.5 kila tjedno, a ovdje vecina vas iskusnih govori da je sve iznad pol kile tjedno salo???
              Kelly sta kazes na to?

              Comment


              • #82
                Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                Originally posted by Homemade View Post
                Budite sigurni da organizam jako dobro prepoznaje koje namirnice unosimo i u koje vrijeme. Mozete bit u deficitu i brojat kalorije ali ako provocirate inzulin prije spavanja sa jogurtom i prostim secerima kao sto je med il npr bijelim kruhom nema sanse da ce te skinut ono najtvrdokornije salo. Ako mi ne vjerujete probajte, jogurt, snjita bijelog kruha i med prije spavanja pa nek onda neko tvrdi da je kalorija kalorija. Mozes bit u kakvom hoces deficitu ali ako provociras inzulin prije spavanja nema sanse da ces skinut ono najtvrdokornije salo.
                Tako je.
                Nije sve tako jednostavno, jesti sranja u kalorijskom okviru isl.
                Jedenje industrijskog šećera vam stalno provocira i uništava inzulinsku osjetljivost, što vremenom dovodi do dijabetesa, dijabetes za sobom vuče masu drugih zdravstvenih problema itd...

                Rekli smo da možeš ponekad - par obroka tjedno pojesti što god želiš, ali svaki dan jesti sranja dugoročno ne može biti dobro.
                Ovi dečki imaju 17-18 godina, u tim godinama možeš jesti kamenje što se kaže, pa to uopće nije relevantno za neku ozbiljniju raspravu.
                Neće ti ni od kutije cigareta ništa biti, ali nakon 10-20 godina pušenja su itekako moguće ozbiljne posljedice. Npr: sa 15 godina počneš pušiti, nakon 20 godina dobiješ rak pluća, a imaš tek 35 godina, pola života a ti lagano umireš...šećeraši ne dožive 60 godina. Možete jesti sranja, ali sve ima svoju cijenu koju ćete kad tad platiti, i najveći genetičari najebu kad tad ako idu u svemu kontra.
                Jer ima ona narodna; Možeš kako hoćeš, ali ne do kada hoćeš...jer nije ni genetika vječna i svemoćna, a mladost brzo prođe.
                Last edited by kelly; 23-04-13, 18:06.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #83
                  Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                  Originally posted by Frajer View Post
                  ovo prvo stoji sto se tice godina i razvoja jer tjelo u toj dobi trazi i troši najvise, ali ovo sta si reko da sam jeo sranja i u 4 mjeseca dobio 14 kila i vrlo malo sala, da sam jeo pravu hranu mozda bi imao 80kg? znaci 24 kile u 4 mjeseca to je 1.5 kila tjedno, a ovdje vecina vas iskusnih govori da je sve iznad pol kile tjedno salo???
                  Kelly sta kazes na to?
                  Objasnio sam već, tebi se vježbanje poklopilo sa rastom i razvojem, pa ne znaš koliko si dobio od toga a koliko od vježbanja. Osim toga bio si prepremršav, pa si samo došao na normalnu kilažu jer tvojih 55 kg je premalo za tvoju visinu.
                  Nema generalnog pravila tko koliko može rasti jer smo svi drukčiji.

                  Čovjekov rast i razvoj traju negdje do 26. godine, tako da ovi rezultati mladića od 16-17 godina nisu rezultat isključivo treninga i prehrane, pa ih ni ne treba uzimati zdravo za gotovo.
                  Last edited by kelly; 23-04-13, 18:14.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #84
                    Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                    Originally posted by kelly View Post
                    Bilderi svjetski šampioni imaju uz sebe timove liječnika, trenera i nutricionista koji također čitaju ove linkove pa nisu otkrili ovo kao ti, trebaš malo i o tome razmišljati. Kad budeš odradio par defki onda ćeš se uvjeriti da nisi u pravu, lako je po teoriji mlatiti, papir trpi sve.

                    Nijedan natjecatelj se ne defka na sranjima, ima ih koji su probali pa su vidjeli da ne mogu.

                    Opet stavljaš studije koje su rađene na pretilim osobama, te studije ne piju vode za normalne ljude, to ti je i Arhiver objasnio.
                    Šta su po tebi sranja ?
                    Hvala

                    Comment


                    • #85
                      Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                      Originally posted by ForeverMirin View Post
                      Šta su po tebi sranja ?
                      Hvala
                      Sranja su junk food, i ovdje spomenuti industrijski šećeri i Nesquik:

                      http://www.building-body.com/forum/t...6765-Junk-food
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #86
                        Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                        Originally posted by Homemade View Post
                        Pozdrav, novi sam na forumu ali samo bi zelio da istakenem jednu bitnu stvar. Budite sigurni da organizam jako dobro prepoznaje koje namirnice unosimo i u koje vrijeme. Mozete bit u deficitu i brojat kalorije ali ako provocirate inzulin prije spavanja sa jogurtom i prostim secerima kao sto je med il npr bijelim kruhom nema sanse da ce te skinut ono najtvrdokornije salo. Ako mi ne vjerujete probajte, jogurt, snjita bijelog kruha i med prije spavanja pa nek onda neko tvrdi da je kalorija kalorija. Mozes bit u kakvom hoces deficitu ali ako provociras inzulin prije spavanja nema sanse da ces skinut ono najtvrdokornije salo.
                        Naravno da kalorija nije kalorija ali kalorija iz makronutrijenta je kalorija iz makronutrijenta
                        Zdravi pojedinac nemože manipulirati inzulinom kao niti ikojim drugim hormonom,,sva istraživanja su pokazala da su suficit i deficit najbitniji u procesu mršavljenja ili debljanja...
                        Hvala

                        Comment


                        • #87
                          Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                          Originally posted by kelly View Post
                          Sranja su junk food, i ovdje spomenuti industrijski šećeri i Nesquik:

                          http://www.building-body.com/forum/t...6765-Junk-food
                          http://www.youtube.com/watch?v=BMc0_s-M08I
                          Evo šta najveći stručnak na područiju prehrane kaže o šećeru..
                          Hvala

                          Comment


                          • #88
                            Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                            Originally posted by Frajer View Post
                            OBJASNIO SI
                            P.S. ja nedajem nikakve savjete, niti govorim šta je bolje, šta je loše kod prehrane niti kod bilo čega jer sam svjestan da to neznam jer nisam nutricionist, ja nisam rekao da je neskvik bolji od zobenih, niti sam rekao da su zobene bolje od neskvika, ja trazim konkretna i dokazana objašnjenja šta je tu bolje, dok to ne dobijem necu se slozit kao vecina vas kud svi tu i mali mujo da su zobene bolje
                            Nekužim to gledanje koja je namirnica bolja(U ovome slučaju zobene ili neskvik)...Bitna je cijelokupna prehrana pa nejedeš cijali dan samo neskvik i zobene

                            Comment


                            • #89
                              Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                              Originally posted by ForeverMirin View Post
                              sva istraživanja su pokazala da su suficit i deficit najbitniji u procesu mršavljenja ili debljanja...
                              Točno, ali nas ne zanima mršavljenje nego definicija. Kada izgubiš 10 kila mišića ti si omršavio 10 kila, a što ti se povećao postotak masti i što izgledaš gore nego prije to tebi nije važno?
                              Nas ne zanima ni debljanje, jer kad dobiješ 10 kila sala ti si se udebljao 10 kila, hvala ali meni to ne treba.

                              Originally posted by ForeverMirin View Post
                              http://www.youtube.com/watch?v=BMc0_s-M08I
                              Evo šta najveći stručnak na područiju prehrane kaže o šećeru..
                              Hvala
                              Ajde objasni ukratko, nemam vremena sada gledati to 40 minuta.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #90
                                Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                                Ma sve je to lijepo i krasno, samo evo zelim da probate, izracunajte si deficit kakav god vam pase ostavljam vam na izbor, jedite tokom dana sta god vam pase apsolutno nebitno odaberite sami hoce biti junk ili zdrava prehrana samo neka bude deficit i onda taman prije spavanja fino popijete jogurt i pojedete snitu bijelog kruha sa medom il nekakve secere i isprovocirajte inzulin i onda odite spavat i onda kad bi trebao bit proces gubljenja masti tokom spavanja zbog toga sto je inzulin visok to se nece dogadati i ono najtvrdokornije salo ce i dalje biti tu garantiram, a vi ste u debelom deficitu. Mislim da je to dovoljan dokaz da kalorija nije kalorija. A sto se tice zdravlja, provociranja inzulina , nagli napadaji gladi, nemogucnost opskrbe tijela energijom u kontinuitetu i sve ostalo sto ide kao popratna pojava konzumiranja prostih secera mislim da je nepotrebno i napominjati.

                                Comment

                                Working...
                                X