Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prehrana za gubitak masnih naslaga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

    Dinoo, ja sam shvatio da je bolje na ovom forumu sutit o IIFYM i ostalim stvarima jer te samo mogu izvrijeđati il tako nesto.
    Ali eto ovom prilikom pozivam svakog tko je barem malo zainteresiran nek se slobodno javi u inbox ili neka malo prosvrlja bodybuilding.com forumom i neka procita sticky teme i odjelu prehrane.

    Vidite oni su prihvatili takav nacin prehrane i puno im je lakse, a opet napreduju jednako kao i mi tj. NEMA RAZLIKE!

    A sad vi radite sto hocete
    tumblr_lrykt3t8sv1qegw8v.gif
    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

    Comment


    • #32
      Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

      Originally posted by diinnoo View Post
      sad ti meni daj studiju koja dokazuje suprotno ja više neću postat na podforumu prehrana.
      Njegova studija se temelji na gomili BB prijatelja koje ima u Hrvatskoj i šire a takva studija je najbolja studija. Jer se temelji na praksi.
      Samo vi decki pilite po svom, zato vam je thread "slike" prazan jer duuuugo nemate sto pokazati, a sve znate....

      Comment


      • #33
        Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

        Originally posted by mate31 View Post
        igor,ako si na defki mlijeko odma izbaci i di su ti proteini u dorucku?,poslije treninga je najpozeljnije P+UH obrok a ne P+M,
        Ja sam novi u ovome i ako mi moze tko sastaviti priblozno sta bi morao jesti. ja sam vam rekao sta jedem, a vi me ispravite i recite sta je bolje, a sta nevalja. sta da izmjenim.

        Comment


        • #34
          Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

          evo u kratkim crtama cu ti objasniti,znaci na defki zaboravi na slatko,znaci cokolade,kolaci,sokovi itd...,izbaci junk pizza,burek,cevapi sta ja znam sto vec...,na defki dosta nemasnog mesa jedi znaci pileca prsa najpozeljnija,puno povrca salate,moze i jaje uletiti,zobene,riza ali ponajprije krumpir ali na defki jer ce te puno vise zasititi nego riza,ugl smanji si UH,M.P drzi barem na 2gr/kg,ali opet ti kazem moras si sloziti prehranu imas sve to na ovom forumu pa pogledaj i onda sto ti nije jasno slobodno nas pitaj

          Comment


          • #35
            Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

            Originally posted by mate31 View Post
            evo u kratkim crtama cu ti objasniti,znaci na defki zaboravi na slatko,znaci cokolade,kolaci,sokovi itd...,izbaci junk pizza,burek,cevapi sta ja znam sto vec...,na defki dosta nemasnog mesa jedi znaci pileca prsa najpozeljnija,puno povrca salate,moze i jaje uletiti,zobene,riza ali ponajprije krumpir ali na defki jer ce te puno vise zasititi nego riza,ugl smanji si UH,M.P drzi barem na 2gr/kg,ali opet ti kazem moras si sloziti prehranu imas sve to na ovom forumu pa pogledaj i onda sto ti nije jasno slobodno nas pitaj
            evo ovako sam ja sastavio:
            1. zobene pahuljice s mlijekom ( ili jaja)
            2. (voce)
            3.pilece meso( bijelo),krumpir, (riba)
            4.u sk sam pa jedem pecivo, a i uzmem si bananu.
            5. posni sir

            recite mi sta nevalja i sta da promjenim. izmedu 1. i 2. treniram kod kuce.

            Comment


            • #36
              Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

              dino opet si stavio studiju sa pretilim osobama koje ne treniraju...

              ista stvar je sa ovim clankom

              http://www.simplyshredded.com/the-sc...rb-a-carb.html

              sve reference koje on dole navodi su radene na pretilim osobama, jedino sto se moze zakljucit iz toga jest da "normalni" ljudi koji ne vjezbaju mogu jest bilo sto da neidu u suficit i drzat ce stalnu kilazu.

              + nisu pratili postotak masti i postotak misica, sto je jos jedna negativna strana.


              ako ti mislis da je kalorija kalorija, onda netrebas cekat dogodine da pocnes defku. odradi sada masu sa sranjima, tipa pica, cokolada. postavi slike prije i poslije. ako bude napredka ja cu prvi priznat da sam pogrijesio.
              Originally posted by Bilderčić
              Originally posted by Dehydronator
              sve do grama tjedno je natural
              gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
              48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

              Comment


              • #37
                Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                Originally posted by Rijeka87 View Post
                Dinoo, ja sam shvatio da je bolje na ovom forumu sutit o IIFYM i ostalim stvarima jer te samo mogu izvrijeđati il tako nesto.
                Nisi dobro shvatio, nitko vas nije vrijeđao samo vam se želi pomoći. Problem je što ste ti i Dino maloljetnici bez ikakvog iskustva pa samo mlatite po teoriji bez ikakvog iskustva a ne želite poslušati ljude koji su godinama u ovome i znaju šta pričaju.

                I opet brkate mršavljenje sa definicijom, za mršavljenje je dovoljno biti u deficitu, ali za definiciju nije.
                Last edited by kelly; 23-04-13, 11:36.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #38
                  Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                  Originally posted by Archiv3r View Post
                  dino opet si stavio studiju sa pretilim osobama koje ne treniraju...

                  ista stvar je sa ovim clankom

                  http://www.simplyshredded.com/the-sc...rb-a-carb.html

                  sve reference koje on dole navodi su radene na pretilim osobama, jedino sto se moze zakljucit iz toga jest da "normalni" ljudi koji ne vjezbaju mogu jest bilo sto da neidu u suficit i drzat ce stalnu kilazu.

                  + nisu pratili postotak masti i postotak misica, sto je jos jedna negativna strana.


                  ako ti mislis da je kalorija kalorija, onda netrebas cekat dogodine da pocnes defku. odradi sada masu sa sranjima, tipa pica, cokolada. postavi slike prije i poslije. ako bude napredka ja cu prvi priznat da sam pogrijesio.
                  Ako je studija rađena na pretilim osobama kojom logikom se to ne može preslikati na tebe koji treniraš. Daleko bolja inzulinska osjetiljivost te se te studije još lakše preslikaju na bb ekipu općenito, jer se ovdje uglavnom raspravlja oko UH.

                  Glavni faktor za održavanje mm je trening, prehrana je sekundarni.

                  Ja masu ne radim sa sranjima radim je sa proteinima, mastima i UH i to je primarno bitno, makrosi a sad da li su zobene ili nesquik nebitno.

                  I mogu ti dati hrpu ljudi koji su vjerovali u čistu BB prehranu a sada IIFYM, i prezadovljni su, rezultati su identični a psiha dosta bolja.

                  Bit svega je u BB da sve mora teško ići moraš jesti što nevoliš i sl. i niko neće da prihvati da to može ići puno lakše a rezultati će biti isti.

                  Comment


                  • #39
                    Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                    Originally posted by diinnoo View Post
                    Ja masu ne radim sa sranjima radim je sa proteinima, mastima i UH i to je primarno bitno, makrosi a sad da li su zobene ili nesquik nebitno.
                    Zobene na 100g imaju 60g UH a od toga 0.7g secera.
                    Nesquik na 100g ima 80g UH a od toga 80g secera...
                    I sad ces ti normalnog covjeka uvjeriti kako je to isto?
                    Ok... Sretno s BB-om

                    Comment


                    • #40
                      Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                      Originally posted by WTF View Post
                      Zobene na 100g imaju 60g UH a od toga 0.7g secera.
                      Nesquik na 100g ima 80g UH a od toga 80g secera...
                      I sad ces ti normalnog covjeka uvjeriti kako je to isto?
                      a kakvu će razliku napraviti to što je ovdje šećer a što je ovdje "kompleksni" UH, ljudi testirali i došli do zaključka nikakva.

                      A ne, izvini studije nisu relevantne, razlika je ogromna a zašto niko pojma nema

                      Originally posted by WTF View Post
                      Ok... Sretno s BB-om
                      Hvala

                      Comment


                      • #41
                        Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                        Znaci kad budem na masi da uzmem 2 litre mlijeka i zamuckam 300-400 g nesquika i uz to fino piletine koju zauljim maslinovim radi masti i povrca i eto mase za 5?
                        Zasto da se je.bem rizom, zobenima ili krumpirom kad mogu pola kile nesquika pijuckati cijeli dan i tako namiriti 400g UH...?
                        Jel to taj nesquik kojeg smatras jednakim zobenima?
                        Mogu tako masu raditi?

                        Posni + casa nesquika
                        Piletina+ casa nesquika
                        Jaja + casa nesquika

                        Itako 7-8x na dan?

                        Ahahahh....

                        Comment


                        • #42
                          Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                          Originally posted by WTF View Post
                          Znaci kad budem na masi da uzmem 2 litre mlijeka i zamuckam 300-400 g nesquika i uz to fino piletine koju zauljim maslinovim radi masti i povrca i eto mase za 5?
                          Zasto da se je.bem rizom, zobenima ili krumpirom kad mogu pola kile nesquika pijuckati cijeli dan i tako namiriti 400g UH...?
                          Jel to taj nesquik kojeg smatras jednakim zobenima?
                          Mogu tako masu raditi?

                          Posni + casa nesquika
                          Piletina+ casa nesquika
                          Jaja + casa nesquika

                          Itako 7-8x na dan?

                          Ahahahh....
                          probaj pa javi

                          većina može

                          samo nemoj da te zbog ukusa nequika povuče da umjesto 400g UH uneseš 500g pa onda je nesquik kriv, a ne onaj koji nije dobro zbrojao makrose.

                          Comment


                          • #43
                            Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                            Strasno..... Da raditi masu na nesquiku.. el-o-el
                            Wheya+Nesquika i na sve to dodati maslinovog i eto brutalne mase.. Velik i jak a ne jede vec pije
                            Revolucionarno otkrice za BB sportase..
                            Patentiraj!

                            Comment


                            • #44
                              Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                              Originally posted by diinnoo View Post
                              da li su zobene ili nesquik nebitno.
                              Mogu samo plakati na ovakve izjave.

                              Da je to tako onda ne bi bilo ni dijabetesa ni pretilosti, a bilderi bi jeli samo Nutellu...
                              Last edited by kelly; 23-04-13, 13:06.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #45
                                Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                                Originally posted by diinnoo View Post
                                probaj pa javi

                                većina može
                                Tko je vecina by the way? Moze link nekog bildera s jelovnikom koji ukljucuje pola kile nesquika.. Bar jednog od vecine koja moze

                                Comment

                                Working...
                                X