Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prehrana za gubitak masnih naslaga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

    Originally posted by kelly View Post
    Mogu samo plakati na ovakve izjave.
    Ja imam srece.. Evo 4 tjedan dijete i jedva 3-4 puta da sam skoljke vidio...
    Sad me pravo prosralo...

    Comment


    • #47
      Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

      Originally posted by WTF View Post
      Tko je vecina by the way? Moze link nekog bildera s jelovnikom koji ukljucuje pola kile nesquika.. Bar jednog od vecine koja moze
      šta će ti neki bilder, ako studije kažu da je tako!? pa neće valjda studije lagati ili nešto

      ja sam probao pročitat onu studiju, al ono, ne kontam ništa, iskreno, znam engleski, al one neke znanstvene riječi ne mogu protumačiti nikako

      Archiv3r je rekao da nisu pratili postotak masti i mišića -mislim da to igra važnu ulogu kad smo na defki, zar ne ??


      ja sam kao i dosta ljudi u ovoj temi, kao nevjerni Toma, dok ne vidim, ne vjerujem
      uspješno se defkati na glupostima, nema mi smisla, i dok netko na ovom forumu to ne proba i ne uspije, ne vjerujem

      iifym podržavam i to sve, otvoren za nove stvari jesam, al neke stvari se moraju odradit pošteno i mukom ili nema napretka

      moje mišljenje
      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

      Fak me, right?

      Comment


      • #48
        Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

        Originally posted by domagoj View Post
        šta će ti neki bilder, ako studije kažu da je tako!? pa neće valjda studije lagati ili nešto

        ja sam probao pročitat onu studiju, al ono, ne kontam ništa, iskreno, znam engleski, al one neke znanstvene riječi ne mogu protumačiti nikako
        O ovome bi se moglo napisat tonu al neman ni vrimena ni volje... Ukratko, istu analogiju mozes primjenit i na politicare i ekonomiste kad pricaju o privatizaciji, likvidnosti, fiskalizaciji i mnogim drugim vecini ljudi nejasnih a opet vrlo vrlo vrlo bitnih pojmova. Tako logika "oni znaju bolje" nas je i dovela u polozaj da nas se tretira ko ovce i laze i mulja.

        Sad cu ti dat par razloga zasto bi jedan znanstvenik radia lose:
        1. To sta je znanstvenik i barata nekakvom strucnom terminologijom ne znaci nuzno da je kvalitetan
        2. Cesto su istrazivanja povedena povrsno i nestrucno
        3. Znanstvenici cesto natezu rezultate, i sam famozni Layne Norton kaze "Data is what it is, mould your theories by the data you get, not the other way around." abia je potaknut cinjenicom sta velika vecina znanstvenika iz nekih svojih razloga odbijaju prihvatiti da su u krivu i selektivno biraju podatke koji im odgovaraju kako bi potvrdili svoje premise.
        4. Novac. Ako neko iz vana financira istrazivanje iz nekog iinteresa ( a u 99% slucajeva je tako), bilo bi steta da to istrazivanje da lose rezultate jelda? I onda se vracamo na tocku 3.
        Ima tu jos milijun finesa. Al poanta price je, ako neka izjava ima dr.sc. potpis, to joj ne daje nista na tezini a priori.



        A na koncu, na koliko polja se pokazalo da je teorija jedno a praksa drugo...

        Comment


        • #49
          Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

          hmm..mislim da si me pogrešno shvatio, bio sam ironičan u vezi s onim: zašto bi studije lagale
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • #50
            Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

            Isto je jeo industrijske šećere ili zobene, njih dvije to isto tvrde:

            mcdonalds.jpg

            Zato neće doživjeti 60 godina. Znao sam dosta šećeraša koji su umrli sa 50 i kusur godina, nijedan nije doživio 60 godina, a o kvaliteti života da i ne pričam.

            I tvornice cigareta mašu studijama gdje nema dokaza o štetnosti cigareta...
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #51
              Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

              Kvaliteta hrane nije bitna, evo najboljeg dokaza, vidiš kak su dečki lijepi i zdravi:

              fat-kid-mcdonalds-769134-769471.jpg
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #52
                Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                Dino tolko' sere, da je to strašno.

                Znači mi smo ludi što jedemo bb aproved (zobene), a ne tvoj *****i nesquik

                Comment


                • #53
                  Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                  Originally posted by kelly View Post
                  Kvaliteta hrane nije bitna, evo najboljeg dokaza, vidiš kak su dečki lijepi i zdravi:

                  [ATTACH=CONFIG]15063[/ATTACH]
                  Kaže: Mala, daj meni i mom priki još jedan cheeseburger sa sirom vamo'!

                  Comment


                  • #54
                    Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                    Počelo se previše srat na ovom forumu otkako je Triplez spomenuo IIFYM.
                    Da je taj IIFYM toliko dobar onda bi svi koristili taj program, ali zna se što se smatra zdravom prehranom, a ove usporedbe da je isto uzeti Nesquik ili zobene su čiste gluposti. Kao i ono, ako treba nadoknaditi kalorije dobro je uzeti burek. Je kur.ca!
                    Ne znam osobu koja se usrećila od junka...

                    Comment


                    • #55
                      Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                      Originally posted by WTF View Post
                      Njegova studija se temelji na gomili BB prijatelja koje ima u Hrvatskoj i šire a takva studija je najbolja studija. Jer se temelji na praksi.
                      .
                      drago mi je ovo cuti



                      ostavicu slike koje sam samo jutros vidio, u zatvorenoj grupi na facebooku i u par tema na koje sam subscribed...i ovo je samo ono od danas da ne duljim previse i navodim previse primjera
                      6. mjesto ''europa men's physique division''



                      mala 6 weeks out od bikini contesta

                      inace trenira u istoj teretani kao onaj momak kojeg postavljam u ''najljepsa tijela'' temi i koji nevjerovatno izgleda...oboje ih imam na fb-u preko godinu dana i dobro znam sta jedu i kako kroz to i ove grupe





                      ''europa orlando show'' 3. mjesto



                      jedan od admina grupe



                      momak koji trenira s njim



                      evo ih zajedno


                      imal jos?
                      momak kojeg sam gore spomenuo






                      slobodni ti njima spomeni da je bitno razdvajati masti od UH, da nema UH poslije 6, da rade defku bez MFP, da brinu o tome da li su UH kompleksni ili prosti, da ne mozes ubaciti ''junk''(kako glup naziv) u defku i sl.

                      svakako ce te ignorisati jer te shvacaju kao momka koji trola





                      dok smo tu, ''protein fluff''
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • #56
                        Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                        od svih u takvim grupama, svaki naturalac koji ima para se obrati ''team3dmj'' ekipi da ih poprati na pripremama, veliki znalci, eric helms/alberto nunez i ostali

                        sta mislis kako izgledaju njihove upute?? jedi to i to? lol



                        veoma poucan video oko priprema za binu, naravno vecina ce ignorisati ali ko ima strpljenja vidjece sta momci jedu




                        edit: ova dva posta = 5 minuta vremena koje mi niko nece vratiti...nazalost neki ljudi svoje stavove nikad neces staviti pod upitnik pa od mnogo cega nema koristi....odoh jesti ''nesto fino''
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #57
                          Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                          ali ljudi gledajte i da je istina da je isto unijeti 100 gr UH iz zobenih ili 100 gr iz industriskog secera.znaci sad smo na predpostavci da je napredak isti,e a sad dolazimo do onoga,recite vi meni kakva bi bila krvna slika od onog sto je unosio UH iz secera a kakva bi bila onom sto je unosio iz zobenih,rize recimo nakon 2 godine... ja mislim da je zdravlje puno vaznije od bilo kakvog izgleda

                          Comment


                          • #58
                            Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                            Originally posted by mate31 View Post
                            ali ljudi gledajte i da je istina da je isto unijeti 100 gr UH iz zobenih ili 100 gr iz industriskog secera.znaci sad smo na predpostavci da je napredak isti,e a sad dolazimo do onoga,recite vi meni kakva bi bila krvna slika od onog sto je unosio UH iz secera a kakva bi bila onom sto je unosio iz zobenih,rize recimo nakon 2 godine... ja mislim da je zdravlje puno vaznije od bilo kakvog izgleda
                            da, savrseno zdrava dijeta je skroz druga prica



                            ali onda s druge strane ima ljudi koji pricaju o nekoj ''zdravoj prehrani'' a nekad unose 300g P(0 UH i masti, ili nastoje makar tako) i to iz samo jednog ili dva izvora dnevno...sto je isto paradoksalno

                            jos na to dodaju pricu o mikronutijentima a uopce pojma nemaju koliko je kojih mikorosa u hrani kojoj unose i da li zadovoljavaju potrebu....isto veoma cudan nacin razmisljanja, ali hej - svakom svoje
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #59
                              Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                              pa evo ja npr,cu na zavrsetku defke,unositi P iz samo whey i piletine,znaci ici cu 3 dana samo piletina i whey a onda punjenje,rizom,krompirom,povrca,salate itd ali opet je to punooo zdravije od unosa toliko secera,pa znate li da je u americi secer najveci uzrocnik svih pretilih ljudi i tamo je to skoro najveci problem u vezi prehrane, podrzavam da se ponekad ali ponekad mozes opustiti pa zamijeniti npr 100 gr zobenih za neznam sad tocno bubam 30-40 gr cokolade,ali prakticirati to stalno,NE HVALA meni je moje zdravlje bitno

                              Comment


                              • #60
                                Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                                da


                                u americi je secer najveci uzrocnik bolesti zato sto su ljudi zbog njega u masivnom suficitu i postaju pretilni, sa 40% bf ti je krvna slika katastrofalna i ovako i onako....za momka koji trenira, aktivan je, zna sta unosi u sebe, to je vec manja briga



                                nisam mislio da je problem unositi iz samo whey-a i piletine proteini...ali ako je to sve sto ces unositi cijeli dan, u svakom smislu te rijeci si podhranjen u smislu mikrosa...vitamina minerala itd. sto je jako jako lose ako cemo o zdravlju


                                takmicar si i samo zelis na bini biti najvise izrezani lik?? ne maris za tim predpostavljam
                                ali ako si obicni dizac utega i pricas o zdravom nacinu zivota onda je to malo cudno
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X