Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prehrana za gubitak masnih naslaga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

    Originally posted by kelly View Post
    Točno, ali nas ne zanima mršavljenje nego definicija. Kada izgubiš 10 kila mišića ti si omršavio 10 kila, a što ti se povećao postotak masti i što izgledaš gore nego prije to tebi nije važno?
    Nas ne zanima ni debljanje, jer kad dobiješ 10 kila sala ti si se udebljao 10 kila, hvala ali meni to ne treba.

    Ajde objasni ukratko, nemam vremena sada gledati to 40 minuta.
    Za dobijanje mišića na masi te čuvanje mišića na defki najzaslužniji su odgovarajući intenzitet treninga te odgovarajući unos proteina,i naravno genetika i farmakologija ali to nije tema našeg razgovora trenutno
    Pozz

    Comment


    • #92
      Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

      Originally posted by ForeverMirin View Post
      Za dobijanje mišića na masi te čuvanje mišića na defki najzaslužniji su odgovarajući intenzitet treninga te odgovarajući unos proteina,i naravno genetika i farmakologija ali to nije tema našeg razgovora trenutno
      Pozz
      Šta je pisac htio reći? Šta je tema?
      Last edited by kelly; 23-04-13, 19:00.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #93
        Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

        Originally posted by kelly View Post
        Šta je pisac htio reći? Šta je tema?
        Hajdmo redom ti si spomenuo očuvanje mišića u gornjem postu...Pa sam ja napisao da je trening i unos proteina uz suficit(Masa) te deficit(definicija) najbitniji za očuvanje te dobijanje mišića..Te također se nisam htjeo osvrtat na genetiku i farmakologiju jer je ovo ipak podforum prehrana...I što ti sad tu nije jasno ?
        Pozdrav
        Last edited by kelly; 24-04-13, 01:49.

        Comment


        • #94
          Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

          Originally posted by ForeverMirin View Post
          Hajdmo redom ti si spomenuo očuvanje mišića u gornjem postu...Pa sam ja napisao da je trening i unos proteina uz suficit(Masa) te deficit(definicija) najbitniji za očuvanje te dobijanje mišića..Te također se nisam htjeo osvrtat na genetiku i farmakologiju jer je ovo ipak podforum prehrana...I što ti sad tu nije jasno ?
          Pozdrav
          Nemam se vremena tu natezati sa tobom i tvojim zagonetkama, moram ići kositi travu. Nisi mi odgovorio na pitanja iz prijašnjih postova.
          Objasni kako se radi definicija i sa kakvom hranom?

          I bilo bi dobro da se malo predstaviš i da staviš slike, a ne ovako sav si neki tajanstven. Daj da vidimo slike kako si se zdefkao na šećerima?
          Last edited by kelly; 23-04-13, 18:53.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #95
            Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

            A kako od samih proteina napravit suficit
            treba goriva, valja pokrenut mlazni pogon, ugljikohidrata, a i podmazivanje je tu ,
            treba zdravih masti, te hidracija tijela voda,a jutarnji cardio ,


            Farmakologija , mmmm bez tog nema price

            A ti kolega daj nam
            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • #96
              Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

              Originally posted by ForeverMirin View Post
              Hajdmo redom ti si spomenuo očuvanje mišića u gornjem postu...Pa sam ja napisao da je trening i unos proteina uz suficit(Masa) te deficit(definicija) najbitniji za očuvanje te dobijanje mišića..Te također se nisam htjeo osvrtat na genetiku i farmakologiju jer je ovo ipak podforum prehrana...I što ti sad tu nije jasno ?
              Pozdrav
              Pokosio sam travu...

              Vidi prijatelju, koliko god se ja ne slažem sa Dinom i sa TripleZ ja te dečke poštivam, jer su kulturni, predstavili su se, stavili slike i znaju argumentirano razgovarati. A ti si običan troll i provokator o kojem ne znamo ništa, ulećeš u raspravu kao padobranac sa mršavljenjem i debljanjem, ma koga ovdje zanima mršavljenje?? Nas zanima definicija.
              Trollaš sa digresijama i izbjegavanjem odgovora itd...
              i prestani u svakom postu pozdravljati, trollaš i provociraš...
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #97
                Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                Originally posted by kelly View Post
                Nemam se vremena tu natezati sa tobom i tvojim zagonetkama, moram ići kositi travu. Nisi mi odgovorio na pitanja iz prijašnjih postova.
                Objasni kako se radi definicija i sa kakvom hranom?

                I bilo bi dobro da se malo predstaviš i da staviš slike, a ne ovako sav si neki tajanstven. Daj da vidimo slike kako si se zdefkao na šećerima?
                Kada bi stavio svoje slike šta bi sa time dokazao?
                A i nisi mi jasan na svako mišljenje koje se neslaže sa tvojim odogovaraš agresivnim tonom,mada mislim da sam bio i više nego pristojan!
                Šta se tiče hrane na definiciji može se jesti apsolutno sve šta se uklapa u tvoj dnevni plan...Unio bi minimalno 200g Proteina radi antikataboličkog učinka te minimalno 50g masti radi hormona(istraživanja si pokazala da unos masti manji od 50g dovodi do bržeg pada testosterona) ostalo ugh ovisno o kalorijama....
                Što se tiče izbora namirnica većinu toga bi činila takozvana "čista hrana" jer je zasitnija od takozvanog "junka" ali kada god bi me uvatila želja za takozvanim "junkom" pojeo bih ga dok god se uklapa u moje dnevne parametre...
                Također bih pazio na unos mikronutrijenata.vlakana(minimalno 25g dnevno) te na unos vode i ukupni pral score(kiselost tj lužnatost organizma)...
                Od suplemenata samo riblje ulje(minimalno 4g epa/dha) te multivitamina,multiminerale...

                Šta se tiče ljudi koji se hrane ovim principom spomenut ću samo neke

                Matt Ogus tumblr_m2clepkVbY1ro9r1fo1_500.jpg
                Alberto nunez 47400d1314912714-alberto-nunez-310746_10150344876124002_513634001_9405665_4836354_n.jpg
                Eric helms erichelm_big3.jpg
                Koji su svi redom naturalci(da da znam sve o zaobilaženju doping kontrola ali bit će natural dok god neko nedokaže suprotno)
                Ovi momci izgledaju bolje od 99% forumaša,uključujući i tebe kelly svi redom nabrojani momci uz dužno poštovanje prema tebi kao sportašu i bilderu raskomadaju te u svakom aspektu..
                Da nespominjem da se je sav taj nabrojani broscience koji vas nekolicina propagirate oboren od strane znanstveniak.
                Toliko od mene

                E i da naravno da nezaboravim još jednog poznatog fittera koji je na pripremama za olimpiju jeo palaćinke i sladoled
                http://supplementreviews.com/forum/i...?topic=23462.0

                Comment


                • #98
                  Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                  Originally posted by kelly View Post
                  Pokosio sam travu...

                  Vidi prijatelju, koliko god se ja ne slažem sa Dinom i sa TripleZ ja te dečke poštivam, jer su kulturni, predstavili su se, stavili slike i znaju argumentirano razgovarati. A ti si običan troll i provokator o kojem ne znamo ništa, ulećeš u raspravu kao padobranac sa mršavljenjem i debljanjem, ma koga ovdje zanima mršavljenje?? Nas zanima definicija.
                  Trollaš sa digresijama i izbjegavanjem odgovora itd...
                  i prestani u svakom postu pozdravljati, trollaš i provociraš...
                  Žao mi je što imaš takav dojam,sad ozbiljno..
                  Netrolam i neželim provocirati te još jednom imaš jedan respekt sa moje strane,ali jednostavno se neslažem sa tobom..Jbg

                  Comment


                  • #99
                    Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                    Originally posted by ForeverMirin View Post
                    Kada bi stavio svoje slike šta bi sa time dokazao?
                    A i nisi mi jasan na svako mišljenje koje se neslaže sa tvojim odogovaraš agresivnim tonom,mada mislim da sam bio i više nego pristojan!
                    Sa svojim slikama bi dokazao da nisi samo puki teoretičar i da znaš o čemu pričaš iz iskustva a ne samo rekla kazala.
                    Nisam agresivan zbog mišljenja nego zbog trollanja, ajde navedi mi gdje sam bio agresivan prema Dini i Triplez?
                    Koji su svi redom naturalci(da da znam sve o zaobilaženju doping kontrola ali bit će natural dok god neko nedokaže suprotno)
                    I Cutler je natural za tebe, nikada nije dokazano suprotno.

                    Uletio si kao padobranac sa ne baš pristojnim postovima
                    Da nespominjem da se je sav taj nabrojani broscience koji vas nekolicina propagirate oboren od strane znanstveniak.
                    Sve je "oboreno" od znanstvenika, ne mora se ni trenirati, samo treba ležati i jesti Nutellu i eto zlata na Olimpiji, za tebe su Adoni, Barić, Drašković i Pruga idioti jer se ne defkaju na šećerima, a ti anonimac bez slika si genijalac jer si negdje nešto pročitao.
                    Oprosti što sam malo iznerviran i nemoj to shvaćati osobno, ja sam već peta godina ovdje na forumu i pun mi je kur.ac teoretičara koji se skrivaju iza tipkovnice i koji jedva da su vidjeli uteg a seru po ljudima koji godinama u teretani pišaju krv na željezu.

                    Pozdrav i tebi
                    Last edited by kelly; 24-04-13, 01:53.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                      gledaj da prvo odma rascistimo sve i jedan bb kojeg si stavio na slici je na hemij,to sto nisu uhvatili na doping testu to je neka druga stvar,guras neke stvari koje nemaju veze s vezom,previse si naivan i vjerujes nekomu koji je placen da to govori,ti nemas pojma sto je industrija prehrane nemas uopce pojma koliko njima koristi da neki "znanstvenik" kaze da se moze jesti slatkisi bez beda,pa isto tako su u amirici govorili kako stavljaju fluor u vodu kao za zastitu zuba,neznam koliko tocno u postotcima jer sam zaboravio je porasla prodaja slatkisa u americi,a kasnije je dokazano da ta kolicina koju su pustali u vodovod je neznacajna,i ti jos sa svojih 185 cm mi 75 kg dodes ovdje kako je i kelly rekao kao padobranac i pocnes pametovati ajde stari sa takvim stavom i nepostovanjem mozes odleprsati sa ovog foruma,ti nas uvjeravas da je jednako po zdravlje unosio ja 100 gr iz secera ili 100 gr rize,krompira.znaci cijeli svijet je glupo sto se pokusava zdravo hraniti. gledaj triplez i dino su dosli i govorili o napredku u misicnoj masi ali ti si prevrsio svaku mjeru,od tvojih dezinformacija ce pocetnici biti uvjereni u gluposti i nauciti gluposti. i ponavljam jos jedanput te studije i znanstvenici nemaju veze s vezom jer su svi placeni sto da govore od strane tvrtki koje imaju koristi od toga jer nemas pojma koji su novci u igri. I DA RAĐE CU VJEROVATI LJUDIMA KOJI SU NEUTRALNI I NA KOJIMA VIDIM REZULTAT,,ali i da iti malo ukljucis razum logike shvatio bi da je nemoguce da ti organizam funkcionira od secera i ostalih pizdravije,a da negovorim o mineralima,vitaminima i ostalim stvarima cega gotovo da i nema u junk prehrani
                      Last edited by mate31; 23-04-13, 20:23.

                      Comment


                      • Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                        Originally posted by kelly View Post
                        Sa svojim slikama bi dokazao da nisi samo puki teoretičar i da znaš o čemu pričaš iz iskustva a ne samo rekla kazala.
                        Nisam agresivan zbog mišljenja nego zbog trollanja, ajde navedi mi gdje sam bio agresivan prema Dini i Triplez?
                        Uletio si kao padobranac sa ne baš pristojnim postovima
                        Sve je oboreno od znanstvenika, ne mora se ni trenirati, samo treba ležati i jesti Nutellu i eto zlata na Olimpiji, za tebe su Adoni, Barić, Drašković i Pruga idioti jer se ne defkaju na šećerima, a ti anonimac bez slika si genijalac jer si negdje nešto pročitao.
                        Oprosti što sam malo iznerviran i nemoj to shvaćati osobno, ja sam već peta godina ovdje na forumu i pun mi je kur.ac teoretičara koji se skrivaju iza tipkovnice i koji jedva da su vidjeli uteg a seru po ljudima koji godinama u teretani pišaju krv na željezu.

                        Pozdrav i tebi
                        Već dugo sam na forumu teretana i mislim da imam dosta znanja i da za naturalca izgledam pristojno,te uopće neuzimam ništa osobno što govoriš te ovo nesmatram kao svađu nego kao raspravu...
                        Ali sad nemam vremena,,Živio mi

                        Comment


                        • Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                          Originally posted by ForeverMirin View Post
                          Već dugo sam na forumu teretana i mislim da imam dosta znanja i da za naturalca izgledam pristojno,te uopće neuzimam ništa osobno što govoriš te ovo nesmatram kao svađu nego kao raspravu...
                          Ali sad nemam vremena,,Živio mi
                          I za mene je ovo samo rasprava, idem sad na trening, aj živio.

                          P.S.
                          Evo reći ću ti da dolazim u Zadar na državno, vozim Marijana, znam šta on jede zadnjih par mjeseci a prehranu mu je pisao Mario Jarnečić. E sad između njih dvojice i tebe šta misliš kome ću vjerovati? Za tebe je to broscience a Mario i Marijan su višestruki osvajači medalja, samo toliko. Evo pogledaj malo moj album sa slikama:
                          http://www.building-body.com/forum/album.php?albumid=70
                          Last edited by kelly; 23-04-13, 20:32.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                            Originally posted by ForeverMirin View Post
                            Koji su svi redom naturalci(da da znam sve o zaobilaženju doping kontrola ali bit će natural dok god neko nedokaže suprotno)
                            Ovi momci izgledaju bolje od 99% forumaša,uključujući i tebe kelly svi redom nabrojani momci uz dužno poštovanje prema tebi kao sportašu i bilderu raskomadaju te u svakom aspektu..

                            E i da naravno da nezaboravim još jednog poznatog fittera koji je na pripremama za olimpiju jeo palaćinke i sladoled
                            http://supplementreviews.com/forum/i...?topic=23462.0
                            Ti si sa ovim gore postom samo zelio da ponizis,i omlazavas clanove foruma, i poredis sa nekim momcima,nakrkanim raznim stvarima, koji ti zamazu oci u jednom interviu kazu natural i od palacinaka i salate nabildali se

                            Prijatelju ja cu ti dat samo jedan savjet

                            Ako vjerujes u sve sto procitas, prestani čitati

                            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                            Comment


                            • Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                              Originally posted by ForeverMirin View Post
                              Koji su svi redom naturalci(da da znam sve o zaobilaženju doping kontrola ali bit će natural dok god neko nedokaže suprotno)
                              To je netocno. Vidis kako je TripleZ dokazao da sam ja na kemiji
                              Bitno da ja jesam, glavno da Layne Norton nije... kako znam pitas se? Nema aknu! Pardon, prišt!

                              Comment


                              • Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                                Originally posted by SemaMare View Post
                                Ti si sa ovim gore postom samo zelio da ponizis,i omlazavas clanove foruma, i poredis sa nekim momcima,nakrkanim raznim stvarima, koji ti zamazu oci u jednom interviu kazu natural i od palacinaka i salate nabildali se

                                Prijatelju ja cu ti dat samo jedan savjet

                                Ako vjerujes u sve sto procitas, prestani čitati

                                Nevidim razlog zašto ovaj helms nebi bio natural..A iskreno bili oni nakemijani ili ne zaboli me patka koji meni to ***** znači u životu...Onim gorem komentarom sam samo htjeo napisat da iifym zapravo radi !

                                A kelly kome ćeš vjerovati jadranu ili mike-u mentzeru?

                                P.s pročitaj ovo http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=27856&start=0
                                i u onome albumu koji si ti?

                                Comment

                                Working...
                                X