Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evo i mene...Vendetha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Evo i mene...

    hvala vam drugari... nabacice se i boje, krenulo je lagano, ali nemam puno zivaca da lezim na suncu..zato cu ici kao sa defkom..laagaanooo

    Originally posted by Demo
    ..radim defku ali zadnjih 4-5 dana zbog nekih okolnosti mi ja prehrana njeSra a i sve vezano za bb...ovim slikama me motivises da nuliram taj junk u sto kracem vremenu i vratim se gdje sam stao....za mene, idealno, moj cilj!
    ovako druze,...fizicki ja mogu puno da podnesem,..
    ali psihicki, ..zadnja tri mjeseca bila su ogroman izazov, X puta mi dodje da stanem, X puta da pojedem nesto normalno, X puta sam sebi sranje u ogledalu..X nekakvih ''problemcica''..

    ali nista drugo osim volje ne treba. Ja sam rekao sebi prosle godine, da cu ovde da uradim tu usranu defku, i da cu biti zdefkan da se svaki misic vidi,..i da nisam to ostvario, sam bi sebe gledao kao slabica.
    ja sam imao sam jedan dan kada sam varao s hranomm,,ni jedan jedini kardio preskocio nisam, sto mi se prosle godine desavalo, ustanem ujutru, alarm me budi..pa hajd kontam sta je jedan kardio rpeskociti..i tako svako apr dana..
    ovaj put je to sve blo drukcije.
    Ali ishrana je bila kljucna ovde,..odvratno, ruzno..al jebga..
    znaci samo volja druze,..ima cilj svoj stalno pred ocima i gazi
    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

    http://www.staying-fit.net/

    Comment


    • Re: Evo i mene...

      Originally posted by Vendetha
      Originally posted by kordafication
      premocno
      ruke i trbusni posebno

      hvala druze...
      aaa stomak,..stomak mi je najinteresantiniji sad, stalno dizem majicu da gledam. Jebga, dugo sam i cekao

      Originally posted by Mir7a


      tnx
      ...i ja otkad sam na defki (koja je sad prekinutA junkanjem ) stalno se divim novo-vidjljivim trbusnim, podizanje majice je obavezno pa makar se oni vidjeli smao na finom osvjetljenju
      U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
      sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

      Comment


      • Re: Evo i mene...

        hahaha da da

        bio je onaj period kad si sve manji, pa kad psiha ubije..i to mi je onda jedina utjeha bila ))))))))
        "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

        Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
        https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

        http://www.staying-fit.net/

        Comment


        • Re: Evo i mene...

          odličan ka i uvik.. nema se šta reć
          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

          Comment


          • Re: Evo i mene...

            Originally posted by Vendetha
            hvala vam drugari... nabacice se i boje, krenulo je lagano, ali nemam puno zivaca da lezim na suncu..zato cu ici kao sa defkom..laagaanooo

            Originally posted by Demo
            ..radim defku ali zadnjih 4-5 dana zbog nekih okolnosti mi ja prehrana njeSra a i sve vezano za bb...ovim slikama me motivises da nuliram taj junk u sto kracem vremenu i vratim se gdje sam stao....za mene, idealno, moj cilj!
            ovako druze,...fizicki ja mogu puno da podnesem,..
            ali psihicki, ..zadnja tri mjeseca bila su ogroman izazov, X puta mi dodje da stanem, X puta da pojedem nesto normalno, X puta sam sebi sranje u ogledalu..X nekakvih ''problemcica''..

            ali nista drugo osim volje ne treba. Ja sam rekao sebi prosle godine, da cu ovde da uradim tu usranu defku, i da cu biti zdefkan da se svaki misic vidi,..i da nisam to ostvario, sam bi sebe gledao kao slabica.
            ja sam imao sam jedan dan kada sam varao s hranomm,,ni jedan jedini kardio preskocio nisam, sto mi se prosle godine desavalo, ustanem ujutru, alarm me budi..pa hajd kontam sta je jedan kardio rpeskociti..i tako svako apr dana..
            ovaj put je to sve blo drukcije.
            Ali ishrana je bila kljucna ovde,..odvratno, ruzno..al jebga..
            znaci samo volja druze,..ima cilj svoj stalno pred ocima i gazi
            ..slazem se, isto to radim i nije bilo problema...cilj u glavi i motivacija je tu...ali ovih dana nema staraca pa sam sam sa djevojkom..i jos nekakvih dosta obaveza sa strane tako da ishrana krenula pomalo lose dok se nisam predao skroz i rekao, dok starci ne dodju ne vracam se "nazad" , a to je sutra

            P.S. ..do nedelje- ponedeljka mi nema nista...u subotu matura, pa... ..razumijemo se ...kako mi je sad lakse kad sam se ispovijedio ko curica ...bez ustrajnosti, nista..svaka cast
            U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
            sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

            Comment


            • Re: Evo i mene...

              ma sta ce ti starci..ubacis filete u serpu, skuhas..i jedi
              tako sam ja radio cijelo vrijeme...FUJ...al jebga

              Originally posted by juka
              odličan ka i uvik.. nema se šta reć
              hvala
              "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

              Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
              https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

              http://www.staying-fit.net/

              Comment


              • Re: Evo i mene...

                vendi, sta si koristio prilikom defke od suplementacije i nelegale ? (ako je bilo cega)
                Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                Comment


                • Re: Evo i mene...

                  Originally posted by Niger
                  vendi, sta si koristio prilikom defke od suplementacije i nelegale ? (ako je bilo cega)
                  da si pogleda malo rubriku vidije bi da nije bilo ilegale
                  bez uvrede
                  Originally posted by Jurica
                  ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                  Comment


                  • Re: Evo i mene...

                    Originally posted by giusseppe7777
                    Originally posted by Niger
                    vendi, sta si koristio prilikom defke od suplementacije i nelegale ? (ako je bilo cega)
                    da si pogleda malo rubriku vidije bi da nije bilo ilegale
                    bez uvrede
                    drug jesam ja naveo ako je bilo cega ? ..da, nisam mozda procitao svih 62 strane, ali valjda smijem pitat :/
                    i pitanje nije tebi namjenjeno nego vendiju
                    Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                    Comment


                    • Re: Evo i mene...

                      ma sve OK

                      ja cu i kad dodje taj period (ako dodje) kad uzimao i hemiju, uvijek iskreno i napisati,..

                      od suplemenata da defki sam koristio whey i bcaa, malko vise nego inace,,
                      a bilo je tu jos vitamin c oko 2-3 g dnevno, ZMA jedan period, calcij, magnezij
                      kofein sam uzimao pred kardio ujutru,
                      to je to uglavnom,..kreatin i nitric oxide sam izbacio skroz bio u tom periodu, i s obzirom da je i definicija bila, snagom nisam znatno pao,..uglavnom na kompleksnim vjezbama sam malko pao, mrtvo-cucanj, ali nista strasno

                      krenuo sam bio cak i sa clen-om prije 15-ak dana, koristio sam ga svega desetak dana, cisto da isprobam, da vidim sta i kako,..uglavnom niti sam osjetio drhtavicu, niti glavobolje niti ista na sto se inace zale korisnici clen-a,..
                      ali rekao bi da mi je sad zadnjih nekoliko dana donio malo promjene..kad je dijeta bila na kraju...

                      uglavnom, nisam htio da ga koristim vise, jer kao prvo nije mi ni bio potreban, mogao sam sve to i bez njega..a kao drugo, nisam ni htio dalje da idem sa defkom. eto ilegala hahaha,...ne znam, nista spektakularno, mislim da je nepotrebno, ali sam bio znatizeljan i htio da isprobam samo, da vdim kako ce tjelo da reaguje na to..
                      "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                      Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                      https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                      http://www.staying-fit.net/

                      Comment


                      • Re: Evo i mene...

                        Originally posted by Vendetha
                        ma sve OK

                        ja cu i kad dodje taj period (ako dodje) kad uzimao i hemiju, uvijek iskreno i napisati,..

                        od suplemenata da defki sam koristio whey i bcaa, malko vise nego inace,,
                        a bilo je tu jos vitamin c oko 2-3 g dnevno, ZMA jedan period, calcij, magnezij
                        kofein sam uzimao pred kardio ujutru,
                        to je to uglavnom,..kreatin i nitric oxide sam izbacio skroz bio u tom periodu, i s obzirom da je i definicija bila, snagom nisam znatno pao,..uglavnom na kompleksnim vjezbama sam malko pao, mrtvo-cucanj, ali nista strasno

                        krenuo sam bio cak i sa clen-om prije 15-ak dana, koristio sam ga svega desetak dana, cisto da isprobam, da vidim sta i kako,..uglavnom niti sam osjetio drhtavicu, niti glavobolje niti ista na sto se inace zale korisnici clen-a,..
                        ali rekao bi da mi je sad zadnjih nekoliko dana donio malo promjene..kad je dijeta bila na kraju...

                        uglavnom, nisam htio da ga koristim vise, jer kao prvo nije mi ni bio potreban, mogao sam sve to i bez njega..a kao drugo, nisam ni htio dalje da idem sa defkom. eto ilegala hahaha,...ne znam, nista spektakularno, mislim da je nepotrebno, ali sam bio znatizeljan i htio da isprobam samo, da vdim kako ce tjelo da reaguje na to..
                        u tom slucaju, skidam ti kapu sa glave drug, svaka cast, sve za 5
                        Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                        Comment


                        • Re: Evo i mene...

                          Svaka cast,super tijelo.

                          Comment


                          • Re: Evo i mene...

                            hvala drugari
                            "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                            Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                            https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                            http://www.staying-fit.net/

                            Comment


                            • Re: Evo i mene...

                              auuuu brate, vrhunski. ko da si sa reklame. leđa bolesna

                              Comment


                              • Re: Evo i mene...

                                odlično
                                jedino je problem to održavat
                                http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                                Comment

                                Working...
                                X