Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evo i mene...Vendetha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Evo i mene...

    @Vendy - krenuo sam par puta računati kalorije i brojati P, UH i M, al' svaki put odustao nakon doručka! Pretpostavljam da sam ekto, s obzirom da sam definiciju odradio s relativno višim unosom UH, al' ni ne razmišljam o tome. Zapravo, kada sam krenuo na masu i prestao s kardiom, te prema izračunu trebao biti u suficitu, još sam tjedan dana nastavio gubiti na kilaži. Opasna stvar to cikliranje! Znači sistem je sljedeći - krenuo sam s nekakvim minimalnim suficitom, i ako se sljedeća npr. 3 tjedna vaga niti malo ne pomakne, povećam unos kalorija. Također, puno pješačim, a kad pogledaš količinski po jednom obroku, oni su mali, ali ih zato ima puno. Pretpostavljam da se ukupna količina sala koju sam imao na kraju defke povečala, ali se mišična masa povečala u nešto većem omjeru, pa je to razlog održavanja dobre forme.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • Re: Evo i mene...

      Originally posted by dougal
      Originally posted by 30solin
      Izazivaš mi ljubomoru s ovim front double bicepsom .
      +1
      hvala drug moj

      Originally posted by PatrickStar
      @Vendy - krenuo sam par puta računati kalorije i brojati P, UH i M, al' svaki put odustao nakon doručka! Pretpostavljam da sam ekto, s obzirom da sam definiciju odradio s relativno višim unosom UH, al' ni ne razmišljam o tome. Zapravo, kada sam krenuo na masu i prestao s kardiom, te prema izračunu trebao biti u suficitu, još sam tjedan dana nastavio gubiti na kilaži. Opasna stvar to cikliranje! Znači sistem je sljedeći - krenuo sam s nekakvim minimalnim suficitom, i ako se sljedeća npr. 3 tjedna vaga niti malo ne pomakne, povećam unos kalorija. Također, puno pješačim, a kad pogledaš količinski po jednom obroku, oni su mali, ali ih zato ima puno. Pretpostavljam da se ukupna količina sala koju sam imao na kraju defke povečala, ali se mišična masa povečala u nešto većem omjeru, pa je to razlog održavanja dobre forme.
      ja sam bas poceo zadnji mjesec dana da brojim svaki gram, i puno mi je lakse onda da se organiziram.
      Inace, govorio sam vec, a mislim da se moze i primjetiti na prijasnjim slikama..zestoki sam endomorf,..ali sam defku odradio a da UH nisam niti izbacivao, niti pretjerano smanjivao..jednostavno radio rotacije, i kolicinu UH sam prilagodjavao po danima ovisno o potrosji tog dana, i pokazalo se kao jako efikasno.
      Cak i da spustam daljle bf, ne bi smanjivao UH, ni broj kalorija, negi bi jednostano to regulisao sa vise kardia.
      "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

      Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
      https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

      http://www.staying-fit.net/

      Comment


      • Re: Evo i mene...

        evo jos koja nova slika...
        iako sam pri kraju, cini se kao da bf iz dana u dan pada...svaki dan sve vise izrezan..svaki dan sve vise zila po tjelu..
        vidi se posebno na ledjima, koliko su isusena, i zile se prostiru preko cijelih trapeza, ne vidi se najbolje bas na slikama..al ok

        i da, na triceps pozi...molim vas ne pitajte nista hehehe..ruka je ispala ogromna, a u stvari to mi je bolna tacka...

        [attachment=4:2gig8zkw]Image0224_FB.jpg[/attachment:2gig8zkw]

        [attachment=3:2gig8zkw]Image0222_FB.jpg[/attachment:2gig8zkw]

        [attachment=2:2gig8zkw]Image0220_.jpg[/attachment:2gig8zkw]

        [attachment=1:2gig8zkw]Image0219_.jpg[/attachment:2gig8zkw]

        [attachment=0:2gig8zkw]Image0225_.jpg[/attachment:2gig8zkw]

        i famozna lat sread, jednostavno ne uspjevam da razvucem to kako treba ako nema ogledalo ispred sebe
        Attached Files
        "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

        Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
        https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

        http://www.staying-fit.net/

        Comment


        • Re: Evo i mene...

          zaboravio sam jednu ...
          trebalo je da se vidi sve tri separacije, i kako je odvojen biceps,..ali me ovo sunce zeznulo

          [attachment=0:37jhrvk4]Image0217_.jpg[/attachment:37jhrvk4]
          Attached Files
          "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

          Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
          https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

          http://www.staying-fit.net/

          Comment


          • Re: Evo i mene...

            Čovječe ovo je fenomenalno,svaka čast...jel ima negdje tvoj trening?

            E da triceps je
            Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



            mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

            Comment


            • Re: Evo i mene...

              Originally posted by Vepar24
              Čovječe ovo je fenomenalno,svaka čast...jel ima negdje tvoj trening?

              E da triceps je

              hvala

              a ima treninga mojih prije sto sam pisao u podforuku treninzi clanova...
              "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

              Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
              https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

              http://www.staying-fit.net/

              Comment


              • Re: Evo i mene...

                he covjece svaka ti dala a i dat ce kad se skines

                Comment


                • Re: Evo i mene...

                  majko mila kakve ruke, ostalo preodlicno, trbuh ti je slican kao i kod Antonija Furića
                  Aj ti nama lijepo nabaci jedan kvalitetan trening ruku od A do Ž koliko, kada, gdje, zasto
                  KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                  Comment


                  • Re: Evo i mene...

                    Vendi nisi normalan stroj si nema šta iz slike u sliku sve bolji i bolji. Fino si donji dio stomaka riješio.

                    I što sad?
                    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                    Comment


                    • Re: Evo i mene...

                      Originally posted by Frik
                      he covjece svaka ti dala a i dat ce kad se skines
                      hvala drug...
                      a inace nisam neko ko jedva dceka priliku da se skida bilo gdje, bez obzira kakva forma da je

                      Originally posted by hardstyle91
                      majko mila kakve ruke, ostalo preodlicno, trbuh ti je slican kao i kod Antonija Furića
                      Aj ti nama lijepo nabaci jedan kvalitetan trening ruku od A do Ž koliko, kada, gdje, zasto
                      hvala drug,..hocu nabacicu

                      Originally posted by sthooligan
                      Vendi nisi normalan stroj si nema šta iz slike u sliku sve bolji i bolji. Fino si donji dio stomaka riješio.

                      I što sad?
                      hehe hvala druze

                      sta sad...pisao sam na prethodnoj stranici malo sta sad...lagano poceti povecavati UH, kardio ostaviti i dalje 2-3 puta sedmicno neko vrijeme..cisto da mi bude lakse odrzavati s obzirom da cu UH povecavati,
                      necu juriti sad ljeti bas ozbiljnije masu, idem polako, pa sto se uspije odraditi, da ne bi narusavao puno formu sad za sad
                      osim ako se ne bocnemo onda ce to samo ici hahahah... salim se...
                      pred kraj ljeta cu tek ozbiljnije poceti s masom..al opet vidicu ako se sve bude odvijalo...
                      "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                      Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                      https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                      http://www.staying-fit.net/

                      Comment


                      • Re: Evo i mene...

                        Meni feno fenomenalno Svaka cast. Jos malo pa cu i ja da updejtam svoje ratnicko tijelo isklesano u uvjetma ratnickih treninga.

                        Comment


                        • Re: Evo i mene...

                          hehehe vazi ratnik
                          hvala
                          "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                          Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                          https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                          http://www.staying-fit.net/

                          Comment


                          • Re: Evo i mene...

                            evo jedan trening ruka koji sam radio dvije sedmice zaredom (znaci dva trninga) jer mi je pogodio i biceps i triceps sa svake moguce strane,..a tako je i gorilo sljedeci dan

                            krenuo sam sa tricepsom

                            uski bench press
                            40kg - 12pon zagrijavanje
                            50kg - 8 pon zagrijavanje
                            65kg - 6pon zagrijavanje
                            100kg - 8pon radna serija
                            87,5kg - 9pon radna serija

                            potisak ravnom sipkom sa cela uskim hvatom

                            30kg - 10pon - uvodna serija (znaci nije do otkaza)
                            40kg - 8pon - jos jedna uvodna, ili ajde zagrijavanje
                            60kg - 8pon radna serija
                            52,5kg - 9pon radna
                            47,5kg - 12ponavljanja

                            potisak bucicom iznad glave

                            15kg - 10pon - opet jedna lajt vejt
                            25kg - 8 ponavljanja - radna serija
                            25kg - 6-7 ponavljanja - radna
                            20kg - 12pon radna

                            ekstenzija konopcem sa gornje koture (ledjima okrenut spravi, znaci ekstenzija ide naprijed ispred glave..vjerujem da znate svi koja je vjezba u pitanju)

                            3 radne srije 10-12 ponavljanja,..ne znam kilaza koja je bila mozda nekih 30-40kg..al ne znam tacno

                            onda prelazim na biceps pregib sipkom siroki hvat stojeci

                            30kg - 10pon - zagrijavanje
                            40kg - 8pon zagrijavanje
                            55kg - 9pon radna (obicno radim sa 60..ali defka je ostavilla posljedice )
                            50kg - 8-9 pon radna

                            pregib bucicama na skot klupi, ali se okrenem obrnuto, i naslonim tricepse na klupu pozadi tako da su fiksirane ruke da nema zamahivanja)

                            15kg - 10 pon - uvodna serija (10pon svaka ruka ..)
                            22kg - 7 pon radna serija
                            22kg - 6 pon radna serija
                            15kg - 12ponavljanja radna serija

                            pregib bucicom na skot kupi prvo jedna pa druga ruka se odradi
                            15kg - 10 pon- uvodna
                            18kg - 8-9pon radna
                            18kg - 8-9pon radna
                            15kg - 10pon radna

                            i pregib konopcem sa donje koture -znaci hvat kao cekic akd se radi

                            3 radne serije 10-12 ponavljanja opet ni ovde ne znam koja bde kilaza

                            to je to..inace svako ponavljanja zdrzim bar malo na kraju pozitivnog djela..barem prva ponavljanja

                            na izolacionim posebno onda obratim paznju i na negativni dio koji uradim sporije
                            svaka serija (radna) ili uz asistenziju ide do i cak preko otkaza, ili uz cheat ako je moguce izvesti,..ili cak stanem na 1-2 sec. cisto da predahnem pa nastavim ..ovako raidm inace na svakoj vjezbi, svaka misicna skupina..nastojim da radim dok god u rukama mogu da drzim teret,

                            inace slijedim princip progresivnog opterecenja,..
                            ako uspiem da odradim sve radne serije sa zadanom kilazom preko 9 ponavljanja, opnda povecavam kilazu..znaci tjeram se uvijek na vise,.ali opet da koliko je moguce zadrzim formu.

                            radna prva serija krece sa kilazom koju mogu uraditi min 6 puta,...i kod odradim 9-10 ponavljanja s tom kilazom, povecam
                            a druga radna (i naravno svaka sljedeca) se spusta u kilazi, jer i normalno ako s prvom uraidm jedva 6,d a s drugom necu moci..a to ne zelim..a osim toga
                            postaje i previse opterecenje za CNS, kad nastojims a jedno te istom kilazom da to odradim (sto sam radio u poetku kad sam poceo da radi po ovom principu)

                            prva vjezba za biceps i triceps se nikad ne mijenjaju, uvijek ostaju..za triceps i najcesce treca je push down, dok je za biceps treca najcesce obrnuti pregib z--sipkom,..onda zadnju vjezbu samo rotiram,..ali evo vidite ovde da su dvije zadnje promijenjene. tako je i sa svim ostalim skupinama..prestao sam da previse izmisljam i ''mixam''.

                            Od kad radim po principu progresivnog opterecenja misici su vidno puniji..

                            eto..nadam se da sam pojasnio
                            "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                            Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                            https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                            http://www.staying-fit.net/

                            Comment


                            • Re: Evo i mene...

                              premocno
                              ruke i trbusni posebno

                              Comment


                              • Re: Evo i mene...

                                ne repam o politici možda bi trebo,
                                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                                Comment

                                Working...
                                X