Announcement

Collapse
No announcement yet.

Marko Barić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: MarkoPolo

    Originally posted by PatrickStar
    Kada ideš na natjecanje? U 11. mjesecu? Planiraš još ići s kilažom gore do negdje 9. mjeseca, pa na "final cut" zadnja 2 mjeseca, ili...?
    Odprilike je to nekakav "plan"! Koliko sam saznao do sada nije poznato hoce li se odrzati u 11 ili 12 mjesecu, ali sa velikom sigurnoscu hoce! Da, još uvijek radim teške treninge kako bi isforsirao maksimalan rast misicne mase, iako se nemam najmeru "usaliti"! Kao sto si mogao otkriti do sada, imam malo drugačiji pristup prema BB-u, tako da bi se onda tih 8-10 tjedana prije natjecanja maksimalno izrezao i na binu izasao bas u pravoj natjecateljskoj formi! Iako mozda bi bilo pametnije na binu izaci u punoj spremi, odnosno kada dosegnem neki "vrhunac" mislim da ce to biti jedno veliko i lijepo iskustvo sa mnoštvo novih poznanstva i moj lagani ulazak u natjecateljski BB. Mislim da cu otici u juniore, jer nekako smatram da bi u toj kategoriji mogao postici najbolji uspjeh. U svakom slucaju ostajem aktivan na forumu, biljezim svoj rad i napredak te mi je sve ovo neki veliki "dnevnik" koji vodim skupa sa svima vama!

    Također ste mi velika motivacija jer u mojoj okolini nema bas puno ljudi koji su spremni prici ti, pruziti ruku i reci: "Svaka čast!" Iz malenog sam mjesta, a ljudi su puni predrasuda! Uz moju obitelj i djevojku, vi ste mi nadahnuce!
    "Your body is your biggest artwork."

    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

    Comment


    • Re: MarkoPolo

      Originally posted by MarkoPolo
      Vege ljudina si, zbog takvih kao ti znaš da si zbilja nešto postigao! U tebi nema ni malo mržnje iliti ljubomore i zavisti kako ti inače biva, kapa do poda!
      ma kakva zavist... nikad nisam u životu bio takav, a imao sam prilike često da gledam neke ljude koji pate zbog toga, nije to lako, biti ljubomoran. Kakav god uspeh da postigne, opet nezadovoljan, itd. Ja sam srećan onim što imam, težim boljem, a ugledam se na one od kojih imam nešto da naučim. A ako uđeš malo dublje u yogu , shvatiš da smo svi mi jedno i da je besmisleno biti ljubomoran. To bi bilo kao da sad moja ruka bude ljubomorna na levi bubreg zato što on odlično filtrira urin, a ona to ne može. Svako ima svoj zadatak i svrhu
      BTW, imam jednu "tužnu" vest: krenuo sam na yogu, a onda sasvim odvojeno (slučajnost?!!) upoznao momka, bivšeg bildera, koji me je inspirisao da prestanem sa teretanom i krenem na ashtanga yogu, tj. tačnije da počnem da razmišljam u tom pravcu.
      Ne znam kako ti uspevaš, ali ja sam nakon treninga DL i čučnja bio očajan na času yoge!! Kao da sam od kamena... kod mene to izgleda ne ide. Ipak su to stare koske, tj. mišići
      Mislim da ću ići jednom nedeljno u teretanu na ramena, raditi dva puta nedeljno na plaži propadanja, sklekove, zgibove, itd... i raditi yogu dva puta nedeljno. To mi je sad plan za ovo leto. I nema više ni DL ni čučanj za mene.
      I tako, da ne okupiram sad ovde prostor, ukratko: sve najbolje! Ti očigledno znaš šta radiš, imaš cilj i evo ovde te mi podržavamo, tako da biće nešto, biće
      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
      mind, it doesn’t matter.”

      Comment


      • Re: MarkoPolo

        Vege ti mos bit samo sritan covik s tim stavom, ja znam da sam uvik nezasitan, al jbg...
        Nego budi musko u guraj taj *****i DL, a sto se joge tice to radi kako ti pase ono ja se isto volim puno istezat, nekad i posli teretane mi pase al mislim da je ok 3 put tjedno teretana jaci trening a 3 put tjedno yoga za opustanje.

        Comment


        • Re: MarkoPolo

          Vjerojatno si već pročitao, al' ipak:
          viewtopic.php?f=18&t=3210&start=15
          http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=23789
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • Re: MarkoPolo

            pa ovaj drugi link kaže
            1. IZVORI UH SU VOCE I POVRCE

            zar voće nije bad guy?! mislim, meni nije, ali kad god vidim ovde da se spomene voće, svi počnu da se mršte... u to ime, tamanim upravo 4 kg lubenice a ima i kalijuma puno
            “Age is a question of mind over matter. If you don’t
            mind, it doesn’t matter.”

            Comment


            • Re: MarkoPolo

              Originally posted by vege
              Originally posted by MarkoPolo
              Vege ljudina si, zbog takvih kao ti znaš da si zbilja nešto postigao! U tebi nema ni malo mržnje iliti ljubomore i zavisti kako ti inače biva, kapa do poda!
              ma kakva zavist... nikad nisam u životu bio takav, a imao sam prilike često da gledam neke ljude koji pate zbog toga, nije to lako, biti ljubomoran. Kakav god uspeh da postigne, opet nezadovoljan, itd. Ja sam srećan onim što imam, težim boljem, a ugledam se na one od kojih imam nešto da naučim. A ako uđeš malo dublje u yogu , shvatiš da smo svi mi jedno i da je besmisleno biti ljubomoran. To bi bilo kao da sad moja ruka bude ljubomorna na levi bubreg zato što on odlično filtrira urin, a ona to ne može. Svako ima svoj zadatak i svrhu
              BTW, imam jednu "tužnu" vest: krenuo sam na yogu, a onda sasvim odvojeno (slučajnost?!!) upoznao momka, bivšeg bildera, koji me je inspirisao da prestanem sa teretanom i krenem na ashtanga yogu, tj. tačnije da počnem da razmišljam u tom pravcu.
              Ne znam kako ti uspevaš, ali ja sam nakon treninga DL i čučnja bio očajan na času yoge!! Kao da sam od kamena... kod mene to izgleda ne ide. Ipak su to stare koske, tj. mišići
              Mislim da ću ići jednom nedeljno u teretanu na ramena, raditi dva puta nedeljno na plaži propadanja, sklekove, zgibove, itd... i raditi yogu dva puta nedeljno. To mi je sad plan za ovo leto. I nema više ni DL ni čučanj za mene.
              I tako, da ne okupiram sad ovde prostor, ukratko: sve najbolje! Ti očigledno znaš šta radiš, imaš cilj i evo ovde te mi podržavamo, tako da biće nešto, biće
              Svako tijelo i svaki um je posebno na svoj nacin, ja sam sebi svoj plan pronasao i pronasao sam ono sto mi pase, ali to ne mora znaciti da ce odgovarati tebi, nekome drugome ili ikome tko se bavim ovim sportom. Iskreno, pošto si ti vegan, ja bi ti preporucio da je bolje i pametnije da dalje nastavis sa jogom jer ces prije sa jogom izgraditi definicju kakvoj težiš nego klasicnim BB-om. Gledao sam par linkova sto si stavio neke vegane BB-e, ali ni oni nisu nikako cisti, daleko su od toga. Svaka cast na trudu, takvi karakteri kao ti se rijetko susrecu! Zelim ti puno uspjeha i naravno tu smo u kontaktu!

              Originally posted by PatrickStar
              Iskreno, nisam! Hvala Patriče!
              "Your body is your biggest artwork."

              DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
              DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
              BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

              SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

              https://www.facebook.com/MBbodybuilding

              Comment


              • Re: MarkoPolo

                Nadam se da će ti biti korisni! U svakom slučaju, sa punjenjem/pražnjenjem i natrij/kalij pumpom možeš dodatno poboljšati formu. Ako se odlučiš za punjenje/pražnjenje svakako bi to trebao uskoro isprobati, tako da za natjecanje točno znaš što i kako - jer izgleda da je to relativno teško točno pogoditi, bar neki moj dojam iz priča i slika sa prošlih natjecanja.
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • Re: MarkoPolo

                  Originally posted by PatrickStar
                  Nadam se da će ti biti korisni! U svakom slučaju, sa punjenjem/pražnjenjem i natrij/kalij pumpom možeš dodatno poboljšati formu. Ako se odlučiš za punjenje/pražnjenje svakako bi to trebao uskoro isprobati, tako da za natjecanje točno znaš što i kako - jer izgleda da je to relativno teško točno pogoditi, bar neki moj dojam iz priča i slika sa prošlih natjecanja.
                  Da, zbilja je malo komplicirano, no ništa što nije izvedivo! No nevjerojatno stvar sa natrij/kalij pumpom, mislim da cu od sljedeceg ponedjeljka isprobati, pa cemo vidjeti koliko je moguce napraviti u tjedan ili vise dana!
                  "Your body is your biggest artwork."

                  DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                  DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                  BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                  SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                  https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                  Comment


                  • Re: MarkoPolo

                    Jedno pitanje za malo iskusnije. Do sada nisam uzimao odmor, kao recimo tjedan dana. Ako bih sada otisao na more, recimo na mj dana, drzao se prehrane i odradivao lagane improvizirane treninge, koliko sam u mogucnosti izgubiti ovo sto sam postigao?
                    "Your body is your biggest artwork."

                    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                    Comment


                    • Re: MarkoPolo

                      ne virujen da bi uopce izgubia ako ti je unos p-a dovoljan i treniras baren bw treninge

                      Comment


                      • Re: MarkoPolo

                        Originally posted by FEARiTseLF
                        ne virujen da bi uopce izgubia ako ti je unos p-a dovoljan i treniras baren bw treninge
                        To jos nisam probao, nemam iskustva s time tako da.. Ali ipak, ovisnik sam, nebi izdrzao.
                        "Your body is your biggest artwork."

                        DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                        DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                        BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                        SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                        https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                        Comment


                        • Re: MarkoPolo

                          Originally posted by MarkoPolo
                          Originally posted by FEARiTseLF
                          ne virujen da bi uopce izgubia ako ti je unos p-a dovoljan i treniras baren bw treninge
                          To jos nisam probao, nemam iskustva s time tako da.. Ali ipak, ovisnik sam, nebi izdrzao.
                          ma tako i ja
                          iako san bia pauzira ima par miseci nekih 4-5 tjedana zbog operacije
                          hrania san se cisto sa dosta p, vjezba nisan i nije bas da san izgubia nesto, bice minimalno a vratilo se odma prvi tjedan

                          Comment


                          • Re: MarkoPolo

                            nemoj izbacit anabolike i nećeš ništa izgubiti
                            http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                            Comment


                            • Re: MarkoPolo

                              Originally posted by MarkoPolo
                              Jedno pitanje za malo iskusnije. Do sada nisam uzimao odmor, kao recimo tjedan dana. Ako bih sada otisao na more, recimo na mj dana, drzao se prehrane i odradivao lagane improvizirane treninge, koliko sam u mogucnosti izgubiti ovo sto sam postigao?
                              mjesec dana i nije mal period.
                              Sad, igubiti puno i ne bi trebao, ukoliko unos proteina ostane visok.
                              Ali ce misici prilicno brzo da se opuste, pa ce da se cini kao da te pola nema
                              Uglavnom,..ubrzo nakon povratka treningu ti ces se vratiti gdje si bio, a taj odmor ti moze onda dalje samo pomoci da napravis jos bolje rezultate, jer ces uci ponovo svjez i psihicki i fizicki u treninge, i prije svega zeljan treninga.
                              BW vjezbe bi valjalo svakako raditi, igraj se malo..tempom, brojem ponavljanja, serijama itd..uglavnom, ako vec ides, onda uzivaj..

                              i da, ovo svakako

                              Originally posted by Joe
                              nemoj izbacit anabolike i nećeš ništa izgubiti


                              a sad jedno pitanje,..kako to izgleda kada se isteze upaljen misic. Mislim na jogi,..ja ne znam, ali mi zvuci kao dobra patnja. S obzirom na moje upale kake budu jake, ne znam da li bi bilo dobro kada bi to radio ? ? ?
                              Bolova bi bilo sigurno dobrih
                              "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                              Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                              https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                              http://www.staying-fit.net/

                              Comment


                              • Re: MarkoPolo

                                Originally posted by Vendetha
                                Originally posted by MarkoPolo
                                Jedno pitanje za malo iskusnije. Do sada nisam uzimao odmor, kao recimo tjedan dana. Ako bih sada otisao na more, recimo na mj dana, drzao se prehrane i odradivao lagane improvizirane treninge, koliko sam u mogucnosti izgubiti ovo sto sam postigao?
                                mjesec dana i nije mal period.
                                Sad, igubiti puno i ne bi trebao, ukoliko unos proteina ostane visok.
                                Ali ce misici prilicno brzo da se opuste, pa ce da se cini kao da te pola nema
                                Uglavnom,..ubrzo nakon povratka treningu ti ces se vratiti gdje si bio, a taj odmor ti moze onda dalje samo pomoci da napravis jos bolje rezultate, jer ces uci ponovo svjez i psihicki i fizicki u treninge, i prije svega zeljan treninga.
                                BW vjezbe bi valjalo svakako raditi, igraj se malo..tempom, brojem ponavljanja, serijama itd..uglavnom, ako vec ides, onda uzivaj..

                                i da, ovo svakako

                                Originally posted by Joe
                                nemoj izbacit anabolike i nećeš ništa izgubiti


                                a sad jedno pitanje,..kako to izgleda kada se isteze upaljen misic. Mislim na jogi,..ja ne znam, ali mi zvuci kao dobra patnja. S obzirom na moje upale kake budu jake, ne znam da li bi bilo dobro kada bi to radio ? ? ?
                                Bolova bi bilo sigurno dobrih
                                istezanje ti može samo dobro doći, brže će potjerat mliječnu kiselinu
                                http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                                Comment

                                Working...
                                X