Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vladimir Veršić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

    Originally posted by wannabeBB
    stavi me u qoute i napisi nikad veci ludak viden, bio bih ti zahvalan.

    btw mozes dodat da imam ptst, i da sam bio u zatvoru 3 godine, i da sam bildao, i imao savrsen bioritam, a jeo jedan proteinski obrok na dan, i u te 3 godine dobio 15 kg misicne mase, iako sam bio u kalorijskom deficitu.

    Comment


    • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

      Ne možeš reć da je loše pa da i ima staž od 100 godina u teretani.
      Ovo je ODLIČNA FORMA!!!!!
      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

      I know it's hard to keep an open heart
      When even friends seem out to harm you
      But if you could heal a broken heart
      Wouldn't time be out to charm you

      November Rain, Guns and Roses

      Comment


      • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

        od prvog dana što čitam ovaj forum zaključila sam jedno:
        - određeni forumaši drže se "zajedno",
        - ne prihvaćaju tuđa mišljenja ako se kose s njihovim,
        - misle da su uhvatili Boga za jaja

        Meni to odgovara i ovako, jer prihvaćam ih kakvi god da bili, a da mi toliko smetaju odem s foruma i gotovo.

        Ali, kao što Vladimir kaže ionako na forumu su jedno, a uživo je pitanje koliko bi glasno kokodakali, a ima pravo i za današnje generacije = nekultura/nepoštovanje

        Opraštamo im svejedno, jer zna se da lagani kvocijent inteligencije ne može imati svako, a niti svako od nas može imati isto mišljenje, ali u tome je tajna komunikacije, tu smo da komentiramo i raspravljamo, oni koji se svađaju sebi rade loše.

        Nebitno, ja sam malenkost na ovom forumu i samo želim da naučim od vas svih ponešto. Zato zahvaljujem i onima koji će me napadat, i onima koji će me podržat.
        A ja Vladimira apsoutno podržavam i s mojeg gledišta on nikoga nije napao, već su drugi njega.
        To enjoy freedom we have to control ourselves

        Comment


        • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

          Evo samo kratko samo za one koji se hvataju za jednu riječ u mom postu.
          Program je napisao rodjak mog oca koji je uostalom bio inženjer građevine i znao je o BB više nego što ćemo mi svi zajedno ovdje ikad naučiti, pisao je skripte na osnovu kojih su neki završavali faks medicine, žao mi je što nije više sa nama da učim od njega jer je bio ćuka i bio izuzetno jak i razvijen čovjek, pametnom dosta!
          Ako vas zanima zašto je napisao tijelo odite ga pitat na onaj svijet, što je najbolje sumnjam da bi odobrio što njegovo znanje predajem jer nije bio za predavanje znanja svakome, očito je istina preteška ili program previše old school ili što, najbolje vjež. i tehnike su old school. Osobno ako i jedan momak bude radio moj tj. njegov program meni dosta i bilo bi mi drago da sam nekome pomogao.
          Ok bilo bi dosta moram jest i radit teški rowing danas, ako smijem naravno nazvat tu vjež. rowing jer bi trebao možda vas pitat kako da je nazovem.
          https://www.facebook.com/profile.php?id=100000925577789
          http://www.youtube.com/user/Vladimir...V?feature=mhee

          Comment


          • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

            dalibor sada kao neke taktike isfurava ovdje..smjesan..ja i dalje stojim da se moze za 15 god, sa losijom genetikom od V.V., dobiti vise i bolje.

            sandra je kraljica, podrzavam je u svakom smislu; oces li se udati za mene?

            btw ovi koji su popljuvali i ismijali "tjelo"...kladim se da im je sada knedla u grlu kada znaju da su ismijali mrtvog covjeka. ili su psihopati pa ih boli *****?! nek se pokriju usima i neka niti ne komentiraju ove moje budalarije sta sam pisao niti vise ovaj post...vladimir veršićov.
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

              Originally posted by wannabeBB
              dalibor sada kao neke taktike isfurava ovdje..smjesan..ja i dalje stojim da se moze za 15 god, sa losijom genetikom od V.V., dobiti vise i bolje.

              sandra je kraljica, podrzavam je u svakom smislu; oces li se udati za mene?

              btw ovi koji su popljuvali i ismijali "tjelo"...kladim se da im je sada knedla u grlu kada znaju da su ismijali mrtvog covjeka. ili su psihopati pa ih boli k....?! nek se pokriju usima i neka niti ne komentiraju ove moje budalarije sta sam pisao niti vise ovaj post...vladimir veršićov.
              Ma nema problema stari, problem je kad se osjeti mržnja iz posta i ljubomora, i ja sam za zafrkanciju do neke mjere.
              https://www.facebook.com/profile.php?id=100000925577789
              http://www.youtube.com/user/Vladimir...V?feature=mhee

              Comment


              • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                btw evo san malo procita ovaj thread na getbigu sta si linka
                i upalo mi je u oci da si tamo napisa da ti je visina 176cm a ode 170cm?

                Comment


                • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                  Originally posted by wannabeBB
                  dalibor sada kao neke taktike isfurava ovdje..smjesan..ja i dalje stojim da se moze za 15 god, sa losijom genetikom od V.V., dobiti vise i bolje.

                  sandra je kraljica, podrzavam je u svakom smislu; oces li se udati za mene?

                  btw ovi koji su popljuvali i ismijali "tjelo"...kladim se da im je sada knedla u grlu kada znaju da su ismijali mrtvog covjeka. ili su psihopati pa ih boli k....?! nek se pokriju usima i neka niti ne komentiraju ove moje budalarije sta sam pisao niti vise ovaj post...vladimir veršićov.
                  Kad postigneš ovakav uspjeh i formu onda ćeš imat sva prava sudit o tome. Pa sad bilo to za 15 ili manje godina. Do tada marljivo treniraj da se ne razočaraš!
                  http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                  I know it's hard to keep an open heart
                  When even friends seem out to harm you
                  But if you could heal a broken heart
                  Wouldn't time be out to charm you

                  November Rain, Guns and Roses

                  Comment


                  • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                    nezelim ja ovakav look. nit se trudim ni desetinom ko v.V da ga dobijem

                    ja samo pametujem.
                    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                    Youtube:

                    Primjer treninga snage/hipertrofije
                    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                    Sve o prehrani
                    Sve o treningu

                    Comment


                    • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                      Originally posted by sandra
                      od prvog dana što čitam ovaj forum zaključila sam jedno:
                      - određeni forumaši drže se "zajedno",
                      - ne prihvaćaju tuđa mišljenja ako se kose s njihovim,
                      - misle da su uhvatili Boga za jaja

                      Meni to odgovara i ovako, jer prihvaćam ih kakvi god da bili, a da mi toliko smetaju odem s foruma i gotovo.

                      Ali, kao što Vladimir kaže ionako na forumu su jedno, a uživo je pitanje koliko bi glasno kokodakali, a ima pravo i za današnje generacije = nekultura/nepoštovanje

                      Opraštamo im svejedno, jer zna se da lagani kvocijent inteligencije ne može imati svako, a niti svako od nas može imati isto mišljenje, ali u tome je tajna komunikacije, tu smo da komentiramo i raspravljamo, oni koji se svađaju sebi rade loše.

                      Nebitno, ja sam malenkost na ovom forumu i samo želim da naučim od vas svih ponešto. Zato zahvaljujem i onima koji će me napadat, i onima koji će me podržat.
                      A ja Vladimira apsoutno podržavam i s mojeg gledišta on nikoga nije napao, već su drugi njega.
                      + 1000
                      Lijepo receno.

                      Comment


                      • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                        Originally posted by FEARiTseLF
                        btw evo san malo procita ovaj thread na getbigu sta si linka
                        i upalo mi je u oci da si tamo napisa da ti je visina 176cm a ode 170cm?
                        baš nemaš drugog posla a

                        šalim se naravno
                        To enjoy freedom we have to control ourselves

                        Comment


                        • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                          Originally posted by wannabeBB
                          ugl sad bi vec mogao nesto i opsovati...po ovima sto se ne vjeruju da je V.V. natural...hmm al necu...blah...ubila vas ljubomora(ostat cu na ovome, jer me strah nabildanih ljudi popout detorititititinatototoseratora)
                          Originally posted by wannabeBB
                          btw mozes dodat da imam ptst, i da sam bio u zatvoru 3 godine, i da sam bildao, i imao savrsen bioritam, a jeo jedan proteinski obrok na dan, i u te 3 godine dobio 15 kg misicne mase, iako sam bio u kalorijskom deficitu.
                          Originally posted by wannabeBB
                          btw ovi koji su popljuvali i ismijali "tjelo"...kladim se da im je sada knedla u grlu kada znaju da su ismijali mrtvog covjeka. ili su psihopati pa ih boli k....?!
                          Ne stane mi sve ovo u sig ali definitivno ide u kolekciju "najvećih promašaja"

                          A što se tiče Vladimira...od početka teme mi je antipatičan upravo zbog tog prenaglašavanja NATURALIZMA i to je to.
                          https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                          Overload Strength team

                          Comment


                          • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                            po meni.. kad već imaš ovakav izgled.. naravno da znaš dosta o ovome sportu.. i pohvale sve i s moje strane.. al nervira me jedna stvar.. ovo šta ističeš "naturalac".. to ti netreba.. bez toga naturalac sigurno nebi navuka 10 stranica ismijavanja na sebi.. jednostavno si tria postat slike ko ostali reć o sebi par stvari i toe to.. kad bi te neko pita neko.. šta konzumiraš, lako bi mu reka ništa.. pa ko viruje viruje.. njegova stvar.. ti sam najbolje znaš šta si.. al to ti netreba to isticanje.. ljudi nevole ekipu koa se na neki način puše sobom.. možda ti nisi al ostavljaš sigurno dojam.. zato uklopi se ko ostali.. i ako koga šta zanima odgovori mu.. a na njemu je oće li to prihvatit ili ismijat.. al sigurno si uvelike i ti kriv za ovakav tretman foruma prema tebi

                            inače sve pohvale za izgled ! sigurno je tribalo pišat krv za njega..
                            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                            Comment


                            • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                              Kad postigneš ovakav uspjeh i formu onda ćeš imat sva prava sudit o tome. Pa sad bilo to za 15 ili manje godina. Do tada marljivo treniraj da se ne razočaraš!
                              kada ova ekipa sto ne vjeruje da je V.V. natural bude trenirala bez steroida 15 godina, onda ce smijeti posumnjati u V.V. !!! do tada neka se pikaju i marljivo treniraju da se ne razocaraju...


                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment


                              • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                                Originally posted by wannabeBB
                                Kad postigneš ovakav uspjeh i formu onda ćeš imat sva prava sudit o tome. Pa sad bilo to za 15 ili manje godina. Do tada marljivo treniraj da se ne razočaraš!
                                kada ova ekipa sto ne vjeruje da je V.V. natural bude trenirala bez steroida 15 godina, onda ce smijeti posumnjati u V.V. !!! do tada neka se pikaju i marljivo treniraju da se ne razocaraju...


                                a i ti si se uspalia pari da ti je ćaća
                                Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                                R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                                <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                                Comment

                                Working...
                                X