Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vladimir Veršić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vladimir Veršić

    Evo da se predstavim ime mi je Vladimir Veršić i dolazim iz Rijeke, imam 34 godine i treniram bodybuilding 15 godina. Lifetime sam naturalac.
    Inače od malena sam u sportu, kao klinac bavio sam se nogometom košarkom penjao sam se po drveću i stijenama, vozio bicikl itd.
    Kao zanimljivost moram istaknuti da osim mene i moj otac i moj brat te rođak mog oca su također dizali utege, tako da se moze rec da je to obiteljski sport.
    Sa treningom bodybuildinga sam poceo sa 21 god. i to doma i sa samo osnovnim pomagalima, nakon par godina treninga doma učlanio sam se u teretanu.

    Moje tjelesne mjere su:

    Visina: 170 cm.
    Težina: 80 kg. u definiciji a 85 kg u masi.
    Ruke: 44 cm.
    Prsa: 116 cm.
    Struk: 80 cm u definiciji u masi 82 cm.
    Ramena: 126 cm.
    Noge: 62 cm.

    Evo nekoliko slika moje posljdnje definicije koje sam radio prije mjesec dana iako sam mogao sa tom formom izac na natjecanje nisam jer kao sto znate kod nas nema natural natjecanja.

    https://www.facebook.com/profile.php?id=100000925577789
    http://www.youtube.com/user/Vladimir...V?feature=mhee

  • #2
    Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

    svaka čast! Jako lijepo tijelo
    To enjoy freedom we have to control ourselves

    Comment


    • #3
      Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

      hm lijepo izgleda, ali natural ?

      PS, gyno ispod donjih prsa na desnoj strani ? i naravno dobro došao
      “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

      Comment


      • #4
        Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

        Pozdrav Vladimire i dobro nam došao

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

          kelly i sandra hvala na dobrodošlici i hvalama!
          rxownz ne znas o cemu pricaš, gyno moze bit od razlicitih uzroka, ljudi koji uopće ne treniraju pa ga imaju meni se vidi jedino kad idem na krajnju definiciju kao na ovim slikama, i da natural for life prijatelju!
          https://www.facebook.com/profile.php?id=100000925577789
          http://www.youtube.com/user/Vladimir...V?feature=mhee

          Comment


          • #6
            Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

            strasna građa al za to natural ti ne virujen nikako, a ti mozes pricat koliko oces
            Originally posted by Jurica
            ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

            Comment


            • #7
              Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

              Originally posted by giusseppe7777
              strasna građa al za to natural ti ne virujen nikako, a ti mozes pricat koliko oces
              Hvala na prvom dijelu posta i hvali, sto se drugog dijela tiče, nemoj skakat pred rudu kako se kaže odradi jedan trening samnom pa nakon toga pričaj, mnogo bi ti nakon toga bilo jasnije, naravno ako bi preživio! :P
              https://www.facebook.com/profile.php?id=100000925577789
              http://www.youtube.com/user/Vladimir...V?feature=mhee

              Comment


              • #8
                Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                vrhunski svaka cast dobro dosao
                There are no limits. There are plateaus, but you must not stay there, you must go beyond them. If it kills you, it kills you. A man must constantly exceed his leve

                Comment


                • #9
                  Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                  Pozz i dobro došao

                  Nepotrebno je sad raspravljat jel natural ili ne. Isto tako mislim da je nepotrebno isticat u naslovu teme ''naturalac''. Ishrana, trening i odmor kod svih mora bit 100%.
                  Uzmimo za primjer Vendija koji je 6 god u bb i forma je vrhunska, a ovaj čovjek je 15 god tako da nije nemoguća misija.

                  Forma je odlična
                  ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                    Originally posted by VladimirVersic
                    kelly i sandra hvala na dobrodošlici i hvalama!
                    rxownz ne znas o cemu pricaš, gyno moze bit od razlicitih uzroka, ljudi koji uopće ne treniraju pa ga imaju meni se vidi jedino kad idem na krajnju definiciju kao na ovim slikama, i da natural for life prijatelju!
                    samo primjećivam, forma je izvrsna. Vjerujem za 15 godina hardcore treninga da je sve moguće, naravno igra ulogu i genetika itd..
                    “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                      pozz dobrodosao, super izgled

                      Comment


                      • #12
                        Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                        da nisi naglasio "natural"
                        vise bi vjerovao
                        Originally posted by servantess
                        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                        Comment


                        • #13
                          Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                          Originally posted by sthooligan
                          Pozz i dobro došao

                          Nepotrebno je sad raspravljat jel natural ili ne. Isto tako mislim da je nepotrebno isticat u naslovu teme ''naturalac''. Ishrana, trening i odmor kod svih mora bit 100%.
                          Uzmimo za primjer Vendija koji je 6 god u bb i forma je vrhunska, a ovaj čovjek je 15 god tako da nije nemoguća misija.

                          Forma je odlična
                          Baš to. Ja vjerujem da je čovjek natural, 15 godina je u treningu, a ovako izgleda zbog staža u teretani, tj zbog "tvrdoće" i zrelosti mišića. Nemoš izgledat mekano i nezrelo a da treniraš 15 godina ozbiljno. A u ostalom, čovjek ima 80 kg na 170cm, šta je tu toliko nemoguće?

                          Inače, Vladimire, super forma
                          Chill bro

                          Comment


                          • #14
                            Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                            Pozzz...super tijelo
                            Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                            mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                            Comment


                            • #15
                              Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                              ovo je odlicno drug, strasna forma, i simetrija misica
                              Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                              Comment

                              Working...
                              X