Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vladimir Veršić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

    Originally posted by GREATLIBERO
    Ponavljam, vidio sam čovjeka kako trenira i potpuno mu vjerujem, jer je brutala na treningu a i poučen sam još iz djetinjstva ( otprije nekih 25 godina ) jer smo u selu imali dečka koji je valjda imao prirodnu razinu testosterona povišenu pa je od malih nogu izgledao opako nabildan a radio je samo seljačke poslove i bio pomalo divlji, zapravo podivlji, no izgledao je već sa svojih 14 godina kao neki koji se trude to postići godinama.
    Javi se malo kad si u gymu. U teretani više manje ne pričam osim sa dvoje, troje ljudi, tebe se ne mogu sjetit ovako sa slike!?
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100000925577789
    http://www.youtube.com/user/Vladimir...V?feature=mhee

    Comment


    • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

      Vidim da se zakuhalo pa ću i ja reći koju...

      Vladimire Veršiću, kao prvo samo isticanje naturalizma dovodi do ovakvih prepirki; dođi tebra stavi slike i nitko te neće pitati uzimaš li ili ne uzimaš, samo će se komentirati forma.

      Postoje medicinski fenomeni i možda si ti jedan od njih, ali ja osobno ne vjerujem da si natural.

      Tu na forumu je brat od Pere Tomasa rekao da je Pero natural, vjeruješ li ti da je Pero natural?

      Originally posted by VladimirVersic
      imam 34 godine i treniram bodybuilding 15 godina.
      Sa treningom bodybuildinga sam poceo sa 21 god.
      34 - 21 = 13 a ne 15
      Gdje su se zagubile 2 godine?

      Tamo si naveo da si visok 176 cm a ovdje kažeš da si visok 170 cm, zar si se smanjio 6 cm?

      Reci nam na koja si sve natjecanja izašao i koje si rezultate ostvario?

      Te spike "treniram 15 godina" ja ne pušim, trenira i naš Dalibor 17 godina pa nema natjecateljsku formu(zato što se ne kemija), a ja sam siguran da on ima više znanja od tebe, ne samo o BB-u nego o sportu općenito.

      Ovo što ti nekoliko dječaka u pubertetu i par ljudi koji su par puta podigli uteg vjeruje da si natural nije dovoljno da uvjeri nekoga tko se imalo kuži u BB da si natural, počevši od Vendija, dehyja pa do Pruge i mene.
      I nemoj reći da je Pruga ljubomoran na tebe pa te zato optužuje, on je višestruki šampion a ti si običan nepoznati anonimac, pa ne vidim kako bi on bio na tebe ljubomoran, on je samo prepametan da bi mu ti prodavao muda pod bubrege.
      Ja bih prije rekao da tebe bodu tvoji neuspjesi na bini unatoč brdu kemije pa si došao tražiti utjehu od djece na forumu.

      Ja sam te prvi pozdravio kad si došao na forum, i stvarno si dobrodošao, samo ljudi ne vole kada od njih praviš majmune sa tim natural spikama, a gyno ti se stvarno vidi iz aviona. Svijet je mali a kamoli Hrvatska tak da ni ti ni ja ne možemo sakriti tko smo...natural granica se dosegne puno prije od 15 godina treninga, pa tvoja izjava da ćeš još napredovati natural nije ništa drugo nego smijurija za malu djecu, ali uvijek će se naći neki 15-16 godišnjak na forumu koji će ti povjerovati pa ćeš i ti biti sretan...

      Nemoj ništa shvatiti osobno, samo sam ti rekao svoje mišljenje...

      Pozz
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

        Originally posted by sandra
        Originally posted by Conanbarbarin
        Da bi mu nekih 17
        da, jer stvarno ono... bzzzzz

        Toliko ste me nasmijali danas da bi sad sve vas iz ove teme počastila pivom, al šta kad 99,9999% vas pivo neće ni primirisat.
        Ima tu nažalost i starije neodgojene djece. Nije ni čudo da za bildere govore samo u negativnom kontekstu, nasreću ja sam prvo čovjek pa onda atleta pa tek onda bilder.
        https://www.facebook.com/profile.php?id=100000925577789
        http://www.youtube.com/user/Vladimir...V?feature=mhee

        Comment


        • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

          Mr. Ignore ovo mi je smješnije nego priča s jakšićem i milošem šarčevim zajedno
          Chill bro

          Comment


          • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

            kelly + 1000

            ovo sa i ja reka u vezi isticanja.. to ti nie tribalo
            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

            Comment


            • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

              Ma vi ste svi u Ku*cu .Bavite se lipo svojin zivotima trenirajte i jdiite a ne zajebajite covika bzvz.
              A ti juka nemas tolko iskustva da mozes govorit jeli on natural ili nije.

              viewtopic.php?f=60&t=9466&p=167431#p167431

              Comment


              • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                šta tebe boli k šta ja govorin.. i nisan nigdi spomenia jeli ili nije po mom mišljenju već san kritizira njegovo isticanje.. daj čitaj malo sale
                Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                Comment


                • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                  Originally posted by Conanbarbarin
                  Ma vi ste svi u Ku*cu .Bavite se lipo svojin zivotima trenirajte i jdiite a ne zajebajite covika bzvz.
                  A ti juka nemas tolko iskustva da mozes govorit jeli on natural ili nije.

                  viewtopic.php?f=60&t=9466&p=167431#p167431
                  ..druze, ne kontas poentu, malo razmisli prije engo sto tkao odgovris, posebnmo ako tja odgvor upucujes starijim clanovima koji ti mogu biti ocevi...
                  ....
                  U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                  sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                  Comment


                  • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                    Volio bih da je netko od vas bio u Lepoglavi pa bi onda pričali jel' mogu naturalci izgledati ovako ili ne Ovo čak niti ne ide zbog Vladimira nego općenito. Ja tvrdim da mogu i bolje od njega jer sam se uvjerio i stojim iza toga što kažem.
                    "The pain of disipline is far less than the pain of regret"

                    Comment


                    • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                      Originally posted by VladimirVersic
                      Originally posted by Benj0ny
                      U tim godinama imati ovakvo tijelo
                      Kapa dole
                      Nego da pitam, šta te motiviše na rad i trud za ovaj sport ?
                      Konačno jedno dobro pitanje!
                      U početku treniranja cilj i motivacija mi je bila da dobijem na mišićnoj masi i težini jer sam bio dosta mršav osim u nogama koje su imale nešto mesa od bavljenja sportom.
                      Kasnije je motivacija i trud prešla u to da sam htio vidjeti koliko mogu postići natural i da budem što bolji mogu, zato mi natjecanje ne predstavlja bog zna što a i rekao sam jedino vani ima natural natj. možda u budućnosti ali mislim da je najbitnije trenirat zbog sebe i voljet trenirati, iz toga sve proizlazi, jednostavno bb vidim kao izazov i mentalni i fizički i uživam u procesu i mislim trenirati cijeli život naravno ne ovako snažno kao sad ali trenrati koliko god mogu dugo.
                      Osobno mi je naj impresivnije kad netko ima tijelo cijeli život i to je problem kod AAS, to je posudjeno tijelo, priroda će doći po naplatu prije ili kasnije, rijetki su oni koji mogu uzimati supstance cijeli život bez posljedica i zadržati masu, neka se nitko ne vrijeđa čisto moj stav i mišljenje.

                      nije mi jasno, JA ako kazem da mi je sranje ovo naturanje, natural, nautral, natural, nautral, natural, nautral, natural, nautral, natural, nautral, natural, nautral, natural, nautral, natural, nautral, natural, nautral, natural, nautral, to je za osudu, a ovakva vrijeđanje su ok?????????????


                      I da sad ce opet biti BOBO NE VIČI jel tako...joj koja sranja...znam lika iz teretane i bolje da sutim...

                      nemojte me drzati za rijec sada ali 90 % bbovaca koristi nes, znaci svi smo mi idioti i kretencine i imamo POSUDJENA tijela, ukljucjjuci i vrlo poznate osobe iz BB-a, a samo su NATURAL pravi B...?????

                      ovo mi ide debelo na *****...kako se stavljaju na ignor ovakvi *****no lazne NATURAL teme???????????????
                      ╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

                      Comment


                      • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                        Originally posted by GREATLIBERO
                        Volio bih da je netko od vas bio u Lepoglavi pa bi onda pričali jel' mogu naturalci izgledati ovako ili ne Ovo čak niti ne ide zbog Vladimira nego općenito. Ja tvrdim da mogu i bolje od njega jer sam se uvjerio i stojim iza toga što kažem.
                        ako mislis na zatvor u lepoglavi,tam su natural ko i coleman

                        Comment


                        • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                          Originally posted by Schrute
                          Originally posted by GREATLIBERO
                          Volio bih da je netko od vas bio u Lepoglavi pa bi onda pričali jel' mogu naturalci izgledati ovako ili ne Ovo čak niti ne ide zbog Vladimira nego općenito. Ja tvrdim da mogu i bolje od njega jer sam se uvjerio i stojim iza toga što kažem.
                          ako mislis na zatvor u lepoglavi,tam su natural ko i coleman
                          Otkad su Šarića maknuli, nema više droge
                          "The pain of disipline is far less than the pain of regret"

                          Comment


                          • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                            Originally posted by GREATLIBERO
                            Volio bih da je netko od vas bio u Lepoglavi pa bi onda pričali jel' mogu naturalci izgledati ovako ili ne Ovo čak niti ne ide zbog Vladimira nego općenito. Ja tvrdim da mogu i bolje od njega jer sam se uvjerio i stojim iza toga što kažem.
                            A ti si bio u Lepoglavi pa znaš?

                            Ja tvrdim da u Lepoglavi unutra ima sve što ima i vani.

                            Koliko ti dugo poznaš Vladimira i kako si tako siguran da je on natural?
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                              Originally posted by kelly
                              Originally posted by GREATLIBERO
                              Volio bih da je netko od vas bio u Lepoglavi pa bi onda pričali jel' mogu naturalci izgledati ovako ili ne Ovo čak niti ne ide zbog Vladimira nego općenito. Ja tvrdim da mogu i bolje od njega jer sam se uvjerio i stojim iza toga što kažem.
                              A ti si bio u Lepoglavi pa znaš?

                              Ja tvrdim da u Lepoglavi unutra ima sve što ima i vani.

                              Koliko ti dugo poznaš Vladimira i kako si tako siguran da je on natural?
                              naravno da ima znan iz prve ruke

                              Comment


                              • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                                Originally posted by kelly
                                Originally posted by GREATLIBERO
                                Volio bih da je netko od vas bio u Lepoglavi pa bi onda pričali jel' mogu naturalci izgledati ovako ili ne Ovo čak niti ne ide zbog Vladimira nego općenito. Ja tvrdim da mogu i bolje od njega jer sam se uvjerio i stojim iza toga što kažem.
                                A ti si bio u Lepoglavi pa znaš?

                                Ja tvrdim da u Lepoglavi unutra ima sve što ima i vani.

                                Koliko ti dugo poznaš Vladimira i kako si tako siguran da je on natural?
                                ╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

                                Comment

                                Working...
                                X