Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vladimir Veršić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

    pozdrav

    -kako stojiš sa snagom? čučanj, mrtvo dizanje, benč ravni/kosi, potisak iznad glave?
    -piješ li ili si možda tokom svih godina treniranja pio mlijeko?
    -jesi li ikada trenirao 2x dnevno, ili barem više od 7x tjedno (u teretani)?
    -jesi li ikada imao problema sa kakvim ozljedama?
    -jesi li ikada uzimao probavne enzime?

    jbg znam da ima puno pitanja, ali imaš dugačak staž u gym-u pa me eto zanima
    Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

    Comment


    • #92
      Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

      Originally posted by VladimirVersic
      Originally posted by rxownz

      da, u 1h se sve završi, ja sam radio 8x8 za leđa 32 serija 27 min
      Ne vjerujem u trening koji traje manje od sat vremena osim kad si na kemiji onda nije toliko bitno.
      Ja osobno volim da je što krače, pošto mi brzo opadne koncentracija, u treningu imam momentalno, 12 serija 3 puta tjedno, split. I dobro napredujem, pošto nakon svakog treninga jedva sjedim naredna 2 h.

      Mislim da što više vježbaš moraš povečati volumen treninga, pošto se mišiči naviknu na napor, ali se nadam da to neče biti tako kod mene, pošto nevolim kada bude duže od 1h
      "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

      Comment


      • #93
        Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

        Yates tvrdi da sto si veci i napredniji vjezbac potrebnije ti je vise odmora od treninga jer tijelonse adaptira radi se s puno vecim tezinama i intenzitetom a cns se nemre prilagoditi zato je on trenkao svakih 6-7 dana istu misicnu partiju.. dok kaze da pocetnici i neiskusniji vjezbavi mogu proc a puno vise treninga bez'pretreniravanja' tj opterecivanja cnsa i mogu proc s tim da trrenkaju puno cesce i dulje.. a bilderski trening bi trebao bi kratak i jako intenzivan kao za sprintera a ne maratonca,usporedite izgled samo...

        Comment


        • #94
          Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

          ja neznan kad je meni trening traja preko 1h

          Comment


          • #95
            Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

            Originally posted by FEARiTseLF
            ja neznan kad je meni trening traja preko 1h
            pogotovo ovaj circuit šta sad radiš, kolko ti je trebalo da ga odradiš?
            Chill bro

            Comment


            • #96
              Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

              Originally posted by Soner
              Originally posted by FEARiTseLF
              ja neznan kad je meni trening traja preko 1h
              pogotovo ovaj circuit šta sad radiš, kolko ti je trebalo da ga odradiš?
              pa jedno 30-40 min ako i toliko

              Comment


              • #97
                Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                osobno probam u 80% treninga pogodit mišić u što manje vremena sa što većim intezitetom, ali nekad se zalomi volumenski trening ili čisto odmaranje radi varijacije
                “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                Comment


                • #98
                  Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                  Originally posted by TheCroIvPu
                  Originally posted by VladimirVersic
                  Originally posted by rxownz

                  da, u 1h se sve završi, ja sam radio 8x8 za leđa 32 serija 27 min
                  Ne vjerujem u trening koji traje manje od sat vremena osim kad si na kemiji onda nije toliko bitno.
                  Ja osobno volim da je što krače, pošto mi brzo opadne koncentracija, u treningu imam momentalno, 12 serija 3 puta tjedno, split. I dobro napredujem, pošto nakon svakog treninga jedva sjedim naredna 2 h.

                  Mislim da što više vježbaš moraš povečati volumen treninga, pošto se mišiči naviknu na napor, ali se nadam da to neče biti tako kod mene, pošto nevolim kada bude duže od 1h
                  Prve dvije godine treninga nebi se smjelo radit dulje od sat vremena, nakon toga uslijed adaptacije organizma i veće mišićne mase koja može to podnijet dolazi do povečanja volumena treninga samim time i vremenski trening traje dulje. Ima smisla zar ne?
                  Osobno sam previše čekao do povećanja volumena i učestalosti treninga zbog straha od pretreniranja koje se po mom mišljenju previše potencira kroz časopise itd.
                  Što se tiče tvog komentara o duljini treninga samo ću citirati riječi Serge Nubreta koji kaže citiram: When you love you don't count! Znači ako nešto voliš ne brojiš koliko vremena ti treba da nešto napraviš!
                  https://www.facebook.com/profile.php?id=100000925577789
                  http://www.youtube.com/user/Vladimir...V?feature=mhee

                  Comment


                  • #99
                    Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                    Originally posted by xpress
                    pozdrav

                    -kako stojiš sa snagom? čučanj, mrtvo dizanje, benč ravni/kosi, potisak iznad glave?
                    -piješ li ili si možda tokom svih godina treniranja pio mlijeko?
                    -jesi li ikada trenirao 2x dnevno, ili barem više od 7x tjedno (u teretani)?
                    -jesi li ikada imao problema sa kakvim ozljedama?
                    -jesi li ikada uzimao probavne enzime?

                    jbg znam da ima puno pitanja, ali imaš dugačak staž u gym-u pa me eto zanima
                    vlado, evo da se kvotam ako nisi prvi puta vidio
                    Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                    Comment


                    • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                      Originally posted by VladimirVersic
                      Ne vjerujem u trening koji traje manje od sat vremena osim kad si na kemiji onda nije toliko bitno.
                      zasto ovo,.. ? ? ?
                      U kojoj je prednosti naturalac u odnosu na nekoga na heiji ako radi sat ipo-dva maltretiranje misica i centralnog nervnog sistema,.. da ne govorimo o tome da ce i razina testosterona da padne, da ce nivo kortisola da se povecava, da si prlicno dug period u katabolizmu..

                      Moje misljenje je bas suprotno. U sto kracem periodu, sto bolje ''ubiti'' misic, PWM i pravac kuca,..inace u natural uslovima se postize kontraefekat, i naglasavam U VECINI SLUCAJEVA.

                      Ok hardcore trening,..ali to ne znaci da obim treba da bude toliki da to prelazi u maltretiranje samog sebe.
                      "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                      Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                      https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                      http://www.staying-fit.net/

                      Comment


                      • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                        Originally posted by VladimirVersic
                        samo ću citirati riječi Serge Nubreta koji kaže citiram: When you love you don't count! Znači ako nešto voliš ne brojiš koliko vremena ti treba da nešto napraviš!
                        i ovo ne treba shvatiti ba tako kako i pise,..ja itekako volim BB, itekako volim trenirati..ali mislim da ne bi nista pozitivno postigao kad bi poceo razmislajti na taj nacin i ostajati u teretani dok mi ne dosadi

                        prije bis e slozio upravo s ovim

                        Originally posted by Songoku
                        Yates tvrdi da sto si veci i napredniji vjezbac potrebnije ti je vise odmora od treninga jer tijelonse adaptira radi se s puno vecim tezinama i intenzitetom a cns se nemre prilagoditi zato je on trenkao svakih 6-7 dana istu misicnu partiju..
                        jer vremenom ces svakako imati i znanja i moci ces stimulisati misic na pravi nacin, u kracem periodu, a da mu bude dovoljno da raste,... a i od vecine profi sam cuo bas tako da i rade. ..a sto zvuci logicno,...jedno je logika , drugo naucna pozadina..
                        Al, svako ima svoje,..ja sam samo iznio svoje misljenje.
                        "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                        Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                        https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                        http://www.staying-fit.net/

                        Comment


                        • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                          u potpunosti se slažem. razlika između početnika i iskusnih vježbača je jednostavno znanje kontroliranja vlastitog tijela i znanje dolaženja do vlastitih granica. što si iskusniji to dolaziš bliže "samoubojstvu" na kraju treninga i to dolaziš bliže potpunom krahu ciljanog mišića i cnsa. trening od 2 sata jednostavno nema što tražiti u programu 99 posto bildera. za liftere vrijede drugačija pravila.

                          Originally posted by VladimirVersic
                          Osobno sam previše čekao do povećanja volumena i učestalosti treninga zbog straha od pretreniranja koje se po mom mišljenju previše potencira kroz časopise itd.
                          znači li to da se u 15 godina treniranja nisi nikada pretrenirao, iako radiš i po 2 sata u teretani nekoliko puta tjedno?
                          ne repam o politici možda bi trebo,
                          politika je mala ljadro još je nisam jebo

                          Comment


                          • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                            Originally posted by Mir7a
                            u programu 99 posto bildera.
                            samo bi dodao, za natural bildere,..za hemicare ionako ne postoji pretreniranost,..mada opet,..dva sata,..ja ne znams a bi radio ta dva sata, a volumen treninga mi uopste nije mal.
                            "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                            Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                            https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                            http://www.staying-fit.net/

                            Comment


                            • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                              naravno...+, podrazumijevaju se treninzi sa nekim normalnim pauzama između serija i solidnim intenzitetom.
                              ne repam o politici možda bi trebo,
                              politika je mala ljadro još je nisam jebo

                              Comment


                              • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                                Originally posted by Vendetha
                                Originally posted by VladimirVersic
                                Ne vjerujem u trening koji traje manje od sat vremena osim kad si na kemiji onda nije toliko bitno.
                                zasto ovo,.. ? ? ?
                                U kojoj je prednosti naturalac u odnosu na nekoga na heiji ako radi sat ipo-dva maltretiranje misica i centralnog nervnog sistema,.. da ne govorimo o tome da ce i razina testosterona da padne, da ce nivo kortisola da se povecava, da si prlicno dug period u katabolizmu..

                                Moje misljenje je bas suprotno. U sto kracem periodu, sto bolje ''ubiti'' misic, PWM i pravac kuca,..inace u natural uslovima se postize kontraefekat, i naglasavam U VECINI SLUCAJEVA.

                                Ok hardcore trening,..ali to ne znaci da obim treba da bude toliki da to prelazi u maltretiranje samog sebe.
                                Nakon 15 godina treninga zadržavamn sebi pravo da treniram koliko sati želim ili što da tebe pitam koliko?
                                Osobno ne volim potezanje genetike jer vjerujem u rad prvenstveno, ali činjenica je kad sam odbacio pseudo znanost koja mi diktira kad moram jesti i koliko trenirati i kad sam počeo slušati sebe doživio sam najveći napredak, nigdje nisam napisao da netko mora slijediti moj primjer niti da smo svi isti, nadam se da neću morati dalje pojednostavljati!
                                Uostalom izrazio si sumnju u moju iskrenost tako da nebi dalje raspravljao sa tobom.
                                https://www.facebook.com/profile.php?id=100000925577789
                                http://www.youtube.com/user/Vladimir...V?feature=mhee

                                Comment

                                Working...
                                X